2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

tweety0555

merhabalar bugun acayıp yagmurlu bırgun okuldan geldım bavul hazırladım samsun a gıdıyoruz ev bulmaya bakalım guzel bır ev bulabılecekmıyız :icon_scratch:

DİLVİN

Alıntı yapılan: tweety0555 - 24 Haziran , 2010, 15:46:52
merhabalar bugun acayıp yagmurlu bırgun okuldan geldım bavul hazırladım samsun a gıdıyoruz ev bulmaya bakalım guzel bır ev bulabılecekmıyız :icon_scratch:

KOLAY GELSIN ÖZLEMCIMM  :opucuk:

BIDEE IYI YOLCULUKLAR  :wave:

UMARIM İSTEDİĞİN GİBİ BİR VE BULURSUN  :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

AککORTįє

selma neden sildin tickerini   :caca: çok güzeldii  :icon_scratch:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

herkese tskler cnm...

zelıscım nasl anlatsam parmagım sısdı baya sısdı yanı ve tırnagımın kenarı yesıl oldu ıntıhap kapmıs gıbı...

cok acıyorrr cook ecrını tutarken bıle parmagıma degdımı ıcım gıdıyor.. :crybaby2: :sad1:

DİLVİN

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 24 Haziran , 2010, 16:15:32
selma neden sildin tickerini   :caca: çok güzeldii  :icon_scratch:

E YENI YAPTIM YA ÇİRKİNMI BU  :D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

babuline bıtkısel surp aldım bugün eczaneden gaz ıcın ıyı gelıyormus kullanan var mı arkadaslar  :icon_scratch: ???

мiŁenα.

bana Acilin doktoru onu yazmıştı.
Ama salak eczacı kafasına göre vermişti..
om-x diye bitkisel gaz ilacı vermiş onu  yerine..

Kendı doktrumuza gittiğimizde babulininde iyi ilaç olduğunu om-x de iyi ilaç oldugunu sölemişti.ikiside bitkisel kullan demişti.hem gaz için iyi hem uyku yapar bu ilaçlar.İnşallah iyi gelir canım.RABBİM ŞİFA VERSİN :amin:

tweety0555

hahahah ayseee sana yakın ev tutamam atakumdan tutacagım nasıpse anneme yakın olması lazım merte o bakacak nasıpse...ay ama ıcım cok kotu hıc samsun a gıtmek ıstemıyorum nedense...allah hayırlara getısın..hıc keyfım yok...ne koyacam bavula hava durumuna baktım hep yagıslı ımıs off offf

мiŁenα.

Allahın izniyle gelir gidersiniz..atakum güzel yer:D

) SaMiRa (

kızlar fudayl bugün az az 5/6 kere kustu uzun zamandır kusmuyordu doğru düzgünde emmedi neden öyle oldu yaa :-\

ilkcemre

kızlar ya cemre kucağımdan inmek istemiyo. akşama kadar iş yapamıyorum uyumuyoda... yarım saat uykusu var. yarım saattede hiç bişi olmuyo.
yürüteç almayı düşünüyorum. kullanan varmı?  marka ve memnun kalma durumunuz nedir. bide kaç aylık olnuca binebilir ona acaba? şimdi 5 ay 3 günlük oldu.aslında emeklemeye başlamak üzere ama yinede olmyo...

DİLVİN

Alıntı yapılan: fudayl - 24 Haziran , 2010, 17:27:52
kızlar fudayl bugün az az 5/6 kere kustu uzun zamandır kusmuyordu doğru düzgünde emmedi neden öyle oldu yaa :-\

CANIM BENIM OĞLUMDA SABAH BIBERONU ALMADI

GÜNDÜZ NASIL OLDU BILMIYORUM AMA

BELKI CANI ISTEMIYORDUR  :D

GÜLÜM BENDE DÜŞÜNÜYORUMDA YÜRÜTECEK AMA 1-2 AY DAHA GEÇSİNDE ÖLE ALIM DIYORUM

ZATEN UCUZ BİŞİ YÜRÜTECLER

< ESLAL >

merhaba canlar giremiyorum buara pazar günü evimize dönüyoruz dolayısıyla sizlerede dönüyorum  :D

salı günü mevlüdümüzü yaptık fıstıkıma kına yaktık çok güzel oldu kızımda çok usluydu ogün hiç üzmedi bizi  :nazar:

kendinize iyi bakın bebişlerimi çok özledim hepsini ayrı ayrı  :opucuk:  :opucuk: :opucuk:

ırmak184

gecmiş olsun sevilcim...babulini bize doktorumuz önermişti ama sab damlasından genelde herkes memnun kaldıgı için ben sab almıştım..