2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

ırmak184

Alıntı yapılan: fudayl - 24 Haziran , 2010, 17:27:52
kızlar fudayl bugün az az 5/6 kere kustu uzun zamandır kusmuyordu doğru düzgünde emmedi neden öyle oldu yaa :-\
genelde ben üşüttügümde kızım kusuyor,belki sende üşütmüş olabilriisn,emmek istemedigine göre belki diş mi çıkarıyor acaba bizimkide emmek istemiyordu çünkü..

мiŁenα.

24 Haziran , 2010, 20:26:39 #3391 Son düzenlenme: 24 Haziran , 2010, 20:40:20 ♥.Eymen Çağan.♥
benim oğlumun yürüteci hazır ve nazır şekilde evde bekliyor babamız almış erkenden ;D ;D ;D evt sahracım üşüttüysen kusar ,çok emdiyse kusar,canım devamı gelirse doktora götür.
eymen ancak uyudu oda bıgün uzun süreli uyumadı .havalardan sanırsam eymen böle yapmazdı.
Aşkı memnu izliyorum son bölüm ya heyecan dorukta :ehi: :ehi:

ezgicimmmm özledim canikom seni :-*

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

Alıntı yapılan: ırmak184 - 24 Haziran , 2010, 19:55:17
kızlar fudayl bugün az az 5/6 kere kustu uzun zamandır kusmuyordu doğru düzgünde emmedi neden öyle oldu yaa :-\
genelde ben üşüttügümde kızım kusuyor,belki sende üşütmüş olabilriisn,emmek istemedigine göre belki diş mi çıkarıyor acaba bizimkide emmek istemiyordu çünkü..

olabilir canım bu aralar çok zorlanıyorum memeyi verirken, emmiyor bazen  :cildir:

) SaMiRa (

gece üzerini açıyor ne kadar sarmalasamda üşütmüş olabilir havada serinledi ya

ırmak184

bizimkininde üzerinde bişey durmuyor ayagıyla battaniyesini üzerinden atıyor balım  :-*

AککORTįє

Alıntı yapılan: Çağların Annişi - 24 Haziran , 2010, 16:21:19
Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 24 Haziran , 2010, 16:15:32
selma neden sildin tickerini   :caca: çok güzeldii  :icon_scratch:

E YENI YAPTIM YA ÇİRKİNMI BU  :D

yok hayatım çok beğendim ;bi ara göremedim de sildin sandım  ;D

AککORTįє

evt canım ayşeye katılıyorum fakat 4 aylık oldu fudayl tekrarlarsa doktoruna danış mutlaka

bizimkide açıyor üstünü  :-\  haziran bitecek havanın haline bak ne giydieceğimi şaşırdım valla

günde 50 kere üst değiştiriyorum

:director: EZOOOOOOOOO BENDE ÖZLEDİM SENİ ÇABUK DÖNNNNNNN  :y25: 

ırmak184

valla ben bile üşüyorum gece,battaniyeyi kaldırmıştım tekrar cıkardım  :-\

AککORTįє

hadi bakalım aşkı memnu yuda bitirdik gözümüz aydın olsun baya heyecanladım bende he  :k06:

yahu her dizide görüp görüp sinir oluyorum bende ; mezarlıklara mini elbise baş açık gitmekte moda oldu he  :caca:

bu nedir ya bi örtü takmak o kadar mı zor dizi olsun başka bişi olsun yapımcıları şiddetle kınıyorum  :cussing:

kızlar bu arada göğsüm güm güm atıyor hayır olsun inş  :icon_pale:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ırmak184 - 25 Haziran , 2010, 00:16:36
valla ben bile üşüyorum gece,battaniyeyi kaldırmıştım tekrar cıkardım  :-\

aynen bende oğlumu yanıma aldım onun da üstüne serdim baktım gece bi ara terlememiş bile

ırmak184

finali çok güzeldi ya cok etkilendim,uzatmadan bitirdiler..

AککORTįє

25 Haziran , 2010, 00:32:54 #3401 Son düzenlenme: 25 Haziran , 2010, 01:35:07 __İSO 2010__
ben finalde değilde evdeki durumdan çok etkilendim bihter behlül adnan ve nihal üçlemesi pardon dörtlemesi gayet başarılı olmuş  :icon_thumright:

matmazelde adnanı kaptı mı naptı noldu  :ehi:

ırmak184

kaptı sonunda öne bindigine göre  :D finali canlı yapacagız diyorlardı ama yagmur yagdıgı içinmi yapmadılar anlamadım,böylede güzel olmuş,darısı yaprak dökümün finaline  :toothy10:

AککORTįє

evt bende öyle biliyordum büyük bir meraklada canlı nasıl yapacaklar diye bekliyordum  ;D

valla yaprak dökümünün final yapacağını sanmıyorum 5/10 sezon daha gider o  :ehi: :ehi: :ehi:

ırmak184