Çağın'ınım sayfası

Başlatan çağınım, 20 Mart , 2010, 12:43:41

« önceki - sonraki »

çağınım

canım oğlum

seni o kadar çok istedimki o kadar çok dua ettimki bana gelmen için rabbim duamı boş çevirmedi ve seni bana verdi 7. aya kadar çok güzel bi hamilelik geçirdim ta ki seni kaybetme korkusunu yaşadığım o ana kadar ama ben biliyodum benim bebeğim beni bırakmaz diyodum ve anneni duydun sesimi duydun yalnız bırakmadın beni sımsıkı tutunduk birbirimize hep dualar ettim sağsalim kucağıma alıcağım an için 36+4 günlük ken geldin bana daha fazla bekleyemedin iyikide geldin büyük bi özlemle beklemiştim seni şimdi o kadar iyi anlıyorumki bütün bu heyecana beklemelere hatta yaşadığım korkularıma değermişsin sen iyiki bana geldin iyiki benim oğlum oldun o kadar şanslıyım ki sana sahip olduğum için tatlı şirinmi şirin hareketli ve doğumu gibi her hareketi aceleci erkenci bi oğluşum var... iyiki varsın annecim iyiki 25 haziran 2009 da bana geldin ve kucağımdasın rabbim ömrünü uzun sağlıklı sıhhatli etsin hayırlı bi evlat ol bebeğim :amin:

SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM BAL BÖCEĞİM  :love9: :love9:

DİLVİN

yeşimcımmmmmmmm
balımmmmmmmmm :opucuk: :opucuk:
ne ıçten yazmışın öle
çağında emın ol kı çokkk şanslı bir bebek
sizın gibi bir ailesi oldğu için  :nazar: :nazar: :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Demet_dk

Yeşimcim sayfanız hayırlı olsun
Allah sizi hiç ayırmasın hep mutlu olun  :opucuk:
Çağın paşamada   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

neslihan

sayfanız hayırlı olsun canım

çağınım

selcanıcım sağol canım  :opucuk:

bitanecik arkadaşımmm

hayatımızı boyunca onun yanında olucaz inş.. oda bu şansın değerini bilir ve hayırlı bi evlat olur  :amin: :amin:

çağlar paşamda çok şanslı bi bebek sizin gibi bi anne babaya sahip olduğu için minik kuzum oda benimm  :nazar: :nazar: :nazar:

demetcim sağol canım amin rabbim evlatlarımızı bizden bizleri onlardan hiç ayırmasın bi ömür boyu  :amin:

doruk paşamada maşallah annesi erkeğime  :nazar: :nazar:

neslihancım sağol canım  :opucuk:

Angel

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

yesimmmm gozlerim dolu dolu okudum canimbenim ne guzel yazdin oyle o hamilelik gunlerimiz geldi aklima sohbet ettigimiz zamanlar

ne gunlerdi sukurler olsun  Allahima  :amin:

simdi yavrularimiz kucagimizda bizimle simsiki tutunuyoruz onlari birakmiyoruz insallah hepside hayirli ,saglikli,bereketli ,huzurlu uzun omurlu  ve akillari fikirleri

yerinde olur insallah aminnnnnnnnn

DİLVİN

tülincimmm sizin hamılelık günlerınızdee :suclu: :suclu: :suclu:
ben yeşimın başının etını yıyordummm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
nıyee bende hamıle değilim diyeeee
ayy çokk yordum ben bu kızı  :k06: :k06: :k06:
ama sonunda başardım
:basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Angel

heyaaaa ne gunlerdi canim yaa   :k06:   hatirliyorum bir gun amuda kalkicam diyordun cocuk olmuyordu birturlu  :k06:  o sozun aklimdan hic cikmiyor

:ehi:  cok sukur bu gunleride gorduk ya sukurler olsun   :amin:

DİLVİN

Alıntı yapılan: Angel - 23 Mart , 2010, 13:23:20
heyaaaa ne gunlerdi canim yaa   :k06:   hatirliyorum bir gun amuda kalkicam diyordun cocuk olmuyordu birturlu  :k06:  o sozun aklimdan hic cikmiyor

:ehi:  cok sukur bu gunleride gorduk ya sukurler olsun   :amin:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

çağınım

tülincim sağol canım gerçekten ne güzel günlerdi ne güzel sohbetler ediyoduk vaktimiz çok olduğu için gerçekten şimdi kucağımızdalar sımsıkı sarılıyoruz yavrularımıza rabbim hepsini hayırlı sağlıklı akılları yerinde evlatlardan etsinn  :amin: :amin:

hakketen hee selcan az yemedi başımın etini ben neden hamiş kalamıyorum ne zaman kalıcam diye  :ehi: :ehi:onu teselli etmekten kendimi unutuyodum ama çok şükürki rabbim canım arkadaşıma çok tatlı bi evlat nasip etti yürekten edilen duaşar gerçekten kabul oluyo  :amin:

ay tülin hakketen selcan amuda kalkıcam demişti ne gülmüştüük yaa koptuk o zaman

DİLVİN

eskıden forum uye sayısı daha az olduğu için
herkes birbirinı tanıyor
daha seviyelı daha komık geçıyordu günlerımız dımı
ben hep sizi güldürüyordum  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
heheheheheheh
şimdi evdeyım 3 g kullanıyorum
fatura çok gelır diye öle zırt pırt giremıyorum
çok fatura gelırse kociş aldığına pişman olur
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
3 g yi işe götürür hiç giremem  :tongue3: :tongue3: :tongue3:

çağınım

:ehi: :ehi: :ehi:

ay selcan yaa ne kadar düşüncelisin  :k06:

ama o günler çok güzeldi bide bol bol vaktimiz vardı bebişler karnımızdayken

Angel

simdiden  kutlayim pasamin dogum gununu rabbim seni tum kotuluklerden korusun insallah

dogum gunun kutlu olsun caginn pasaa

:love9: :love9: :love9: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :love9: :love9: :love9: :love9:

çağınım

tülin teseee teşekkür ederimmmmmm emre arkadaşımızıda öptük  :k06:

çağınım

canım oğlum

büyüyorsun hergeçen gün gözlerimin önünde büyüdükçe sanki daha bi yaramaz oluyorsun koltukların tepelerinde masaların üstünde dolaşmaya başladın sen öyle yaptıkça ömrümden ömür gidiyo düşüceksinde bişey olucak diye ama aslında hoşumada gidiyor böyle olman bıcır bıcır hareketli kıpır kıpır parka gittiğimizde etrafına toplandı ya geçen akşam herkes demirlerde tutup sallandığında bebeğe bakın neler yapıyo dedi herkes şaşırdılar bilmedikleri için doğduğundan beri ne kadar hareketli ve yaramaz bi bebek olduğunu büyümüş küçülmüş olduğunu aklının boyundan bile büyük olduğunu bitanecik oğlum iyiki varsın iyiki benimsin seni çok seviyorum yaramaz haylaz kuzum annesinin bal böceği  :nazar: :nazar: