28 Nisan , 2024, 16:10:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Peri Kizi Pelinin Guncesi :))

Başlatan -Butterfly-, 24 Ocak , 2008, 23:12:37

« önceki - sonraki »

-Butterfly-

Nagihancim,

Ayberkimin sayfasi olupta Peri guzeli pelinimin sayfasi olmazsa ayip olurdu dimi  ;) Bundan sonra  sirineminde bir sayfasi oldu artik guzelligimi burdan takip ederiz .. lutfen bol bol  resimlerini ekle prensesiminnn  :love9: :love9:

pelinim

Busecim çok teşekkür ederim güzelim kızımıda düşündüğün için. :opucuk:Artık bu sayfadanda ablamızın maceralarını anlatırım size. Öncelikle eskilere dönüp bebeklik fotolarından başlayayım o zaman. 

pelinim

Canım kızım Pelin :love9:Maşallah diyin teyzeleri :nazar:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

-Butterfly-

Rica ederim tatlimmmm.. :opucuk:

Resimleri bekliyorummm !!!!  :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2:

-Butterfly-

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Nagihacim Ayberkin simdiki hali pelincigimin bebekligi nekadar cok benziyorlar. Son resimde Pelini Ayberk zanettim  :k06:

pelinim

24 Ocak , 2008, 23:55:58 #5 Son düzenlenme: 26 Ocak , 2008, 16:23:17 pelinim
Evet canım ben Ayberk doğduğunda bir süre Pelin demiştim yanlışlıkla.Pelin yeniden doğmuş da kucağımdaymış gibi hissetmiştim.çok benziyorlardı.

Tebessüm :)

bir cimcimenin daha sayfası olmuş, ne güzel de olmuş :D canım sayfanız hayırlı olsun, maşaAllah pamuk gibi çok güzel bir kız pelin,Allah bahtını açık etsin. busecim senin de ellerine sağlı, ince düşünceli arkadaşım benim :opucuk:

pelinim

1.ilk yaş gününden

2.resim 2.yaş gününden

3. de artistik bir pozdur  :k06:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

pelinim

Alıntı yapılan: ayşegül - 24 Ocak , 2008, 23:57:35
bir cimcimenin daha sayfası olmuş, ne güzel de olmuş :D canım sayfanız hayırlı olsun, maşaAllah pamuk gibi çok güzel bir kız pelin,Allah bahtını açık etsin. busecim senin de ellerine sağlı, ince düşünceli arkadaşım benim :opucuk:

Ayşegülcüm hoşgeldin kızımın sayfasına.  :flowers:teşekkür ederiz. :amin:

-Butterfly-

Sagol Aysegulum  :opucuk:

Yahuu bayidimmm resimlere  masallahhh masallahhh  :nazar: :nazar: :nazar:  kina resimde lahana bebek gibi cikmis  yavrummm yerim ben onu  :nazar: :nazar:  ayrica cok guzel anali ve kuzulu resminizde  sanada kocaman masallah birtanemm  :nazar: :nazar: :nazar:

pelinim

Teşekkür ederiz Busecim. :opucuk: :opucuk:evet oyuncak bebeğimdir o benim :love7:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

sayfanız hayırlı olsun canım harıka resımler cok tatlı masallah melegıme  :nazar: :nazar:

artıstık ve analı kuzulu resmınızede bayıldım sende cok guzelmıssın canım sanada boncuklar koyalım nazar degmesın  :nazar: :nazar:

artık mınık kurabıyeyıde burdan takıp ederız  :opucuk: :hello2: :hello2: :hello2:

ablam ne guzel bısey yapmıssın mınık prensese sayfa acarak  :opucuk: :muzz: :muzz:

sevda

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Sayfanız hayırlı olsun canımmm  :flowers:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

SAYFASI HAYRILI OLSUN PELİN GÜZELLİĞİNİN
HEP GÜZELLİKLERLE DOLSUN
RESİMLERİNEDE MAŞALLAH 41 BUÇUK KERE  :nazar:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال