Bebeklere Hangi Ayda Danino Verilmeye Başlanmalı

Başlatan azra35, 15 Mart , 2010, 13:38:51

« önceki - sonraki »

azra35

15 Mart , 2010, 13:38:51 Son düzenlenme: 18 Mart , 2010, 10:32:08 g10ca
 :sad1:

βαlκιz

vallaa ben 4. ayda ek gıdaya geçtigim için verdim..
çok seviyolardııı..
:hungry: :hungry: sende başlayaabilirsin bence 6 aylık degilmi seninkiii
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

DİLVİN

azracım neden başka besın değilde danıno vermeyı düşünüyorsun
merak ettım  :-*
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

мiŁenα.

ben danino işine karşıyım...onu verene kadar meyve sıkacakları yada rende var rendele yogurtla karıştır ver...

içinde ne oldugu bellı degil yazık miniklere :sad1:

:love9: :love7: :love9:

gülay t.

Katılıyorum arkadaşlara . Bu ürün hakkında bir sürü olumsuz eleştiri yapıldı belki haksız eleştirilerdir ama insanın aklında soru işareti kalıyor. Sütaşın ve ülkerin de var ona benzer ürünleri ve çok daha güvenilir bence.

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

DER!N

Alıntı yapılan: gülay t. - 15 Mart , 2010, 17:57:42
Katılıyorum arkadaşlara . Bu ürün hakkında bir sürü olumsuz eleştiri yapıldı belki haksız eleştirilerdir ama insanın aklında soru işareti kalıyor. Sütaşın ve ülkerin de var ona benzer ürünleri ve çok daha güvenilir bence.

Katılıyorum.  ;)

Yabancı menşeli ürünlerin bir çoğunu evime sokmuyorum hemen hepsinde katkı maddeleri vs. kullanılıyor biliyorum bari bizim firmalar kazansın mantığındayım.

Özellikle Ülker'i tercih ediyorum yaşantıma daha uyumlu bir firma.

мiŁenα.

AککORTįє

ben ek besinlere soğan ekmekle başlıcam yetinmeyi öğrensin şimdiden  :ehi:

Demet_dk

doktorumuz 8.aya girdiğimizde verebilirsin demişti ama ben hiç vermedim
sütaşın yoğurdunu verdim babymix büyümix verdim sevdi

мiŁenα.

16 Mart , 2010, 07:43:27 #12 Son düzenlenme: 16 Mart , 2010, 08:20:47 ๑۩۞۩๑ şєкєяιιм ๑۩۞۩๑
[ilknur :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yavruma dırek turk usulunumu ogretecen sogan ekmek ...ey gıdı sogan almkta zor 2 tl kılosu haberın ola :ehi: :ehi:[/i]

neslihan

bende babymix veriyorum kızlar açıkcası danino aldım ama korktum babymix hakkında daha olumlu konuşuluyor

AککORTįє

bence bebeğe ek besinlere geçişte ve diğer çocukluk evrelerinde verilen herşey doğal olmalı, çocuk doğal beslenmeli..  yada verilecek besin çok iyi araşrtırılmalı
çünkü artık çocuklar çok kolay hasta oluyor herşey suni hiçbirşey gerçek değil çünkü . 15 yaşındaki çocuk kalp krizi geçiriyor düşünün