BENDE ARTIK ANNE OLUYORUM OLEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Başlatan seda_pehlivan, 30 Ocak , 2008, 15:54:06

« önceki - sonraki »

seda_pehlivan

KIZLAR 5 HAFTA 2 GÜNLÜK HAMİLEYİM DÜN DOKTORA GİTTİM HERŞEY NORMAL ALLAHIMA COK ŞÜKÜR  :amin: :amin: :amin:BAŞ DÖNMEM COK FAZLA BİDE MİDE BULANTILARIM BAŞLADI AMA BİZ BEBEGİMLE İYİYİZ ÖPÜYÜRUM HEPİNİZİ :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Tebessüm :)

30 Ocak , 2008, 16:32:36 #1 Son düzenlenme: 30 Ocak , 2008, 16:38:56 ayşegül
sedacım tebrik ederim :opucuk: :occasion16: Allah tamamına erdirsin ve sağlıkla kucağına alırsın inşAllah bebeğini. sağlıklı, uzun ömürlü, hayırlı evlat olur inşaAllah. artık kendine çok dikkat etmelisin, ağır kaldırma, yükseğe uzanma, beslenmene özen göster..vs drun uyarmıştur zaten, kendine çok ama çok iyi bak ;)

sevda

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

SEDACIM BU MUHTEŞEM BİR HABERRR.....

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

İNANILMAZ MUTLU OLDUM SENİN ADINA BİTANEM.....

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

YAŞASIN ARTIK SENDE HAMİLESİN VE ANNE ADAYISINNN......

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

cute_00

TEBRİK EDİYORUMMMMMM   SEDA

hayırlıı  uğurlu  olsuun.... :flowers:  :flowers:  allah  tamamını erdirsiin inşallahh.. :amin: sağlıklla ve  hayırlısıyla kucağına almayı nasiip etsiin allahım...
kendine  bundan sonraa  iki katı özen  göster  ve  dikkatli  ol....
çok  öpüyoruum seniiii... :opucuk:  :opucuk:
:occasion16:  :wav:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

tebrik ediyorum sağlıklı bişekilde bebeğine kavuşursun inşallah sevgiler  :flowers:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

aysel

canım benim harikasın  sedacım allah tamamına erdirsin
En kötü günülerin böyle olsun bi tanem   :hello2:  :hello2:
okadar sevindimki  :muzz:  :muzz:
sende artık anne adayısın  :flowers:  :flowers:
bi kaç ay sonra ise anne olacaksın   :binkybaby:  :binkybaby:
Allahım sizi nazarlardan korusun   :nazar:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

bengü

allah tamamina erdirsin canim bol bol dinlen kendini yorma mide bulantin icinde dr bana tarcinli bisküvilerde ac karna ve cubuk krakerlerden yememi tavsiye etmisti dene istersen. :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :flowers:
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

semra

elvan

gözün aydıııııııııııııııııııııın,
tebrikler,

-Butterfly-

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

OLEYYYYYYYYYYYYYYYYYYY  :hieyt: :hieyt:

SEDACIMMMMMMMMMMM  NASIL SEVINDIMM NASILLLL ANLATAMAMMMMM  SENDEN IYI HABERI OKUYUNCAAAA INAN NASIL SEVINDIGIMEEEE SEVDACIM SAHITT ONUNLA TELEFONDAYDIMM CUNKUUU  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

CANIMMMMMMMMMMMMM INSALLAHHHH  HAYIRLISIYLA KUCAGINADAA ALACAKSINNNN  BEBISINIIII... LUTFEN BIZIIII HABERSIZZZ  BIRAKMAAAAA...

AYBERKCIGIM HENUZ MINICIM  MERCIMEK TANESI OLAN ARKADASINAAA BURADAN KOCAMAN OPUCUKLERINI GONDERIYOR  VE SENIDE TEBRIK ETMEMI ISTIYOR  :k06:
:flowers:

CANIM TEKRAR TEKRAR  TEBRIKLERRRRRRR  :flowers: :flowers: :flowers:

:muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2:

emel..

tebrikler canımmm. umarım sağlıklı bir hamilelik ve rahat bir doğum geçirirsin.
bu  arada hamile arkadaşlar çoğlıyo gibi geliyo bana öyle değil mi?  :hello2: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :basardim:

seda_pehlivan

canlarım hepinize cok teşekkür ederim iyi dilekleriniz icin bugün midem daha kötü 15 gün sonra doktora gidecegim o zaman herhalde bebegim kücük kalbini dinliyecegiz  :amin: :amin:sizi haberdar ederim bugün bi igne vuruldum doktorum düşük tehlikesine karşı verdi igney cok yaktı ya igne :suclu: :suclu: :opucuk: :flowers: :flowers:

sevda

31 Ocak , 2008, 14:18:29 #12 Son düzenlenme: 01 Şubat , 2008, 01:12:46 sevda
Canım benim mide bulantıların başladı demek ama olsun sen mümkün olduğunda pisikolojik olarak beynine midem bulanmıyor telkinini ver güzelim...

Bizi sakın ama sakın habersiz bırakma şimdi seni daha fazla merak ediyoruz hayatım ... ;) :opucuk: :opucuk:

aysel

sedacım yazmışsın ki  hemşire bana bebeğin rahime tutunması için bebek aspirini önermişti fakat o ay olmamıştı acaba bu ayda kulansammı demişsin kullandınmı yoksa sana onunmu faydası oldu birde tam olarak ne zaman alıyorsun bebek aspirininibeni biraz anlatabilirmisin taşekkür ederim  :k06:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

seda_pehlivan

ayselcigim kullandım ama sadece 1 hafta kullandım her doktor aspirini önermiyo bence sen doktoruna danışmadan içme sakın belki sana yan etkisi olabilir şimdi kullanmıyorum aspirini :-[