DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

nagihan

nagihan

Tebessüm :)

ADALETCİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM.güzel düşünelim güzel olsun, rahat olmaya çalış, biliyorsun bazen olabiliyor böyle sancılar.bol bol dinlen, uykunu al iyice. ay oğluşunda sana üzülmüş kıyamam ben ona, büyüdü tabi annesi abi olcak o da. öpüyorm oğluşlarını canım.

Almiş'inAnniş'i

ღ°cerenay.♥.

14 Mart , 2007, 01:42:09 #2179 Son düzenlenme: 14 Mart , 2007, 01:51:42 cerenay
Alıntı yapılan: adalet - 13 Mart , 2007, 19:33:26
iyi aksamlar kislar
dun ben yazmistim sancim var diye
cok kotuydum esim gece hasatneye goturdu once erken dogum olabilir dediler sonra alta muane etiler rahimde bir acilma yok bebegin kalp atislari iyi hemen bana hap verdiler ine yaptilar eyer dedi boyle devam ederse bebegi dogurtcaz diye birtane inede bebek icin yaptilar eyer erken gelsede rahat nefes almasi icin ben cok korktum daha 31 haftalik gece beni hasatende biraktilar esim eve geldi cumaliyide komsuda birakmistik
sabaha dogru sancilarim kesildi esim sabah geldi beni hastanede cikartmak icin dediler aksama kadar kalsin
cumaliye telefon actim sesi hic iyi gelmiyordu niye oyle yapiyon oglum dedim biraz rahatsizim dedim annen sana kurban olsun neren agriyor
anne allah korusun ben senin icin uzuldum ondan rahatsizim ay ben kendimi tutamadim agladim annelik ne zormus bir tarafta cumaliyi ilk defa yanliz biraktim bir yanda diyer bebegimde korktum of of
iki saat once hastanede ciktim cimdi bas agrim var ama cok sukur iyiyim

adalet geçmişolsun,dinlen bir iş yapma sakın,bol bol dinlen ...üzülme herşey olacağına varır,tabiki günü gelene kadar anne karnında ne kadar kalırsa okadar iyi  ama düşün ki 7 aylık ,hatta daha önce doğanlar var. gelişiminin büyük kısmını tamamladı bizim bebişler. böyle diyorum ama bende olsam senin gibi korkardım tabiki, annelik işte...cumalide büyümüşte annesini düşünürmüş,oy oy kıyamam...
Allah hayırlısını nasipetsin...

bak sırayı bozma bu arada :tongue3: :D

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 13 Mart , 2007, 19:38:54
kocan ne zaman geliyo aslıhan?
benden haber bekliyo, cuma günü doktora gidicem , gün alıcaz Allah nasipederse.

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: jbdun - 13 Mart , 2007, 20:13:51
adaletcim geçmiş olsun canım,ikiniz de iyisiniz allaha şükür,inşallah hayırlısıyla da sağlıkla kavuşursunuz bebişlerinize.
cerenay sen de fazla sinirlenmemeye çalış ;)
çalışıyorum, güya boşveriyorum  ama içten içe sinrleniyorum gene :cildir:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: nagihan82 - 13 Mart , 2007, 21:45:42
kızlarrrr sesiniz çıkmıyorrrrr  :caca:
bi türlü birbirimize denk gelemedik bugün, aslında ben erken gelcektim de şehrazat vardı ;D

qwerty

benimde bir sorum var aslında adetim 7 gün gecikti ve 5. geçikme gününde ufak bir kahverengimsi bikaç damla geldi.aynı sey bugünde tekrarlandı 2 gündür sırtıma yayılan bir ağrım var. bu sıralar çok sitresliyim bu yüzdende gecikme olmuş olabilir ama genede yarın eşimle hastaneye test yaptırmaya gideceğiz bu belirtiler hamilelik belirtileri olabilir mi?

ღ°cerenay.♥.

ben kendimde tecrübe etmedim ama olabilir...yalnız tutmamış bir gebelikte olabilir...hayırlısı
ben hamile kaldığımı bilmiyordum ve gününden eerken bir kanamam oldu ( benim adetim çok çok düzensizdir , hepte geç olur) adet sancısı sandığım birde sancı oldu yumurtalıklarda...adet oldum sandım , meğer bebeğin biri gitmiş...(hepte ikizim olmasını istemiştim)

qwerty

teşekkür ederim cerenay bilmiyorum kendimi çok da hazır hissetiyorum bu hamileliğe hayatımı tam anlamıyla rayına oturtamadım ama eğer şimdi geliyorsa bir sebebi vardır heralde kadere gerçekten inanıyorum.Allahtan hayırlısını diliyorum

ღ°cerenay.♥.

qwerty

23 yaşındayım aslında çok da erken bir yaş değil ama benim çalışma tempom çok ağır bazen sabaha kadar proje çiziyorum hamilelik de stressiz ve düzenli bir hayat gerektiriyor olmalı diye düşünüyorum aslında olay bundan ibaret

ღ°cerenay.♥.

evet yaş iyi , ama önce kariyer sonra bebek dersen bilemiyorum tabi...
bak ben 37 haftalık hamileyim , bu saat olmuş hala pc başında oturuyorum...çünkü sevdiğim , istediğim bir şeyi yapıyorum...eğer sende mesleğini seviyorsan , bedensel zorluk dışında pek sorun olacağını sanmam...ama sana şunu söyleyeyim ,
bengeç evlendim ve çocukları çok sevmeme rağmen ilk bir sene bebek düşünmüyordum,6 ay sonra fikrim değişti , hamile kaldım. bebeğim doğduğunda ozamana  kadar beklediğime bin pişman oldum , keşke ona daha önce kavuşsaydım yavruma diye düşündüm.şimdi onsuz geçen günlerim boşa gitmiş gibi geliyor bana.

seninde hakkında hayırlısı olsun

qwerty

teşekkür ederim cerenay yazdıklarını dikkate alacağım evet bebek fikri inanılmaz heyecan verici ama aynı zamanda da insan yavrusuna gerekli harcamaları da en iyi sekilde yapmaya çalışıyor ben acaba gücümüz yeter mi endişesi taşıyorum yeni evliyiz ikimizde çalışıyoruz geçiniyoruz az bi miktarda kenara koyabiliyoruz ama genede masraflar arttıkça artar endişesi de taşıyorum. aslında biz 2 sene fln beklemeyi düşünüyorduk sanırım herşey yarınki test sonucunda gizli belkide çocukta yapılır kariyerde  :muzz: aslında içgüdüsel olarak bir isteğim var zaten bu foruma üye olmam ve sizin gibi tatlı insanlarla iletişim kurma isteğimde sanırım bundan ibaret yarın akşam haberdar edeceğim seni çok öptüm umarım hepimiz için hayırlısı olur.