DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

tabi canim az kalirsin kiyamam yenime sen onla ilgilenerisin gelip ondan bas edip gidersin teyzeleri merak eder ne yapti diye bide resim bekleriz hemen bize ulastir bak merakliyiz ona gore

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 21 Mart , 2007, 01:17:27
tabi canim az kalirsin kiyamam yenime sen onla ilgilenerisin gelip ondan bas edip gidersin teyzeleri merak eder ne yapti diye bide resim bekleriz hemen bize ulastir bak merakliyiz ona gore

inşallah hemen ulaştırmaya çalışırım,yeterki herşey yolunda gitsin Allahın izniyle

ღ°cerenay.♥.

adalet ben kaçıyorum , okadar yoruldum ki bugün anlatamam, benim akıllı kızım çarşıda uyudu ve ben onu bir müddet taşımak zorunda kaldım :sad1:
şimdide uyukluyor beni bekliyor...gündüz çarşıdaydık akşamda bebek görmeye gittik...sanırım kızım kıskanacak ,tuhaf halleri vardı.şimdide kucağıma geliyor "beni ısıt anne "diyor.
bende sözverdim yanıma yatırıcam şimdi biraz, kıyamam kızıma yaaaa :y25:

iyi geceler yarın görüüşürüz inşallah :wave:

adalet

Allahin iziniyle hersey yolunda olcak sen kafana takma esin ne zaman geliyor dogumda yaninda olcakmi
sana iyi geceler canim sende yorulmussun bu gunlerin degerini bil bol bol yat ve dinlen yorucu gunler seni bekliyor byee

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 21 Mart , 2007, 01:31:19
Allahin iziniyle hersey yolunda olcak sen kafana takma esin ne zaman geliyor dogumda yaninda olcakmi
sana iyi geceler canim sende yorulmussun bu gunlerin degerini bil bol bol yat ve dinlen yorucu gunler seni bekliyor byee

eşime haber verdim gelecek inşallah , zaten doğumda yanımda olmak için geliyor...
inşallah bir aksilik olmazsa doğumdan iki gün önce yola çıkmayı düşünüyor...
byeeee :wave:

adalet

ayni zamanda yazmisiz canim o halinle nasil tasidin yazik sana neyse evlat icin hersey goze alinir ilk goz agirlarimiz ya nazlarinida cekeriz artik
:hello: :wave:

adalet

gunaydin
uykusuzum kislar ya dun aksam biraz erken yataga girdim ama uykum gelmedi adeta deli oldum yatakta kalkiyorum olmiyor uzaniyorum olmiyor sabahta cumali icin erken kalktim simdi gidip yatmaya calissam yine uykum gelmez ne zormus uykusuzluk  :sleepy1:

razi bu sabah nerdesin

Almiş'inAnniş'i

herkese selam...
doktor kontrolümüz vardı yeni geldik. kızım 3252 gr. olmuş teyzeleri :D şekerim 128 çıktı doktor bişi demedi. ama bebek böyle irileşmeye devam ederse normal doğum işi biraz zor dedi. umarız 1 hafta falan erken gelir dedi :D bende annesi gibi panikse geliverir aniden dedim :D
ama hesaplarıma göre tam zamanını doldursa bile 3700 gr. civarı doğması lazım.
p.tesi günü nst ye gireceğiz

nagihan

Almiş'inAnniş'i

Tebessüm :)

Almiş'inAnniş'i

malesef yok ayşegül. bilgilerinde bi mail adresi bulup mail attım ama ona da cevap gelmedi henüz !!! bende merkata kaldım. umarım herşey yolundadır.. keşke telefonunu falan alsaydık :S

adalet

razi hayirlisi olsun sen ve yavrun icin hangisi iyise o olsun yani kafana takma sezeryan olcak diye gerci sen normal cok istiyon insallah allah gonlune gore verir

ღ°cerenay.♥.

iyi akşamlar kızlar , kimse yok ama gelirsiniz herhalde :D
ben gidip oğluma isim bakayım biraz, yoksa aklımıza ilk geleni koycaz bu gidişle

adalet

BURDAYIM HAYATIM GORMEDINMI YOKSA
EVET OGLUSUNA ISIM BUL YOKSA DEDIYIN GIBI ILK GELENI KOYARSINIZ