DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

ben yatmadan önce şunuda söyleyeyim, aslında bu konu uzar giderde saat çok geç oldu...

hamile kaldığımda bana göre tüm şartlar mükemmel denecek gibiydi...eşiminde iyi bir işi vardı , birlikteydik ,türkiye şartlarına görede iyi kazanıyordu eşim...ama ne oldu, bebeğim doğdu , henüz bir haftalıktı , hiç beklemediğimiz anda çıkış geldi ve eşim işini kaybetti,1,5 sene işsiz kaldı ve sonunda gurbete gitti çalışmaya...yani diyeceğim ne olacağımız hiç belli değil , plan yapsakta ,herşey istediğimiz gibi olmuyor...

neyse şimdi ben koltukta uyuyup kalan kızımı yerine yatırırken kendimide uyutayım artık :k06:, yarın haberlerini bekliyorum , hakkında hayırlısını nasipetsin rabbim
iyi geceler :wave:

qwerty

ewt çok haklısın ilgilendiğin için sağol mutlaka haber vereceğim iyi geceler

adalet

gunaydin kislar
razi jbdun nagis aysegul aslihan cok sagolun kizlar bugun biraz daha iyiyim
vallah ev hep daginik esim birakmadi elimi birsey deydireyim bol bol dinlen dedi yenide insan rahat edemiyor
sag gogsumun altinda baski oluyor ben daha oncede yazmistim acaba bebek buyuyor ondanmi sizdede bu sorun varmi
gerci doktor dedi ufak bir sorunu olsada gel diye ben yinde size bir sorayim dedim normalsa korkmayim pazartesi zaten randuvum var ebeyle
teyzaeeri benim oglusum annsini merak etmis hemde cok uzulmustu arkadasa demiski bir tane hap verde basim agriyor tabiki vermemis sen kucuksun diye

aslihan insallah sirayi bozmam ayni sikayetler olursa mecburen bebegi alcaklar inede yaptilar eyer bebek simdi de gelse sorun olmicak kendisi nefes alip vercekmis ama yinde 35 haftada sonra gelmesi daha iyi
ben okadar diyordum ben en sondayim ay siramda raziyim Allah im sen butun yavrulari koru

adalet

gwerty hakinda ne hayirlisiysa Allah onu versin bebek kendi nasibiyle gelirmis haberlerini bekliyoruz

jbdun

adaletcim evet bebek büyüdükçe baskı yapar canım ama yine de için rahat etmezse dru ara ;)

Almiş'inAnniş'i

adalet

Alıntı yapılan: jbdun - 14 Mart , 2007, 11:50:05
adaletcim evet bebek büyüdükçe baskı yapar canım ama yine de için rahat etmezse dru ara ;)

canim sagol eyer bebek baski yapiyorsa korkmayim ben hastaneye gitmek istemiyorum pazartesi ebeyle gorusucem insallah normaldir der galiba diyer kizlarda yazmisti yukariya baski yapiyor diye tam hatirlamadim benimki sadece sagda olunca ondan biraz panik yaptim

Almiş'inAnniş'i

canım hoş geldin fazla oturma mümkünse seni fazla buralarda görmeyelim. ataklarını uzat keyfine bak...
tabi ki ara sıra uğrayıp bizi de meraktan kurtar ama burda fazla vakit geçirme. yeğenim ne kadar geç gelirse o kadar iyi çünkü biliyorsun ;)

Almiş'inAnniş'i

hayatım benim kızın da poposu sağ tarafımda ve bazen nefessizlikten ölücem sanıyorum. uzanırken 2 tane yastık kullan, ben tek yastıkla kesinlikle uyuyamıyorum.

adalet

haklisin canim
sizin icin girdim aksam zaten halim yoktu simdi biraz iyiyim
bide cok sikildim ve uzuldum biraz sizle yazinca kendimi iyi his ediyorum kimsede yok konusup rahatliyasin neyseki burda sizlerle herseyi paylasiyorum anneme bile soylemedim uzulmesin diye uzak ellide yetismiyor ve daha cok uzuluyor sagolun kislar

ayrica dun cumali diyorki anne bir gun icinde ne cok kilo vermissin annesine iltifat ediyor sipa :toothy10:

jbdun

razicim günaydın ;)
adalet razinin dediği gibi fazla oturma ve uzan ;)

Almiş'inAnniş'i

cumali bu ne dese şaşmam artık  :toothy10:

senin pc masa üstü mü yoksa laptop mu?
eğer laptopsa kucağına al uzat ayaklarını öyle otur. tabi göbüşünden uzanabilirsen  tuşlara :tongue3:

adalet

Alıntı yapılan: safakrazi - 14 Mart , 2007, 12:06:07
hayatım benim kızın da poposu sağ tarafımda ve bazen nefessizlikten ölücem sanıyorum. uzanırken 2 tane yastık kullan, ben tek yastıkla kesinlikle uyuyamıyorum.

canim ozaman panik yapmayim demek veletler popolarini dayaninca baski oluyor bende bunda sonra iki yastik kulanayim

pc masa ustu keske leptop olsaydi kanepede otururdum daha iyi olurdu

Almiş'inAnniş'i

günaydın jbdun...
bu arada 2. bebeğe gözü kesen bi sen varsın sizin sayfada  :toothy10:
bu yüzden seni seviyom kızzzzzz  :love3: bendensin  :icon_thumright:

Alıntı yapılan: jbdun - 14 Mart , 2007, 12:11:35
razicim günaydın ;)
adalet razinin dediği gibi fazla oturma ve uzan ;)
[/quote

Almiş'inAnniş'i

neyse adalet o zaman sık sık mola ver hayatım. ben seni çok iyi anlıyorum. evde yalnız başına zaman geçirmek ne demek! :(

ama neyse ki senin afacan gelir bi kaç saate kadar :D