DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

offline görünüyodun adalet görmedim inanki

adalet

canım dıyer forumdaydım buda acıktı ama yıne offlıne gorunuyor neyse
oglusuna ısım buldunmu

ღ°cerenay.♥.

daha bakmaya başlamadım , huggies in linkine tıkladım derken ordan renklibir.com a üye oldum,sonra onun anketlerini doldurdum......bir saattir onla oyalanıyorum
senide üye yapem mi :tongue3:

jbdun

selam kızlar,
cerenay renklibir e üye olmanın ne avantajları var biliyo musun?

adalet

canım uye yap ama ne ıse yaradıgını bılmıyorum acıklarsan sevınırım bu cahıl arkadasına :caca:

ღ°cerenay.♥.

kızlar valla bende bilmiyorum , biraz okudum nedir ne değildir diye, anladığım kadarıyla şöyle oluyomuş...

anketleri dolduruyosun puan kazanıyosun ,bide tanıdıkların seni referans gösterip üye olursa her iki tarafta gene puan kazanıyomuş,
sonra bu puanlarla hediye kazanma şansın oluyomuş.
hediyelerde fena değildi...
isterseniz bekleyin ,rahatsız edici bişey varmı bi test edeyim...siz bilirsiniz ,üye olursanızda beni referans gösterin yeter
ben yanlışlıkla yabancı bi siteye (piyango sitesiydi) üye oldum hergün 8-10 tane mail geliyodu...en sonunda siniroldum üyeliğimi iptal ettim

adalet

tamam canım ben uye olurum senı referans gostırırım yada sen benı uye yapabılıyonmu yapabılırsen sen yap

jbdun

ღ°cerenay.♥.

ben yapamıyom herhalde sana linki vereyim hem araştır sende bak , özeldende mail adresimi vereyim(mail adresimi referans göstercen) hemde msn ye ekleyebilirsin

ღ°cerenay.♥.

adalet

adalet

OF SIRTIM COK AGRIYOR NASIL BITIRCEM BEN BU GUNLERI IKI BOKLUM OLMUSUM YAV CUMALIDE BILE BOYLE COK AGIRMIYORDU ACABA IKINCISINDEN DAHAMI COK AGRI OLUYOR :icon_pale:

ღ°cerenay.♥.

banada öyle geliyor, sanırım ikincide daha çok ağrıyor...belkide bebeğin yerleşimiyle ilgilidir..
yadaaaaaaaaaaaa biz ikincide daha nazlı oluyoruz...(kocamda yok kime naz yapcaksam , kendi kendime heralde :tongue3:)

adalet

EVET BELKIDE IKINCISI OLDUGU ICIN DAHA COK NAZ YAPIYORUZ :ehi:BENIMDE ANNEM KAYNANAM YANIMDA YOKLAR YOKSA YANMISLARDI ZAVALILAR BENDE BOL BOL KOCAYA YAPIYORUM SENINKIDE AZ KALDI GELINCE NAZMI YAPARSIN YADA OZLEDIGIN ICIN HASRET GIDERIRSIN ALLAH HAYIRLISIYLA KAVUSTURSUN HEM ESINE HEM BEBEGINE

ღ°cerenay.♥.

amin canım ,
yooook naz yapmam boynuna sarılır ağlarım,bak başladım bile :y25: