DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

yaw farklı bişi işte
hemde herkes hayal gücünü geliştirir. kim bilir ne enteresan bişi çıkar ortaya bi düşünsenize.
neyse siz yeni oyun düşüneceğinize öykünün başını düşünün bence

adalet

oykuyu bizmi baslicaz ben hic becermem hayal gucum cok zayif neyse bende yazdiklariniza destek veririm

nagihan

kızlar ben geldim. maşallah 8 kişiyiz heeeee  :ehi:
biraz ağladım rahatladım. offff annem geldi ya o da iyi geldi valla :aferin:

ღ°cerenay.♥.

ooooo nagiş hoşgeldin ,

hayırdır ne oldu , niye ağladın...kötü bişey yok inşallah

adalet

Almiş'inAnniş'i

hoş geldin nagiş ama ben kaçıcam artık belim felaket ağrımaya başladı. kocacım da yattı.  :icon_pale:

nagihan

iki gündür sağdan soldan geliyorlardı dayanamadım bugun patladım. nst yaptırdım bugun hastanede çok sıcaktı ordada fenalaştım biraz. böylelikle bir şyler patlak verdi. biraz kaynanam sinir etti biraz da misafir kız. hastasın ama hastalardan hizmet bekleyen ler mevcut.  :crybaby2:
ağladım biraz bağırdım çağırdı rahatladım.

adalet

gule gule kacak razi
kiz birak kocanda yatmis geceyi hep birlikte burda gecirek :tongue3:

adalet

Alıntı yapılan: nagihan82 - 09 Mart , 2007, 00:22:57
iki gündür sağdan soldan geliyorlardı dayanamadım bugun patladım. nst yaptırdım bugun hastanede çok sıcaktı ordada fenalaştım biraz. böylelikle bir şyler patlak verdi. biraz kaynanam sinir etti biraz da misafir kız. hastasın ama hastalardan hizmet bekleyen ler mevcut.  :crybaby2:
ağladım biraz bağırdım çağırdı rahatladım.

iyi yapmissin ama kendini uzme anam
hani misafir kiz yardima gelmisti yoksa o dami sende hizmet bekliyordu

Almiş'inAnniş'i

valla oturamıyom artık yaaaaaaa canım acıyo  :sad1:
affedin beni noluuuurrrrrrrrr

ღ°cerenay.♥.

adalet

git hayatim almira hanima yazik
yarin gorusuruz iyi geceler

ღ°cerenay.♥.

hadi iyi geceler  :wave: :sleepy1: :sleepy1:

nagiş misafirin gittimi peki?

nagihan

misafirim gitti. ama iyi hizmet ettim. güya annesi bana temizlik yapsın ve yardımcı olsun diye yolladı. ama hatın 24 saat sevgilisi ile telefon bağlantısı yaptı. en sonunda yolladım. ben yarın gelirim dedi. gözünün içine öyle bir baktım ki gelme dercesine. ev o geldi daha dandini oldu. iki gündür ütü yapacak ütüler salonun ortasında sepetlerle durdu. o gitti annem aradı ben o kadar dolmuşum ki dayanamadım patladım ağladım telefonda. ana işte yemekten sonra geldi ütüleri yaptı gitti. yok bu bana ders hiç kimseden birşey beklemicem. ay bir doğursam şu evim eskisi gibi düzene girse başka bir dileğim yok. eski düzenimi özlüyorummmmm.  :'(

adalet