DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

bir öykü yazıcaz hep beraber. yani birimiz başlasak sonra aklımıza geldikçe devam etsek.
anlatabildim mi  :icon_scratch:

adalet

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 08 Mart , 2007, 23:46:12
bir öykü yazıcaz hep beraber. yani birimiz başlasak sonra aklımıza geldikçe devam etsek.
anlatabildim mi  :icon_scratch:
ben anladım ama nerde duracağımızı nasıl belirlicez?

Almiş'inAnniş'i

ya öykü işte...
başını bi bulabilsem!
mesela ben biraz yazıcam sonra sen devamını getirceksin senin bıraktığın yerden aslıhan veya nagiş yazacak onun bıraktığı yerden bir başkası devam edicek.....................................
hep birlikte bir öykü yazmış olacağız!

Almiş'inAnniş'i

aman aslıhan bi başlasak artık saçmalayacak yerimiz kalmayınca birimiz finiş yaparız  :k06:

ღ°cerenay.♥.

e hadi bulda bişiler , başlat bakalım... :D

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 08 Mart , 2007, 23:51:18
aman aslıhan bi başlasak artık saçmalayacak yerimiz kalmayınca birimiz finiş yaparız  :k06:
bitirmek için değil, yani biraz biraz yazacaz ya , ne kadar yazacağımızı nasıl belirlicez demek istedim ama hadi bi başlaatta gerisi gelir

Almiş'inAnniş'i

sorun başını bulmak zaten. yoksa başlatınca herkes bişiler yazar az veya çok.
ne kadar yazacağınız tamamen size kalmış. vaktin varsa ve hayal gücün yetiyorsa sonuna kadar yaz hayatım sınır yok yani.

ღ°cerenay.♥.

:k06: :k06:sen başlatırmışın bende bitirirmişim , adalette hani bana hani bana dermiş... :k06:
nagişte yarın okurmuş :k06: :k06:
hayal gücümü göstereyim dedim :ehi:

Almiş'inAnniş'i

sen olayı kökten çözdün aslıhan  :toothy10:
hiç ben düşünüp yormayayım bari kendimi  :ehi:

adalet

adalet

bende deyisik oyun istiyorum farkli birsey bulun kislar mantikli olsun cok sey istemiyorum demi

sizde dermissiniz kendin bul diye :'(

Almiş'inAnniş'i

valla kahkaha sesim apartmanda yankılanmış olabilir.   :toothy10:

bu arada bizim pc bebeğin odasındaydı sonra eşyalar sığmadığı için masasıyla beraber hole çıkarmak zorunda kaldık. olde de masanın bi tarafında sokak kapısı bi tarafında banyonun kapısı var.
benim kayınpeder görünce dedi ki "kızım hayırdır tuvalete girene fiş mi kesiyorsunuz?"  :ehi:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: safakrazi - 09 Mart , 2007, 00:06:04
valla kahkaha sesim apartmanda yankılanmış olabilir.   :toothy10:

bu arada bizim pc bebeğin odasındaydı sonra eşyalar sığmadığı için masasıyla beraber hole çıkarmak zorunda kaldık. olde de masanın bi tarafında sokak kapısı bi tarafında banyonun kapısı var.
benim kayınpeder görünce dedi ki "kızım hayırdır tuvalete girene fiş mi kesiyorsunuz?"  :ehi:
:toothy10: :toothy10: