27 Nisan , 2024, 13:56:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çatlaklardan Kurtulma

Başlatan βαlκιz, 08 Mart , 2010, 19:56:41

« önceki - sonraki »

βαlκιz

08 Mart , 2010, 19:56:41 Son düzenlenme: 15 Mart , 2010, 18:07:02 g10ca
NASIL YAPACAKSINIZ

3 tatlı kaşığı Türk kahvesi
1 tane sulu limon (içine düşen çekirdekleri de çıkarmayın)

giriyorsunuz banyoya başlıyorsunuz karışımı vücudunuza yedirmeye, sanki kazırmış gibiiyice yediriyorsunuz
elinizle vücudunuzda daireler çizerek yıkıyorsunuz

biyerden alıntı yaptım bakınn okuyun
[Geçenlerde ananemin yanında soyunuyordum, vücudumda ki çatlakları görünce şok oldu büyükannem. Kızım sen genç kız olucaksın biraz bak kendine bunlar ne dedi. Güldüm tabi büyükanne dedim onlar geçmiyor ki, sende yok mu dedim. O da 4 çocuk doğurmuş bir kadın olarak bana karnını gösterdi bak bakalım görebilecek misn dedi.Hiç bir şey yoktu. Çok şaşırdım dedim nasıl yani senin vücudun hiç mi çatlamadı dedim. o da ohooo harita gibiydi vessalam dedi. e dedim peki nasıl geçirdin.Yaptığı tek şey limonla kahve karışımını vücuduna masaj yaparak yedirmekmiş. tabi yaşıyla beraber görünümünün de kaybolduğunu düşünsem de en azından ince çizikler olması gerekir diye düşünüyordum ama onlar bile yoktu. şok şaşırdım aslında biraz da inanmadım hatta buraya da yazdım deneyen var mı boşuna uğraşmayayım diye. 2 haftadır yapıyorum ve sonuç inanılmaz:)

göğüsümde ve kalçalarımda derin olan çatlaklar incelmeye başladılar bile.
diz kapağımda ki ince çatlaklarsa bakın %100 diyorum tamamen yok oldular, yook oldular

/color]

dogrumu acaba bende zayıfladıkçaa kalçalarımda çatlak olmaya başladıı yoktu şimdii olmaya başladııı
belimde falan ortaya çıkmaya başladı bende hemen deniycemmmm
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

wowww daha ne anacim ama ciddi yokmu ediyormussss ben yaparim o zmannn  :basardim: :basardim:

βαlκιz

kesin diyolardııı valla
denemekte fayda varrr
dogum çatlakları için
sende varmıı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ay evet ya nasıl olcakmış şimdi gülşah bir limonun suyuyla kahveyimi

karıştırıp ovacakmışız aman hemen nor alayımda yapayım benimde kalçalarımda var çatlaklar ::)

Balböceği

olmazmi balkizim....

ergenlik doneminde ani kilo aldim verdim o zman kaldilarrr bide evlendikten sonra daha bellilerrrr  :cildir: :cildir:

βαlκιz

öyle yazıyo pınar kehveyle limon
iyice sürcen yaycan bastırcan ovcan
:k06: :k06:
sonra ovalayarak yıkıycan
eşime diyimde gelirken kahve ile limon alsınn  :k06:

hemen başim ben size sonuçları yazarım  :k06: 1 haftada etki ediyomuş sanırsamm ama 3 gün yapıp 1 gün ara vere vere yapılınca iyi oluyomuş

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

saol gülşah çok ama çok değerli bir konu paylaştın valla

benim göğüslerimde çatlamışlar çokta belli zaten

daha beşinci ayda nemlendiricide kullanmama rağmen çatlak çatlak çok belli şuan bile

dokuz ayda ne olur allah bilir :-ooo: :-ooo :-ooo:

βαlκιz

bazı çatlaklar naparsan yap geçmiyooo
görümcemin gögüsleri bi çatladı anlatamam  :-ooo
damarlar dışarı çıkcak sanki belli bi parça boş yeri yoktu
geçmemişti hiçç
benim belimde var kalçamda var  :-ooo deniycem mutlakaaa

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ay inşallah geçer tabi bünyeden bünyyede değişebilir mesela

kimi ten var çabuk moraraıyor kimi var biryere çarpınca falan öle morarmaz

belli olmaya bilir yani sende işe yarar belki bende yaramaz allah korusun inşallah herkeste işe yarar :amin:

Balböceği

balkizimm valla super konuuu bende deniyecemm  :k06: :k06: :k06:

βαlκιz

kızlar bunu alıntı yaptıgım yerdeki kadın 2 gün yapın 1 gün yapmayın ve aynı sattte yapın demişş
1 -1.5 hafta kesin durmadan yapın demiş  :muzz: :muzz: :muzz:

Balböceği

Demet_dk

bunu daha önce bi arkadas yine paylaşmıştı
denedim ama hem sürmek zor hem temizlemek her sürüşten sonra banyo yapmak lazım

ben krem gibi bişey isterim aslında

βαlκιz

evet biri paylaşmıştı selülit içindi o galbaa
selülitede çok iyi geliyormuş
eşim kahve limon almayı unutmuş yapamadım yarın bolca alcakk devamlı yapcam
çatlaklara ölümmmmmmmmmmmmm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Demet_dk

bende sıkılaşmak istiyorum
extra jel e taktım kafayı  :cildir: