DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

kizlar mamamizi yedik ve size geldik yaw nasil acikmisim nerdeyse tabaklarida yiyecektim neyseki doydum :k06:
nagis teyzesi iyi
bugun esim ise giderken cumaliye birsey demedi baktim hemen anne bugun fark etinmi babam bana birsey demidi her gun diyor anneni uzme diye bende dedimki demedi diye beni uzcenmi yok anne asil benim aklimda yok babam anneni uzme diyence benim aklima geliyor bende ondan seni uzuyorum :ehi:

sarı şekerr

adalet valla özel bişey yapmıyorum...bol sebze yiyorum..eti az yiyorum...meyveyi hiç yemiyorum...

burcucum..evet kociş kıskanıyo...ama onu tınlayan yok yine yapıcağımı yapıyorum...yani istediğimi giyip saçlarımıda sarıya boyatıyorum(sarıya acayip uyuz olur)...ooohhh sefam olsun ohh ohh...

ayy bende hamiş kalsam ya...hamişleri kıskanmıyorum ama çok imreniyorum...onları görünce göbüşlerini sevmek istiyorum valla...çooookkkk tatlılar çoookkkkk....

[eklenti yönetici tarafından silindi]

sarı şekerr

ayyy adalet oğlun çok komik yaaa....çocukda haklı ama...insanda ister istemez ters tepki yaratır...biri banada hergün aynı şeyi söylese valla bende tersini yapardım...

burcu-emir

çok haklısın şekercim...cumali haklı,söylemese çocuğun aklına gelmeyecek  :k06:
jbudun valla annemde öyle söyleyip duruyo,ama ben de o anı şöyle hayal ediyorum..sancılar tutmuş,eşimi aramışım yarım saatlik yoldan can hıraş geliyo,beni arada arayıp sakinleştirmeye çalıştırıo,ben  cırlıyorum  :ehi: çabbbbuuukk diye,geliyor,beraber tekrar yola koyuluyoruz,zavallım yine arabayı can hıraş kullanıyo hastaneye yetişelim die  ben yine bağırıp duruyorum aaayy ne sadistim dimi :toothy10:

adalet

sekercim sen kac senedir evlisin yani ne zamanda beri bebis istiyon birde nerde oturuyon ay kendimi cok merakli gordum

jbdun iyi aksamlar hayatim gel bizim sayfaya simdi sizde kimse yok biz misafirleri cok severiz

teyzoslar oglum biraz bilmis aklina ne gelirse onu soyliyor aksam dua ediyor butun akrabalari sayiyor bide pazarcilar carsicilar icinde dua ediyor o nerde cikti oglum anne benim pazarci arkadasim varya ondan gerci butun pazarcilar taniyor hic utanmaz adamlarla sanki arkadaslariymis gibi konusur pazarcilar kaynanami gorduklerinde cumaliye selam yoliyorlarmis
simdi diyorum oglum bak teyzeler seni soruyorlar mesur oldun diye oda ukalaca ne gerek var ben zaten mesurum :toothy10:

burcu-emir

kız ikinciside buna benzerse yandın valaa  :k06:
şeker veee jbudun adlarınız nedir güzeller?
adalet senin nie resmin yok  :caca: bi resim şeettirsene be güzelim.hatta cumalinin de resmini isterriizz.bu arada ingilizcen nasıl?cumaliyi sormuyorum onunki bu zekayla süperdir  :laughing7:

adalet

yok kiz bu bebegim usluya benziyor vallah tam terside olabilir cumaliye sukur ediyormusum

jbdun gercek ismi sekerde ismini yazmisti ama unutum

benle ingilzcenin rasi yok bos ver ben hic birsey bilmiyorum
cumalide iyi anliyor ama tam konusmiyor cat bat konusuyor tel calinca ben kaldiriyorum bakiyorum anlamiyorum cumali hemen ellimde aliyor sanki gendisi cok biliyorda velet cok komik oluyor

adalet

ha bu arda ben resim yuklemeyi becermiyorum buyuk diyor

sarı şekerr

canlarım benim adım yasemin...bende yarışmaya karabükten katılıyorum... :ehi:28 yaşındayım 3 yıldır evliyiz...2 yıldır çocuk istiyoruz...ama olmuyo ::) inşallah bu yaza hamiş olucam....ama bu kez çok umutluyum çoookkk

jbdun

adalet şu cumali tam karikatürlük maaşallah ya ne kadar çok bilmiş  :toothy10: siz ne kadardır ordasınız?
arada uğruyorum zaten size,yemek sitelerini ziyaretteyim de ben :suclu:
burcucum ooohooo sen kurguyu ayarlamışsın,sana ne desek boş valla :toothy10: sen heyecan istiyon doğuma giderkene :laughing7: bak bakalım artık duruma göre :D  adalet cevap vermiş zaten beim kendi ismim ;)
şeker sen de hoşgeldin inşallah en kısa sürede hamiş kalırsın ;)

adalet

canim 9 aydir burdayiz
ah su yemek siteleri varya beni oldurcekler hani becersem yok ama merak iste butun sitelere dolaniyom ayrica oktay ustanin koca bir kitabida var ben yine bildiklerimi yapiyorum  :ehi:

burcu-emir

cumali favori erkekim  :k06:
yasemincim dualarım seninle inşallah allah gönlüne göre bi evlat nasip etsin yazın sıcaklarda pek çekilmez hamişlik derler ama olsun güzelim hamişlik her zaman güzeldir  :D hatta sen bi kız doğur ben talibim anası bu kadar güzelken kızını hemen alırım  :k06:
jbudun anlayamadım canım,hamileyim ya kafam geç basıo,adın mı jbudun  ??? hor görme garibi tekrar anlatıver  :-[

adalet

yasemincim insallah sende en kisa zamanda guzel heberi bize verirsin senide sis gobis gurek bakalim o dal gibi fizgin nasil olur

yaw nagihanda kacti razi msn de ama buraya niye gelmiyor bende msn yi acmiyorum acinca turkiydekiler birakmiyorlar sonra burayi ihmal ediyorum olmaz demi

burcu-emir

olmaz tabii güzelim.
resim yüklemek için resmi aç üstüne sağ tıklat düzenleyi tıkla
sonra ctrl ve w yap bi kutucuk çıkacak ordaki %100 ve hemen altındaki %100 değiştir.%50 veya 30 yap,paşa gönlün bilir
sonra onu bu şekilde kaydet canım
sonrada buraya kopyala
hadi sana kolay gelsin.bak bekliyom resmi  :-*

jbdun

evet burcucum adım jbdun ;)
ay oktay ustanın kitabı bende olcak hepsini denerim hergün adalet,sen nasıl yapmadan duruyon yaw :icon_scratch: