28 Nisan , 2024, 06:12:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tüp Bebek Fiyatları 2010

Başlatan Balböceği, 05 Mart , 2010, 23:09:52

« önceki - sonraki »

Balböceği

Geçen 20 Yıl içerisinde hayatımıza giren ve bir parçası olmak üzere hızla sıradan bir yöntem gibi konuma gelmeye başlamıştır. Tüp bebek yöntemi hakkında kısaca bir özet; Kadın ve erkeğin üre hücrelerinin vücut dışı gerçekleştirilen döllenme işlemi adı verilen tüp bebek yöntemi.

Tüp bebek Fiyatları ile ilgili Bilgiler Aşağıda Yer almıştır. Size en yakın şubeyi seçerek tlf numarası ile bilgi edinebilirsiniz.

* Ankara bayındır hastanesi: Dr. Ahmet Zeki Işık 2,125 Dolar Tel: 0 312 428 08 08

* ırenbe Tıp Merkezi: Dr. Israel Aruh 2,350 Dolar Tel: 0 232 464 58 88 ( İzmir)

* Ankara Üniversitesi Hastanesi: Prof. Dr. Sevim Dinçer 1,000 Dolar Tel: 0 312 362 30 30

* Ankara Hacettepe Üniversitesi Hastanesi: klinik Tüp Bebek Merkezi Prof. Dr. Timur Gürgan 2,400 Dolar Tel: 0 312 442 74 04-05

* Medikal Park Hastanesi: Doç. Dr. Erdal Ulakoğlu 2,500 Dolar Tel: 0 212 531 13 13

* Florence Nightingale Hastanesi: Doç. Dr. Yücel Kahraman 2,250 Dolar Tel: 0 212 288 34 00

* İstanbul Tıp Fakültesi: Prof. Dr. Hasan Serdaroğlu 1,500 Dolar Tel: 0 216 635 26 76

Bilgilendirme : Burada sunulan tüp bebek fiyatlarında Değişimler meydana gelebilir. verilen Telefon numaralarından net bilgi alabilirsiniz.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

doktorlarda hep dolar uzerınden çalışıyor ... :caca: :caca:

Balböceği

.:.Zamansız.:.

allah durumu olmayan bebek sahibi olamayanlara yardım etsin.. bu nasıl fiyattır böyle..yazık günah  :BangHead:

SeliN59

evet Allah herkese doğal yöntemlerden hamile etsin inşallah ne bu hepsi dolar üzerinden çalışıyor :(

ferhan kaymak

ecrindilek

KIZLAR ISRARLA UMUT TÜP BEBEK MERKEZİNİ TAVSİYE EDİYORUM MUTLAKA GİDİN Bİ ÖNGÖRÜŞME YAPIN...KADRO SÜPER
BAŞKA MERKEZDE 5AŞILAMA OLMUŞTUM TUTMADI
AMA UMUT TÜP BEBEKTE İLK TÜP BEBEK DENEMEM DE TUTTU 2008 EKİMDE...
DİLEK

hanimaga008

ben de tedaviye selman laçin beyle başladım, fiyat olarak ortalama 2000-2500 dolar arası değişiyor. bakalım baya iyi gidiyor tedavi sonuclardan da en kısa zamanda haberdar ederrim

cndrellaman

bilgi olması açısından yazayım;

fertijin tüp bebek merkezi Dr. Seval Taşdemir 2500 dolar

lady_nar

aslında bu fiyat başarılı bir tedavi için çok uygun üstelik ferti-jin de çok iyi bir merkez inşallah bende başarılı olurum da değer ...

cndrellaman

inşallah canım sen de hamile kalırsın da anne olabilirsin anladığım kadarıyla sen de fertijinde tedaviye başlamışsın. bakarsın belki hastanede de denk geliriz ben hamile kaldım ama ara sıra gidiyorum seval hanımla görüşmeye. özelden pmleşir görüşürüz canım

lady_nar

Alıntı yapılan: cndrellaman - 11 Ağustos , 2011, 20:55:23
inşallah canım sen de hamile kalırsın da anne olabilirsin anladığım kadarıyla sen de fertijinde tedaviye başlamışsın. bakarsın belki hastanede de denk geliriz ben hamile kaldım ama ara sıra gidiyorum seval hanımla görüşmeye. özelden pmleşir görüşürüz canım
canım güzel dileklerin için çok teşekkür ederim bizde bu hafta aşılama olacak galiba doktorum seval hanım öle söyledi senle de karşılaşsakta moral olsa hem çok heyecanlı hem de tedirginim bakalım hayırlısı...

lady_nar

evet bu hafta aşılama işlemi gerçekleşti seval hanım şimdi sakin olup beklememi söledi ama çok heyecanlı ve tedirginim bir yandan sürekli dua ediyorum inşallah tutmuştur inşallah hamile kalabilirim kızlar çok dua edin bana

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: lady_nar - 21 Ağustos , 2011, 21:59:51
evet bu hafta aşılama işlemi gerçekleşti seval hanım şimdi sakin olup beklememi söledi ama çok heyecanlı ve tedirginim bir yandan sürekli dua ediyorum inşallah tutmuştur inşallah hamile kalabilirim kızlar çok dua edin bana
ınsallah canım bebegın annesıne sıkıca tutunmuştur  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

lady_nar

inşallah canım doktorum seval hanım her ne kadar sakin ol desede yüreğim pır pırr inşallah sıkıca tutunmuştur dediğin gibi...