DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

yaw bu damarlar acaba tenim çok beyaz olduğu için mi böyle belirgin. ama zaten kalın damarlar görünüyordu da şimdi bide kılcallar piyasaya çıktı!

nagihan

adalet

kizlar iyi aksamlar bakiyorum hic sohbet etmemissinz nagis tek var

adalet

bugun arkadasin kizinin dogum gunuydu orata gitik gidince kiz yatiyordu cumali beyde bahceye cikti biraz oynamak icin orda kucuk bir havuz gibi birsey var yagmur yaginca su doluyor cumali icine dussun ostu basi siril siklam olmus agliyark geldi ostune hemen deyistirdim o daha diyorki allah tanki yuzme biliyordum yoksa bogulurdum cocuk cok sevinmisti dogum gune gitik diye sevinci kursaginda kaldi ama neyseki sonra giydirdik guzel gecti
geldim kimse forumda yok bende dedim simdi kizlar kaynatmistir tembeler ben olmayinca sizin ugricaniz yok

adalet

aslihan nerdesin yoksa dogurdunmu bak bu saate kadar senin icin burda kaldim belki gelirsin diye ama gelmedin :crybaby2:
cumalide yatiyor benim ben tak kaldim sikildim

Almiş'inAnniş'i

gerçekten de aslıhan hiç uğramamaış ben çok merak etmeye başladım yaaaaaaa  :sad1:

ayrıca gülşah da uğramadı dün hiç. o gündüzleri de girerdi. öğlen oldu bu gün de gelmedi. yoksa bunlar doğurdu mu?  :dontknow:

mirayım

yok ya nerdeeee. . .

hatta ben biliyorum doktor bana 1 hafta daha bekle diycek :crybaby2:

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

ben bu gün k.valideye gidiyorum. akşama geç dönücem gece girebilir miyim bilmiyorum. yarın da büyük temzilik var. o yüzden pazar günü gireceğim de şüpheli. kısmetse p.tesi görüşürüz arkadaşlarım.  :flowers:

jbdun

razicim görüşürüz canım,kendine dikkat et ;) ve almira  bebişe de tabiki :-*

Almiş'inAnniş'i

evimdeyim  :honk:
sevgili kocacım misafir davet etmiş... sağolsun  :cussing:

adalet

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

AYIPSIN  ;) HERHALDE O ÇALIŞICAK. BEN BU BACAKLA OTURUP KALKAMIYORUM BİLE  :y25:

Alıntı yapılan: adalet - 10 Mart , 2007, 18:56:21
misafirler kim kocayi calistir sende

adalet

EVET CANIM KENDISI CALISSIN ZATEN BU SAATE SONRA MISAFIR AGIRLAYAMANKI