2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

tweety0555

bende buyuk yastık kullanıyorum ama bende tamkınlı olacagım bundan sonra...
benı hıc sormayın vallahı ıkı cocukla toplanmak ne zormus toplu evde oyalanmakta zor vallahı o lazım oluyor baska bırsey lazım oluyor bır yenı evıme hayırlısı ıle yerlesseydım ıyı olacaktı vallahı...

AککORTįє

selmacım çok geçmiş olsun Allah koruyor yavrularımızı,valla yazdıkalrını okurken tüylerim diken diken oldu

bende yastıkta yatırıyorum, bebek yastığı ve küçük

daha rahat yattığını düşünüyorum ama artık aslaa

< ESLAL >

selmacım geçmiş olsun bizde yastı kullanıyoruz henüz onu bızıklamadı ama şuara hilal saldıray gibi eli ayağı hiç durmuyor Allahım ayaklandığını düşünemiyorum hilalde üzerindeki battaniyesi yüzüne çekiyor bi gece onun mızlanmasına uyandım yüzü örtük bocalanıyor dediğin gibi ter içinde kalmış ama üzerini mecbur örtüyorum bizim ev serin şimdi yüzüne çekiyo ama açmayıda öğrendi  :laughing7: uyku tulumu aldım oda bu mevsim için fazla kalın  :honk:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: __iLkNuR__ - 30 Haziran , 2010, 15:47:05
Alıntı yapılan: fudayl - 30 Haziran , 2010, 14:24:48
evet bizimkide allahtan gece uyuyo  :nazar: :nazar:

daha yeni uyuttum zorla bakalım ne zaman uyanacak düzün müzen yok bizde gitti :-\

sahra bu günlerini arayacaksın desem  ::)

bende az önce banyo yaptırdım uyuttum 15 dk uyusa bari de bende dinlenebilsem. durmuyor durmuyor götünde kurt var

sürekli oyun sürekli oyun 24 saat yapışık geziyoruz

salonun ortasından kaldırdım sehbayı, yumuşak kalın bi pike serim üzerinede battaniye dönüp duruyo orda

bacaklarının üzerinede kalkmaya çalışıyo popoyla beraber.

tabi 10 dk,10dk sonra sıkılıyo ağlıyo

birde ben kollarından tutup ilerlettikçede adım atıyor  :k06: annesi gurban  :binkybaby: :nazar:

hemde mumla arıcam başladım bile desem :D
ya bizim kide yatırıyon hemen dönüyor sırtüstü yatmıyor uyurturken de dönmeye çalışıyor bide alışmış sağına dönüyor hep bazen sola :D  ayaklarımız hiç durmuyo öyle bir vuruyoruz ki sabit beşik sallanıyor kıracak bigün ama ne zaman :ehi: bu ara bide tvye çok bakıyoruz o zaman bi sıkıntı yok takip ediyor koca adam gibi :ehi: :ehi: bende çeviriyorum yine bakıyr bu sefer tvyi kapatıyorum..bende pike koyuyorum halıya öyle dönüyor ama sadece yuvarlanamıyoruz o da yakında..

isom a da maşallah teyzesi gurban ona koca adam oldular yaa daha neler görcezz :amin: :amin: :nazar: :nazar:

) SaMiRa (

selma çokkk geçmiş olsun canım allah korumuş. bende yastık kullanmıyorum kullanmamda zaten beşiğine bazen süs yastığı var yanına koyuyorum onunla oynuyor üzerine düşüyor ama tutacak kadar ince değil allahtan ama onuda koymam artık

) SaMiRa (

bende fudayl ı karnıma bastırıyorum gayet güzel basıyor çokta hoşuna gidiyor gülüyor acaba erken mi bi problem olurmu :icon_scratch:

ırmak184

Alıntı yapılan: fudayl - 01 Temmuz , 2010, 23:28:52
bende fudayl ı karnıma bastırıyorum gayet güzel basıyor çokta hoşuna gidiyor gülüyor acaba erken mi bi problem olurmu :icon_scratch:
bende bastırıyorum canım ama uzun süreli degil,nasıl hosuna gidiyor  :D

мiŁenα.

Bende bastırıyorum sahracım ..Sorun olmaz heralde eymen heyecanlanıyor ayakalarının üstüne basında adım bilem atıyor ben tutunca  :k06::nazar:

Bizde erkenden pörtledik işlerimi yapim öğleyin gezmeye gitcez oğlumla analı oğullu :k06: :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9:

tweety0555

ohh ayse gez gez...bende pazar gunu gelıyorum artık ..1 haftayada anca yerlesırım herhalde..offf tasınmak ne zor yahu...

мiŁenα.

canım olsun rahata erdin istediğin oldu 1 hafta zorlanırsın düzeldikten sonra miss gibi yeni ev yeni yer herşey yeniden ;)

ırmak184

selam hanımlar nasılsınız :hieyt: bebişleriniz nasıl ??

biz iyiyiz cok sükür,bu akşam komsumuzun oglunun dügünü var dügüne gidicez,kızımda cok mızmız inş. huysuzluk etmez orada,dügün acık havada olacak temiz hava iyi gelir belki  :suclu:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

a.s ırmakcım bız ıyıyz cok sükür sıcaklardan yanıyorum yaa hıc sevmem cok sıcak havayı ...

ınsallah akıllı durur cadı dügünde rahat edersın snde ... bende bugün gtdım  sab ılacını aldım babulıne pek ıse yaramadı bnde sab aldım sen demısdın ya ıyı gelıyor falan dıye bıde selmay var ya o da kullanıyormus ıyı gelmıs ve uyku yapıyormus...ınsallah bızımkıde uyur bırazcık artık yaa  :amin:

мiŁenα.

selam bizde gemzeye gitcektik son anda program değişti eşim gelcem öğleye dedi ve yarına kaldı :D sıcak hava eymen dedsıyle bahçede çardakta oturuyor arada camdan onlara abkıyorum haamakta sallanıyor cıt yok eymende seviyor eşşek açık havayı ;D

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ohh eymende bılıyor ısını bırak gezsın pasam temız hava ıyı gelır ...

мiŁenα.

evt hamakta beraber sallanmak isterdim oğluşumla ama inemem kayınvalidem orda :icon_pale: eymen sallansın anasının yerine bende soframı hazırladım eşim geldiğinde hazır olsun diye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: