28 Nisan , 2024, 21:56:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Lutfen duyarsiz davranmayin !!!!

Başlatan -Butterfly-, 02 Şubat , 2008, 10:17:24

« önceki - sonraki »

-Butterfly-

Dunyada ilk kez bir mesajla hayat kuratara bilirsiniz.. lutfen imzalamayi ihmal etmeyinnn  ..

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/8143108.asp?gid=229&sz=85679

-Butterfly-

Burdaki baslik kimseyi  ilgilendirmedi galiba  ???  dunya internet uzerinden  din,dil,irk ayrimi yapmadan bir insanin hayatini kurtarmaya calisirken.bizim forumumuzda kimsenin kili bile kipirdamiyor..pessssss !

adalet

busem kimse gormemitir yoksa bilirsin kimse kabul etmez boyle birseyi
ben dun bebek comda okudum ve hemen imzayi atim

allah o genc yardim etsin  :amin:

semra

canim ben yeni girdim ve hemen okudum  :violent1:böyle yapmak gerek o idam kararini verenleri .allah yardimcisi olsun :amin:

pelinim

bende şimdi okudum haberi.duyarsız kalır mıyım hiç?İnşallah kurtulur  bu  genç. :amin:

yeliz&osman

bende yeni okuyanlardanım canım ALLAH yardımcısı olsun inşallah imzamı attım dilerim kurtulur  :amin:

Aslı & Eren

Hangi devirde yaşıyoruz, hiç yüzünde insanlar ölmemeli...
Ben üstüme düşeni yaptım, imzamı attığım için mutluyum. siz de duyarsız kalmayın! 

ARMAĞAN

BENDE İMZALADIM BİRAZ ÖNCE. ÇOK YAZIK GERÇEKTEN HALA DÜNYADA BUNLARIN YAŞANMASI AKIL ALIR GİBİ DEĞİL. AYRICA MÜSLÜMAN BİR ÜLKE VE MÜSLÜMANLARIN KADINLARINA VERDİĞİ DEĞER KURAN-I KERİMDE DE GEÇİYOR. BUNLAR SÖZDE MÜSLÜMAN GALİBA.

-Butterfly-

Duyarli davranan tum arkadaslarima tesekkurler .. :love7:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

bende ımzamı kendım ve butun aılemın adınıda kullanarak attım

soyleyecek soz bulamıyorum cok uzucu bır durum ınsallah bızımde bır faydamız dokunur bu gence :amin:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Canım görmemiştim açtığım sayfayı şimdi okudum hemen imzamı çaktım ...... Hangi devirde yaşıyoruz yaa bu kadarda olmazzz. :caca:  :caca:  :caca:  :caca: ...Allah yardımcısı olsunnnn  :amin:  :amin:

bengü

simdi gördüm ve hemen imzaladim ailede kim varsa isimlerini yazip imzaladim insallah bi faydasi olur ve o genc kurtulur.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

HEPİMİZİN SAYESİNDE KURTULDU ARKADAŞLAR  :hello2:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

sevda

Canım ben daha önce göndermiştim ama sayfa açdığını görmemiştim bana maille göndermişti bir arkadaşım ve bende bütün tanıdıklarımın adlarını yazarak amzamı atmıştım ve şok oldum bu olay karşısında ama nihayetinde kurtulduğuna çok sevindim... ;)