ferrum u nasıl kullanıyorsunuz?

Başlatan ferda, 18 Mart , 2010, 22:36:04

« önceki - sonraki »

ferda

arkadaşlar ferrumu bebeğe ne ile veriyorsunuz?Verdikten sonra su veriyor musunuz?ayrıca ferrum dişte lekelenme yapıyor mu?

βαlκιz

ben çay kaşıgı ile veriyodum yada azını açıp damlatıyodum
su falan vermedim arkasından
dişleri kararmadıdaa
ama bazılarında kararmış
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ertl

bende ağzına damlatarak veriyorum

ama çoğu zaman unutuyorum  :y25:

βαlκιz

bende unutuyordum valla
:-\
ama fazl fazla verdigim xamanlarda oldu onlara saydımm  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ferda

kızıma bende çay kaşığı ile verdim arkasından da su vermeme ragmen dişince leke yaptı şimdi ön dişi kırık selen sinirlenince her yere agzını vuruyordu dişini kırdı

Demet_dk

bende ağzına damlatarak veriyorum
sağlık ocağı ferro sanol vermişti burda dişte leke yaptığını okuduğum için onu vermedim
doktora danıştım oda ferrum önerdi inşallah kararmaz dişlerimiz :amin:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

aaaaaaaaaa neden dıste leke yapıyomus bende ferro sanol kullanıyyorum her aksamda vwerıyorum hıcbırzamn unutmmam fazla fazla bıle verıyorum ferrum daha mı ıyıymıs anlamadım ya :honk: :honk: :honk:

Demet_dk

eflincim bende burda okudum leke yaptığını
i doktoruna danış istersen

@ssemra@

Ferro sanolün dişleri kararttığını yazan bendim arkadaşlar, doktor bişi olmaz devam et demişti ama ben ferrum kullanmaya başladım kararma yapmadı eski lekelerde gitti. çay kaşığıyla 10damla veriyorum ama 1 gün verirsem 1gün unutuyorum malesef yaa

esma...

ac karna tok karnı nasıl verıyorsunuz ve damladan sonra ne kadar surede beslıyorsunuz bebeklerınızı ?

βαlκιz

valla ben aç tok hiç dikkat etmedim verdim ardından yemek falanda yediriyodum  :k06:

esma...

benım duydugum ac karnına ve damladan yarım saat sonra yemek yedırılmelıymıs .pek ac kalmadıgı ıcın benım oglum ben veremıyorum damlayı kafamda karısık aslındda

βαlκιz

hiç duymadım aç karnına verilcek diyee ver bence sen

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

benım bıldıgım de yanı recetesınde okudum yemekten yarım saat sonra verılmelıdır yazıyo :icon_thumright: :icon_thumright:ama ben dıkkat etmıyorum o kadar

@ssemra@

bizede yemekten 1saat sonra ver, verdikten sonra 1 saat bişi yedirme demişlerdi..ben böyle yapıyorum