2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

--elif--

Alıntı yapılan: fudayl - 29 Haziran , 2010, 23:24:07
Alıntı yapılan: Çağların Annişi - 29 Haziran , 2010, 15:35:57
Alıntı yapılan: fudayl - 29 Haziran , 2010, 15:32:50
geçmiş olsun selmacım aynı durum bende var herkese geçmiş olsunn..

merve ben aşıya giderken şuruo vermedim akşam yatmadan verdim çok hafif ateşi oldu zaten

sağol canım sendemı regl olmadın hiç  :dontknow:

yürüyemıyorum ya resmen
batıyor

ben oldum 2.yi
bende hala tık yok  ::)
GÜNAYDIN CNM  :-*

мiŁenα.

evt ayrıldık ..sölemedim bile onlara ... :caca:

Eymeni yıkamak istiyor ozaman görüyorum :cildir:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

geçmiş olsun canım ayaklarını sıkı giy :caca:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ♥.Eymen Çağan.♥ - 30 Haziran , 2010, 11:02:21
geçmiş olsun canım ayaklarını sıkı giy :caca:

YA ASLINDA ÇORABI ÇOK SEVERIM
1-2 DEFA GİYMEDIM ŞİFAYI KAPTIM
HİÇ HALIMMM YOKKK  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

bende hala olmadım regl. sanırım böyle devam edecek benimki. yeniden olmadan ikinciye hamile kalacam heralde. normal zamanda bi ay olmasan karnın davul gibi olur. heralde 1 buçuk senedir olmuyorum ama hiç şişlik yok allaha şükür.

bu arada cemremin dişi çıkıyo galiba. sabah baktım bi yarık var damağında küçücük nokta kadar. altıda beyaz sanırım diş geliyoooo.... :occasion16: :occasion16: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

selmacım inş atlatırsın.Emzirirken hasta olmak çok kötü halsiz oluyor insan.Sen çalışıyorsun birde :sad1:

cemreye maşallah  :nazar: :nazar:hayırlı olsun inciniz :nazar:

) SaMiRa (

selmacım geçmiş olsun çok dikkat et kendine...

gül incinişz hayırlı olssun darısı başımıza :) :)

fudayl sabah 7 de uyandı sonra 1 saat falan uyudu dahada uyumadı deli gibi uykusu var ama uyumuyor :cildir:
oğlum artık baya baya konuşuyor sürekli birşeyler anlatıyor ağzıyla püffff yapıyor tükürükleri baolncuk oluyor  :ehi: :ehi: 

şu ayaklarından da ne istiyorsa bi yakalasa  ;D ;D

AککORTįє

çok geçmiş olsun selmacım inş daha da ilerlemeden atlatırsın 

gül hayırlı olsun canım inciniz ,bakalım bizimki ne zaman gelecek ne bulursa ağzına sokuyor ne bulursa, ayaklarda dahil sahra   :k06:

sanırım bizimkide yakın  ::)

sahra  bizimkide gece 11 e kadar uyuyor uyanıyor. normalde 9 da yatar daha kalkmazdı.

gözü kapalı mızıl mızıl mızıldanıyor, çok şükür ki gece hiç kalkmıyor  :nazar:

ilkcemre

sağolun hepinizzzz ...... :love9: :love9: :love9:

7910 ticker web sitesinde ticker yapamıyorum. kiloyla ilgili bişi çıkıyo. ben daha önceden lilipie mi ne onda yapmıştım. ordaki animasyonlar çok çeşitli değil. 7910 tickerde daha çok seçenek var ama yapamadım onu. ingilizcede biraz kıt tam anlamadım ne yazdığını ... bi anlatıverin  :k06: 7910 tickerde ticker nasıl yapılıooooooo :help: :help: :help: :help:

) SaMiRa (

evet bizimkide allahtan gece uyuyo  :nazar: :nazar:

daha yeni uyuttum zorla bakalım ne zaman uyanacak düzün müzen yok bizde gitti :-\

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ★★gül♥cemre★★ - 30 Haziran , 2010, 14:18:04
sağolun hepinizzzz ...... :love9: :love9: :love9:

7910 ticker web sitesinde ticker yapamıyorum. kiloyla ilgili bişi çıkıyo. ben daha önceden lilipie mi ne onda yapmıştım. ordaki animasyonlar çok çeşitli değil. 7910 tickerde daha çok seçenek var ama yapamadım onu. ingilizcede biraz kıt tam anlamadım ne yazdığını ... bi anlatıverin  :k06: 7910 tickerde ticker nasıl yapılıooooooo :help: :help: :help: :help:
canım bebişe yapcaksan kids yada dolls tan tıcker begenip yapabılırsın diğeri kilo vermekle alakalı tıcker olabılrı

AککORTįє

Alıntı yapılan: fudayl - 30 Haziran , 2010, 14:24:48
evet bizimkide allahtan gece uyuyo  :nazar: :nazar:

daha yeni uyuttum zorla bakalım ne zaman uyanacak düzün müzen yok bizde gitti :-\

sahra bu günlerini arayacaksın desem  ::)

bende az önce banyo yaptırdım uyuttum 15 dk uyusa bari de bende dinlenebilsem. durmuyor durmuyor götünde kurt var

sürekli oyun sürekli oyun 24 saat yapışık geziyoruz

salonun ortasından kaldırdım sehbayı, yumuşak kalın bi pike serim üzerinede battaniye dönüp duruyo orda

bacaklarının üzerinede kalkmaya çalışıyo popoyla beraber.

tabi 10 dk,10dk sonra sıkılıyo ağlıyo

birde ben kollarından tutup ilerlettikçede adım atıyor  :k06: annesi gurban  :binkybaby: :nazar:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

SELAM KIZLAR NBR NASILSINIZ BAKIM UZUN ZMANDIR GIREMEDIM FORUMA BU ARALAR GEZMEKTEN FIRSAT OLMUYOR HAVALARDA ISINDI  :sunny: :k06:

ISMAIL PASAMA MASALLAH ERKEN BASLADI BASMAYA  :laughing7: EEE NEDE OLSA SIVASLI CANIM HERSEYI HIZLIDIR  :k06: :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

PAZAR GÜNÜDE BIZIM KIRKIMIZ CIKTI COK SÜKÜR  :love9: :love9:

2 GÜNDÜR KIZIMA MASALLAH SUBHANALLAH GECELERI ESKISI GIBI AGLAMIYOR VE UYUYORDA INANAMIYORUM AMA GERCEK INSALLAH BÖYLE DEVAM EDER.... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

DİLVİN

TŞK EDERİM KIZLARR  :opucuk: :opucuk:

ÇOK ŞÜKÜR GEÇTİ GİBİ BÖBREKLERIM

BİRAZ BAŞIM AĞRIYOR GİBİ

AMA SABAHA GÖRE ÇOK ÇOKK İYİYİM

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik