bebek isteyenlere 41 gün meryem suresi

Başlatan hüseb (ebuşş), 05 Mart , 2010, 12:23:44

« önceki - sonraki »

durdane

:wave: :wave:merhaba ben yeni üye oldum çok güzel şeyler yazmışsınız
benimde bebeğim olmuyor meryem suresini bende okuyacam inş allah dualarımızı kabul eder

gizemm

Kızlar merhaba ben bişey soramak istiyorum.41 gün meryem suresi okunacak ama acaba ara verilebilirmi yoksa 41 gün arka arkayamı okunacak.Çünkü malum adet dönemi filan var.Aslında böyle detay soruları sevmem ama cevap verirseniz çok sevinirim

ツgöçmen_54 ツ

merhaba canım 41 gün tamamlanması önemli yani ara verilebilir.

gizemm

Teşekkür ederim cevaplandırdığın için.Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah

Demet_dk

Allahım hepinizin dualarını kabul etsin ve en yakın zamanda size bu duyguyu yaşatsın  :amin:

tuana16

:amin: :amin: :amin: canım inşallah rabbim olmayan herkeze içindede bize nasip etsin  :amin:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

durdane

merhaba arkadaşlar ben 3 gündür okuyorum rabbim inşallah hepimizin dualarını kabul eder :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: durdane - 08 Mart , 2010, 22:03:25
merhaba arkadaşlar ben 3 gündür okuyorum rabbim inşallah hepimizin dualarını kabul eder :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin:
ınsallah durdanecım  :amin: :amin: :amin:

Böcüğüm

bana da geçen söylediler ama yalnış hatırlamıyosam her kez bi tane yani niyetini getiren kişi başlayacak sonra 40 kişiye ayrı ayrı dağıtılacak die duydum 40 ağızdan yani gönüllü kişilerin çünkü kimin duası kabul olunur bilinmezmiş ben de adetim bittikten sonra başlamayı düşünüyodum kafm karıştı :dontknow:Allah okuyanlarınkini kabul eder işlh
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

gülbanu

CANIM AMELLER NİYETLERE GÖREDİR
BİZ OKUYALIM KABUL EDEN CENABI MEVLAMDIR

esra0942

Alıntı yapılan: gülbanu - 08 Mart , 2010, 23:08:21
CANIM AMELLER NİYETLERE GÖREDİR
BİZ OKUYALIM KABUL EDEN CENABI MEVLAMDIR
[/quote
slm arkadaşlar umarım allah dualarınızı kabul eder.Bende 7 aylık evliyim bebek istiyoruz ve bekliyoruz.üstelik sağlıkçıyım ve kadın doğumda türkiyede sözü geçen hatta bir numara sayılan bir hastanede çalışyorum.allah herkese hayırlısını versin...

hüseb (ebuşş)

kızlar bakın 41 gün üst üste okuyun adet olduğunzda birine okutun ayrıca sayılar çok önemli birde arkadaşımızn dediği gbi arapçasından okuyun farklı oluo bilmiosanızda birine okutun hadi abbim hayrlısını versn :amin:
aşkitomm.....
bebeğimmm...

Wunsch

Bu hayırlı bilgiyi bizlerle paylaştığınız için Allah hepinizden razı olsun.
İnşallah rabbim benim dualarımı da kabul eder ve benimde sağlıklı bir bebeğim olur. :amin:

mutluluk

ya peki arkadaşlar araya hastalık girerse yani adet günü yda birgün fırsat bulamadın ertesi gün olursa olurmu
çünkü şmd bende işyerinde okumaya başlıycam da.

hüseb (ebuşş)

mutluluk cnm üst üste okuman grio ben adet oluorum die anneme okutmuştm sende hasta olunca brine okuttur ama gün atlama üst üstee oku yada okut
Alıntı yapılan: Wunsch - 10 Mart , 2010, 12:36:41
Bu hayırlı bilgiyi bizlerle paylaştığınız için Allah hepinizden razı olsun.
İnşallah rabbim benim dualarımı da kabul eder ve benimde sağlıklı bir bebeğim olur. :amin:
inşallah cnmm
aşkitomm.....
bebeğimmm...