Adet döneminde olucak şişliklere çözüm

Başlatan Balböceği, 18 Mart , 2010, 20:43:03

« önceki - sonraki »

Balböceği

Adet döneminde pek çok bayan vucutlarında oluşan şişliklerden şikayetçidir.Estetik açıdan can sıkıcı olan bu durumdan kurtulmanın en kolay yolu kurutulmuş kiraz sapı kürünü uygulamaktır.Kiraz sapınıo kaynatarak içmek hem dolaşı sistemini rahatlatmakta hemde toksin atılmasına yardımcı olmaktadır.Kurutulmuş kiraz sapı adet döneminde özellikle yüz kısmında oluşan şişliği yok etmektedir.

Kurutulmuş Kiraz sapı kürü

Kaynamakta olan bir litre suya yaklaşık bir vuç kiraz sapını atınız.Beş dakika ağzı kapalı olarak hafif ateşte kaynatınız. Soğuduktan sonra süzünüz ve bir şişeye doldurarak buzdolabında koruyunuz. Aç veya tok, regli süresince hergün bir su bardağı içiniz. Hazırlanan kiraz sapı suyu buz dolabında üç gün bekleyebilir. Üç günden sonra artan miktarı kullanmayınız. Gerekiyorsa yeniden her üç günde bir taze olarak hazırlayınız. Satın aldığınız kiraz sapları tozlu olabilir, soğuk suda yıkayabilirsiniz. Kesinlikle sıcak suda yıkamayınız.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ben cok gerginim bu sismeler konusunda karnim 9 aylik gibi duruyorrr adet olMAYA YAKIn
sonra iniyorrr balon gibi  :cildir: :cildir:

βαlκιz

benimde karnım adet olmama yakın bi şişiyo valla kocaman oluyo
utanıyorumki dışarı çıkım o göbekle  :k06:
bol giymek zorunda kalıyorum ozaman  :cussing:
bide ben  1 gün adet oluyordum ya sebebini anladım
ben adetin ilk günü agrı kesici içiyordum apranax yada majazik
o adeti kesiyomuş
ben aspirin içince adetten bi gün önce adet olmuyosun erteleniyo  diye biliyodum
ama bu haplarda kesiyomuş meger bu ay içmedim 3 gün oldum  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿گสЯเ_ќĮż✿

PAYLAŞIMIN İÇİN SAOL BÖCÜĞÜM.VALLA BENİM KARNIM VE GÖĞÜSLERİM BERBAT BÜYÜYO.SİNİR OLUYORUM :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Balböceği

al bendende o kadar yaaa oldu bittti adet gunu gelince sisiyom ben

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥✰✰§ĀŘΙЌΙż✰✰♥ - 05 Haziran , 2010, 16:13:36
PAYLAŞIMIN İÇİN SAOL BÖCÜĞÜM.VALLA BENİM KARNIM VE GÖĞÜSLERİM BERBAT BÜYÜYO.SİNİR OLUYORUM :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
bende çok şişiyorum  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

Balböceği

Alıntı yapılan: ☆☆PARİSS☆☆ - 27 Haziran , 2010, 06:44:16
Alıntı yapılan: ♥✰✰§ĀŘΙЌΙż✰✰♥ - 05 Haziran , 2010, 16:13:36
bende çok şişiyorum  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
ay kizlar sormayin bende cok cok sisiyordummm bekarkende evlendikten sonrada  dusuk yapmadan iki gun once karnim cok cok sismisti cok korkmustum gectigimz iki gundur ayiptir solemesi kabizlik var  :k06: karnim sisti
ay bi kotu oldum gelip gidip karnima bakiyordum sukur duzeldi simdi normal eski halini aldi