29 Nisan , 2024, 02:14:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğimi 5 aylıkken kaybttim:(

Başlatan pepe, 12 Mart , 2010, 18:54:18

« önceki - sonraki »

pepe

bende 5 aylıkken dogum yapmak zorunde kaldım ve cok korkuyorum tekrar cocugum olmassa diye:(

Demet_dk

öncelikle hoşgeldin aramıza
Allah sabır versin çok geçmiş olsun bi daha yaşatmasın  :amin:
neden kaybettin bebeğini  :y25:

yine olur bebeğin Allahın izniyle korkma  :icon_thumright:

EMEL 26

hoşgeldin :k06:
geçmiş olsun allah sabır versin allah bir daha yaşatmasın  :amin: :amin: :amin
Kızlarımla hayat çok güzel💖

Balböceği

hg cnm aramiza rabbim sabr versinn korkma insallah yine olurr  :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: pepe - 12 Mart , 2010, 18:54:18
bende 5 aylıkken dogum yapmak zorunde kaldım ve cok korkuyorum tekrar cocugum olmassa diye:(

canım üzülme  bende 20+1 günlük hamileyken hastaneye yattım ve gebeliğim sonlandırıldı

sebebi down sendromudu

ama şimdi yine hamileyim hemen üç ay sonra kaldım tekrar şuan 21 haftalık olduk :nazar: hiç üzülme :opucuk:

SiRiNe

cok gecmis olsun arkadasim Rabbim bir daha yasatmasinn, ve sana tekrar saglikli  bir bebek nasib etsinnn insaallah. aramiza hosgeldin guzel paylasimlar dilerim  :flowers:

can yine cannnn

eabbim en soğuk sabırlarından versin
üzülmemek elde değidir ama tekrar anne olursun pepe neden olamacaksınki
can dediklerim....

Balböceği

bu arada neden dogum yaptinki oyle 5 aylikken dogummu oluyor annem 5 bucuk aylikken kkarninda olmustu
kurtajla aldilardii  :-\ :-\

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: ۞ BaLboceqi ۞ - 12 Mart , 2010, 23:57:02
bu arada neden dogum yaptinki oyle 5 aylikken dogummu oluyor annem 5 bucuk aylikken kkarninda olmustu

kız nasıl aldılar eda koca bebeği sen yanlış biliyosundur bacım koca çocuk kürtaj olması kanunen yasak
normal doğumdazn sonra yapıyorlar ama içeri temizlensin diye :-/

EMEL 26

dogum  yaptırıyorlar canım rahim en az zarar  alsın diye ilaç veriyorlar onunla dogumu hazırlıyorlar  çok zor bir şey arkadaşım yaşadı malesef  :'(

Balböceği

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 12 Mart , 2010, 23:59:41

kız nasıl aldılar eda koca bebeği sen yanlış biliyosundur bacım koca çocuk kürtaj olması kanunen yasak
ahhh ahh maalesef 10 sene kusur once varmiydi dogum yaptirmakkk cnm ben sahidim gittik aldrdik bebegi
10 sene kusur onceydii

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: ۞ BaLboceqi ۞ - 13 Mart , 2010, 00:01:52
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 12 Mart , 2010, 23:59:41

ahhh ahh maalesef 10 sene kusur once varmiydi dogum yaptirmakkk cnm ben sahidim gittik aldrdik bebegi
10 sene kusur onceydii

ay şok oldum şimdi neyse ya gedçmişte kalmış şimdi öle şeyler yok allahtan

emelcim evet çok zor bende öyle doğum yaptım beş aylıktı

pepecim tekrar sölüyorum hiç kafana takma ben şuan hamişim beş aylığız maşallah :nazar:
en kısa zamamnda tekrar yaşarsın o mutluluğu inşallah :amin:

Balböceği

oyle oldu isdee ama 1. annem 2. benim icin zor gunlerdi oyle 5 bucuk aylik bide 2 bucuk aylik aldirdi annem
sonra rabbim verecegi varmis sonradan olduuu  :k06: :k06: :k06: rabbim ona uzum omur versinn  :amin:

EMEL 26