2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Valla bizde erkenciyiz öle gözüküyor 3 gündür yüz üstü koyduğumda dönüyor.

Ve sırt üstü yatırdığımdada kafasını kaldırıyor kalmaya çalışıyor .

Çok meraklı kalkıp yürümeye, :D

Ve eymen ses çok veriyor .Kayınvalidem ağzı çok dolu diyordu.

Çok çabuk büyyor gibi geliyor eymen gözüme :y25:

:love9: :love7: :love9:

Emine

Alıntı yapılan: DER!N - 28 Haziran , 2010, 19:06:18
Alıntı yapılan: Emine - 28 Haziran , 2010, 19:02:57
Arkadaşlar 6 aylık öncesi sonrası vs kargaşa olmuş sanırım. Ben düzenleme maksadıyla tüm grupları aylara göre ayırdım. 6. ayını dolduran arkadaşlar 6 ay sonrası bölümündeki aralık 2009 ocak şubat 2010 anneleri ve bebekleri konusundan devam edebilir. 6 ayını dolduran oraya geçer diğerleri buradan devam eder.
Sevgiler.

Sağol Emine ellerine sağlık.

Rica ederimm  :icon_thumright:

DER!N

Irmakcım maşallah kızına Rabbim nazarlardan korusun çok tatlı görünüyor ısırası geliyor insanın Maşallah tebarekallah!

Açık hava gezmeleri Ecişi niye etkilemiyor acaba? Uyusun diye gezerdim gezebildiğim kadar ama nafile normal rutin uykusunu uyuyor yine.  ::)

DER!N

Alıntı yapılan: ♥.Eymen Çağan.♥ - 28 Haziran , 2010, 19:20:47
Valla bizde erkenciyiz öle gözüküyor 3 gündür yüz üstü koyduğumda dönüyor.

Ve sırt üstü yatırdığımdada kafasını kaldırıyor kalmaya çalışıyor .

Çok meraklı kalkıp yürümeye, :D

Ve eymen ses çok veriyor .Kayınvalidem ağzı çok dolu diyordu.

Çok çabuk büyyor gibi geliyor eymen gözüme :y25:

Maşallah oğluma benim, büyüsünde abi olsun annesi  :love9: :love9: :love9:

мiŁenα.

mart başka yere gitmiş benide kabul ediyonuz daha aranıza :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben burda konuşmak istiyom :ehi: :ehi: :ehi:

ırmak184

Alıntı yapılan: DER!N - 28 Haziran , 2010, 19:22:24
Irmakcım maşallah kızına Rabbim nazarlardan korusun çok tatlı görünüyor ısırası geliyor insanın Maşallah tebarekallah!

Açık hava gezmeleri Ecişi niye etkilemiyor acaba? Uyusun diye gezerdim gezebildiğim kadar ama nafile normal rutin uykusunu uyuyor yine.  ::)

amın  :amin: canım cok saol  :opucuk: bizimkini bayagı etkiliyor oyüzden hergün dısarı cıkarmak istiyorum  :D

DER!N

Sen de sağol canım  :opucuk: benimkini de etkilese fena olmazdı.
Ben zaten alıştım tavşan uykusu yapmasına da sabah 6da uyanıyor 2 seferde toplam 4 saat uyuyor gündüz, haricinde ya yerde ya yürüteçte ya kucakta kemikleri falan ağrıyor mudur acaba şöyle bir deliksiz uyusa da dinlense  ::)

Bir maruzatım var, benim isim hafızam sıfırın altında kiminize bebeklerinizin isimleriyle hitap etmişsem ediyorsam affola  :opucuk:  :flowers:

Minnacık dipnotlar düşebilir misiniz isimlerinizi profillerinize  :love9:

< ESLAL >

DÖNDÜMMM GÜLOM  :opucuk:

ÇOK ŞÜKÜR HAYIRLISIYLA EVİMİZE DÖNDÜK  :amin: :amin: HEPİNİZİ ÖZLEDİM HELE BEBİŞLERİMİ  :love9: :love9:

NİSA BABASINI ÇOKK ÖZLEMİŞ YAVRUM BÜTÜN GÜN GÖZÜNÜ AYIRMADI BABİŞİNİ NE CİLVELER  :D

DER!N

Hoş geldiniz  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Diğer sayfada yer açılmışken burada dolaşmasam iyi olur  :k06:

Sen buradan yaz ben diğersayfadan sana cevap veririm  :k06:

Kızım nasıl? sen nasılsın? Yediğin içtiğin senin olsun anlatıver  :love9:

ırmak184

ufff bizimki cok huzursuz ya asıdan sanırım deli etti beni,hiç durmuyor atesi yok ama, kayınvalideme cıktım oyaladılar bayagı,şu gece bir gecse  :cildir:

ırmak184

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 28 Haziran , 2010, 22:47:34
DÖNDÜMMM GÜLOM  :opucuk:

ÇOK ŞÜKÜR HAYIRLISIYLA EVİMİZE DÖNDÜK  :amin: :amin: HEPİNİZİ ÖZLEDİM HELE BEBİŞLERİMİ  :love9: :love9:

NİSA BABASINI ÇOKK ÖZLEMİŞ YAVRUM BÜTÜN GÜN GÖZÜNÜ AYIRMADI BABİŞİNİ NE CİLVELER  :D

hoşgeldin canım  :opucuk:

) SaMiRa (

ırmakçım sizede geçmiş olsun bizde atlattık gece de iyi geçse hayırlısıyla da rahatlasam :amin: az önce calpol verdim uyudu ateşi en fazla 37.2 oldu ne olur ne olmaz diye vereyim dedim allah korusun :amin:

maşallah gelinime  :nazar:

bütün bebeklere maşallah hepsi sağlıkla büyüsün inşallah  :amin:

ezoo hoşgeldinnnn :flowers:

< ESLAL >

hoşbulduk gülommm özleştikk yaaa  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

ben çok yorgunum 24 saatide geçti uyumayalı   :'(

kızın iyi çok şükür biraz öksürüğümüz var azcıkta hırıltı yarın dr. götürcem hava değişimi etkiledi sanırım  :'(

gel babası,tapşini,tavşan tut vs... tüm çocuk oyunlarını zevkle yapıyor henüz toto yerden kalkmıyor emekleme işini sürünerek idare ediyor yürüteç

vazgeçilmezim zaten  :laughing7: farklı açılardan kullanıp onda hopluyorz buara  :D

çok şükür beslenmemiz iyi memleket havası bu yönde yaradı  :nazar: :nazar:

ecişim nasıl annişi pamuk kızımı öp benim için

isom,eymenim,çağlarım nasıl tüm bebişleri kocaman kocaman  :opucuk: :opucuk:  

hoşbulduk canlar  :opucuk:

ırmakçım geçmiş olsun canım hayırlısıyla atlatırsınız inş. bu geceyi bizimde cuma aşımız var  :honk: inş. sorunsuz geçiririz bizde  :amin:

< ESLAL >

мiŁenα.

günaydın kızlar :hello:

hoşgelmişsen ezgicim :-* ohh maşallah yaramış memeleket havası sevindim :binkybaby:

Eymen iyi: hamdolsun bu sıralar huysuzdu geçti sayılır. :sad1:

Uykuya alışmışım uykusuluk beni deli etti 3 gün :cildir: :cildir: :cildir:

Bakalım babamız bugün randevu alırsa doktora gitcez :binkybaby: :binkybaby

Boyunu kilosunu merak ediyorum :binkybaby: :binkybaby:

Ağzı akıyor sürekli emmek istiyor ve memeyi kapıyor sıkıyor canımı acıtıyor acaba bi acısımı var merak ediyorum :dontknow: :dontknow:

Evi ilaçlıyoruz çok korkyorum böcekten falan gece kalkıyom eyemnin yatağı kontrol ediyom..

İnşallah iaç etkildir :(