DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

SEVİNÇ

Cidden meraklandım hanfendi nerelerde.Teli olan arasın.Haber versin lütfen.

burcu-emir

eee hadi razi doğurdu,nagihanda mı doğurdu,bunların 40 mı karışacak kardiiiş  :toothy10:
üüüff bende acayip şiştim arkaşdaşlar top gibiyim hemide basketbol topu  :k06: azzz kalddddııı.
sevinç,jbdun,esra sizler kıdemli anne olarak soruyorum,son zamanlar bebeğin yeri dar olduğu için hareketleri azalır mı yarın doktora da gidicem ama öncelikle size sorayım dedim.acil cüvap bekliyoruumm

SEVİNÇ

Canım,evet oğlumda son zamanlar helede son 20 gün hareketlerinde azalma olmuştu.Ancak çok dinlenince ,yatınca anlıyordum hareketlerini.Artık çıkma vakti geliyor,yeri darakmıştır demişti drum.

SEVİNÇ

Bir sorum olacak sizlere.Bildiğim kadarıyla 3 aydan sonra zorunlu hallerde dr parol ağrı kesici tavsiye ediyor.Hamilelikte kullanan oldu mu?

jbdun

burcucum azalır evet hatta benimkinin yeri o kadar daralmıştı ki strese girmiş kızım ve mecburen sez.ile almak zorunda kaldı dr.
sevinç ben parol hiç kullanmamıştım.

esra(azra)

valla benimki son zamanlara kadar durmadı canım 7,5 aylık doğdu o zamanlardada çok hareketli idi velet. bende parol kullanmadım ama son dönemlerime yakın antibiyotik kullanmak zorunda kaldım.

burcu-emir

teşekkür ederim kızlar... benim migrenim var,çok zorda kalırsam doktorum parol vermişti,içersin diye.ama ben hiç kullanmadım,açıkçası migren ağrısını da çektiğim oldu,ama ürktüm ilaç almaktan...
bu arada jbdun ve esra bebeklerinizin resimlerine bakıyorum da siz onları ısırmadan nasıl duruyosunuz,valla ben,m bile burdan yiyesim geldi çok tatlılat maşallah  :nazar:

nagihan

kızlar selam. nasılsınız? valla yazdıklarınızı okudum da hepiniz iyisiniz anlaışan o  :occasion14:
bizde naz hanımla birlikte iyiyiz. bugun son kontrolümüzü olduk. sezeryan günümüzü aldık. 10 nisan da ameliyatımız oluyor. yani şafak 7 diyorum artık. bu arada raziden ses yok şimdi arıcam onu. size bilgi veririrm.

nagihan

kızlar razi sapasağlam çarşılarda geziyormuş.  :muzz:
aslıhan gibi çarşı güzeli oluvermiş.  :occasion14:
bilgisayarı bakıma gitmiş o yüzden nete giremiyormuş. gelince bilgisayar damlar nete.  :suclu:

esra(azra)

hadi hayırlı olsun nagihan. Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin. :binkybaby:

nagihan

inşallah esracım. iyi dileklerin için çok teşekkürler  ;D

esra(azra)

nagihannnnnnnnn doğum günün kutlu olsunnnn canımmmm :director: :flowers:

nagihan

canım sağolasın ama benim doğum günüm 8 nisan yani daha varrrrr  :k06:

esra(azra)

02 Nisan , 2007, 19:35:17 #2938 Son düzenlenme: 02 Nisan , 2007, 19:38:34 esrayeliz
ama 2 nisan yazıo :-[ bende erkenden kutlim dedim canım belki görüşemeyis:)) :laughing7:

nagihan

yaklaşan doğum günleri yazıyr ordaaaaa  :k06: