Peri Kizi Pelinin Guncesi :))

Başlatan -Butterfly-, 24 Ocak , 2008, 23:12:37

« önceki - sonraki »

sevda

Canım çok güzel olmuş ellerine sağlık pazar günü ve bugünde dahil olmak üzere resimlerinizi bekliyoruz hayatım... ;)

sevda

Bende bunu yaptım kızıma ...Keşke bukadar hamarat olsaydım vallahi yapardım... ;)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

pelinim

Sevdacım yapmış kadar oldun tatlım :opucuk:

pelinim

Alıntı yapılan: pelinim - 20 Şubat , 2008, 16:45:10
Kızlar ben duramadım kızıma enfes bir vişneli pasta yaptım.pazar gününe kutlama yapacağımız için bugünü es geçmek istemedim.:)) :hello2: :hello2: :hello2:

arka sayfada kalmış öne çektim resmi ;)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

KEVSER

canım kızımızın doğum günü kutlu olsun

duru boncuk

sitemizin barbieden daha güzel perilerden daha alımlı meleği doğum günün kutlu olsun canım benim allah bir ömür yüzünden güücükleri aksik etmesin inşallah  :amin:seni çok seviyorum canım benim :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
bunların hepsi meleğime :love8: :love8: :love8: :love8:

bengü

dogum gününüzmü vardi canim ya dogum günün kutlu olsun melegim.nice yaslara kücük fistik
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

pelinim

Kevsercim
                    Özgülcüm
                                       Birgülcüm

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz kutlamanız ve tickerler için :opucuk: :opucuk: :opucuk:

oozge

YAAAAAAAAAAAAAAAAA BU SAYFADADA BIRSURU SEY KAÇIRMIŞIMMMM TÜHH BAK KUTLAMALAR PASTALAR VRMIŞŞŞŞŞ GÖRMEMİŞİMM BENNN :k06: :k06: :k06: :k06:

CNM ŞAKA BIYANA DOGUM GUNUNUS KUTLU OLSUNNN BIRAS GECIKTIMM AMA KUSURA BAKMAYIN AFFOLA ARTIKKK ÖPTUM SİZİİİİİ DHA NICE SAGLIKLI YILLARA BERABERCEE GECIRIRSINZ INSAAHHHHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

[[[ELİM BOŞ GELMİİM DEDİMMM 1 TANECIKK ÇAMSAKIZI COBAN ARMAGANIII BALONUMU KABUL GÖRURMUSUNUZZZ CANIMM]]]

semra

21 Şubat , 2008, 11:40:12 #99 Son düzenlenme: 21 Şubat , 2008, 11:42:20 semra
0DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN FISTIKIM :opucuk:

-Butterfly-

Bu arada o pastadan bende istiyorum ona goreeeeeee  :hungry:

pelinim

Özgecim ,Semracım çok teşekkür ederiz. :opucuk: :opucuk:

pelinim

Busecim sağol canım güzel dileklerin için.Canım sen hele gel bana.ne pastalar döktürürüm. ;) :opucuk:

-Butterfly-

:muzz: :muzz: :muzz: Bu lafin ustune gelmezmiyim haftaya sizdeyim  :occasion14: :occasion5:

pelinim