27 Nisan , 2024, 21:50:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebek isteyenlere 41 gün meryem suresi

Başlatan hüseb (ebuşş), 05 Mart , 2010, 12:23:44

« önceki - sonraki »

mutluluk

saol cnm.ayrıca resminde çok gzl çıkmış.

hüseb (ebuşş)

aşkitomm.....
bebeğimmm...

mutluluk

HÜSEBCİM SENİN BEBEĞİN DÜNYAYA GELDİMİ YOKSA DAHA BEKLİYOMUSUN.

hüseb (ebuşş)

bekliorum cnm daha 7 haftalık hamileyim çok şkr :amin:
aşkitomm.....
bebeğimmm...

mutluluk

rabbim hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin.bizlerede dua et.darısı başımıza  inşallah

AyNi

günaydın kızlar, ben hamile olanların İNŞİKAK suresi okuması gerektiğini biliyorum. bu sure doğumu kolaylaştırıyor...

benim arkadaşım hamileliği boyunca hergün okuyordu ve elhamdulillah doğumu çok kolay geçmiş. doktorlar doğuramazsın sezeryan yapalım demelerine rağmen normal doğum yapmakta ısrar etti... ve sonuç çok güzel :)

ben bu surenin ve tabiki her surenin faziletlerine çok inanıyorum...

mutluluk

YA BEN OKUMAYA BAŞLAMIŞIM AMA ADET OLDUĞUMDA OKUYACAK KİMSEM YOK.ARTIK ADET SONRASI DEVAM EDİCEM RABBİM İNŞ.KABUL EDER.

bebişim06

hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: hüseb (ebuşş) - 05 Mart , 2010, 12:23:44
kızlar bebek isteyenler 41 gün meryem suresini okusun yada birine okutsun bana annem okudu ve ilk aydan hamile kaldım çok şükür :amin:

Biz okuyalımda.Verici Allah olduktan sonra ..
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

dilara ışık

BENDE OKUTMAYA KARAR VERDİM HEMEN BAŞLATIYIM KAYINVALİDEME İNŞALLAH KABUL OLURDA VERİR RABBİM BİZEDE.... :amin:

bebişim emos

SLM ARKADAŞLAR ŞU ADETİN 21. GÜNÜ YAPILAN YUMURTLAMA TESTİ KANDANMI YAPILIYOR BİLEN VARMI ( YUMURTANIN ÖLÇÜMÜ NASIL YAPILIYOR)

gel_artik

Ben de bugun basliycam bu sureyi okumaya. Okuyamadigim gunler de esime okuttururum. Zaten haftaya tedaviye de basliycaz, iyi olur hem maddi dua hem manevi dua..Allah razi olsun paylasanlardan!

Rabbim anne olmak isteyen herkesin kucaklarini hayirli ve saglikli evlatlarla doldursun insallah!

Bebisim emos: 21. gun progesteron hormonuna bakiyorlar. yumurtladiysan hormonun belli degerin ustunde oluyor. Yumurtanin olcumu ultrasonla yapiliyor ama yumurtlama gununden daha once yapilmasi sart..

Afife

Meryem suresinin 22 okudum ama adet gormeye basladin ve devrecek kimse yok bitince kaldim yerden devam edebilirmiyim bilgisi olan varmi

Afife

Bayanlar adet gordugumuzde meryem suresini kaldigimiz yerden okusak olurmu

mavişim80

evet bende bunu merak ediyorum.kaldıgımızdan yerden devam edebilirmiyiz yoksa bizim yerimize kaldıgımız zaman okuyabilirlermi baskaları