DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

aslihan 14 gun gorunuyor benimde 58 cetveli yaparken 119 gunum vari yolun sonun yaklasiyoruz
vallah bak aksam aksam beni yine haycanlandirdin senin heycanin simdi daha cok son gunler sanki hic bitmiyor insan cabuk bitmesini istiyor ondan olsa gerek

ღ°cerenay.♥.

hııı saat 12 yi geçti ya burda , hiç farketmedim 14 olmuş

adalet

aslihancim ben yatiyorum
esim bugun evde oyla oglum yatmaya gitiler bense seni yanliz birakmadim ama bende gidip yatayim
yarin galiba dr randuvun var guzel haberlerini bekliyoruz oglusun ne zaman gelcek ogrencen oh ne guzel  :hello2: :muzz:
hadi sende yat yarin erken kalkcan
optuk iyi geceler

ღ°cerenay.♥.

teşekkürler adalet, inşallah güzel haberlerle gelirim , sizede iyi geceler...

bu arada razinin bahsettiği kızın sayfasını yeni gördüm , hakkatten çok sinir bozucuymuş...vaktinde baksaydımda bende iki laf etseydim keşke, sinirim bozuldu gece gece yaaaa...
neyse iyi geceler...

SEVİNÇ

Merhaba arkadaşlar,Raziciğim lafını tuttum geldim.Arkadaşlar heyecan doruklarda sizde yani,az kalmış bebeişlere allahın izniyle sağsağlım kavuşmaya.Hayırlısıyla.

Almiş'inAnniş'i

anneler günü bizim için her yıl çok özel zaten... kocamla ilk buluşma günümüz bizim  :love3: ama bu sene daha da özel olacak. ilk kez anne olarak kutlayacağım bu günü  :hieyt:

Alıntı yapılan: adalet - 19 Mart , 2007, 00:11:06
he he oyle dusunuyorum dogumum 10 ve 15 mayis arasi anneler gunude sancilarim tutuyormus :toothy10: :ehi:
sende iki yavrunla gecircen ne guzel nagihanla razide prensesleriyle masallah ne guzel anneleriz :nazar:

Almiş'inAnniş'i

hoşgeldin canım  :flowers:

heyecan gerçekten dorukta... teker teker doğumdan sonra sayfasına gitmeye başlicaz artık  :muzz:

aslıhan hemen gelir gelmez haber ver daha ismini bile koyamadın oğlanın bak yola çıktı geliyo gördün müüüüü  :caca:

Alıntı yapılan: SEVİNÇ - 19 Mart , 2007, 08:49:38
Merhaba arkadaşlar,Raziciğim lafını tuttum geldim.Arkadaşlar heyecan doruklarda sizde yani,az kalmış bebeişlere allahın izniyle sağsağlım kavuşmaya.Hayırlısıyla.

adalet

ıyı aksamlar kıslar

benimde ebeyle randuvum vardı çok şükur herşey yolundaymış
kaşıntım içinde hastaneye gitmeme gerekirmiş şimdilik kaşıntım biraz iyi devam ederse gıderım

Almiş'inAnniş'i

selam adaletcim. herşeyin iyi olmasına sevindim. keşke aslıhan da burda olsaydı. onunbda kontrolü vardı bu gün. merka ettim sonucunu!

adalet

hosgeldın razı evet ya aslıhan nerde kaldı bende aslıhanı merak etım nete gırdım benım kocamda bugun evde zavalı tek basına tv ızlıyor
nagıste dunde berı hıs ugramamıs acaba kaynanası gıtımı

Almiş'inAnniş'i

sanmam... gitmiş olsa gelirdi nagiş. benim de canım kek istedi. evde kabartma tozu kalmamış. kocacım gelirken aldı. hazırladım fırına attım ama bir türlü pişmek bilmedi onmu bekliyorum. bi pişse kapatıp yatacam artık. çok yorgunum

adalet

afıyet olsun artık yarın guzelce mıdeye ındırırsın :hungry:

Almiş'inAnniş'i

adalet keki sıcakken mi çıkarayım kalıptan yoksa soğuyunca. hangi durumda daha kolay çıkar?

adalet

canım kalıbı nemlı bır bezın ostune koy 10 daka sonra cıkar hıc bozulmıyor ozaman

Almiş'inAnniş'i

yani ılıkken çıkarayım öyle mi? 10 dk. da soğumaz çünkü