2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

Bana köye gidecem gidince  ayırırsın dedi bekleyin dedi.
tmm dedim
onu  bile dilendırmıs..

ben samımı ıc ıce degılım kayınvalidemle..
ben evımdeyım sadece yemeye ve yemek yaomaya ınıyordum

AککORTįє

ayşecim demetcim selmacım sağolun kızlar  :opucuk:

ayşem sakin ol bak süt veriyorsun bu kadar uzatıpta kendi kendini sinir etme

düşündükçe daha da sinir oluyosun işte

sakin ol az  :caca:

) SaMiRa (

ayşecim üzme kendini bazıları öyle takma kafana olan sana olur sen bebeğinle ilgilen allah büyük görüyor herşeyi konuşmamak daha iyi bende taktım çok noldu sonuç aynı değişen bişi yok düz söylersin ters anlar yani nasıl işine gelirse artık.. eşinin seni tutması çok iyi o yönden rahat ol yoksa hiç çekilmez canım sen bildiğini yap boşver....

isoooommmm maşallah ne güzel bakıyor iko sana  :D   :nazar: :nazar: nasıl omuştur şimdi tam ısırmalık yemelik :hungry:
fudayl da çok oturmak istiyor napçaz bilmem kucağımda oturtuyorum yine de kalkmak istiyor :D nereye kadar kalkcaksa :ehi:

AککORTįє

:D mersi efenim; hemde nasıl oldu teyzesii eşşekk bal bu oğlan ball  ;D :nazar:

bizim ilk ve tek görevimiz onlara en iyi şekilde bakmak  :love3: annesi gurban  :love9:

sahra oturtma daha erken en azından popoyu kaydır az öle oturt tam dik oturtma

biraz kaykılarak derler ya öyle oturt

) SaMiRa (

canım öyle yapıyorum zaten ama o kendini kaldırıyor bende hayır diyorum  ;D göbeğimin üzerine oturtuyorum :ehi:

) SaMiRa (

destek lütfen  :director:

fudayl da çok huzursuz konakları ne yaptıysam geçmedi artık kendisi koparıyor rahatsız ediyor sanırım özellikle sağ eli hep kafasında bıngıldağına zarar verecek diye korkuyorum çok sıkıyor kendini bugün kanatmış yine kafası alnı yara içinde ne sıkıntısı var anlamadım   gördükçe üzülüyorum eldiven takıyorum artık tırnaklarıda çok uzun değil ama nasıl yapıyor bilmem

AککORTįє

canım sıcaktan yapıyodur

sıcağın etkisiyle konakları daha da rahatsız ediyordur

doktoruna sordunmu ?

ırmak184

tesekkür ederim kızlar darısı basınıza.....
aysecim oluyor böyle seyler malesef,ne kadar takmıyorum desekte olmuyor,ne isterler bilmem...
ilknurcum maşallah oglusuna,sen hiç 4. aydan sonra meyve püresi falan vermedinmi canım..

ırmak184

Alıntı yapılan: fudayl - 22 Haziran , 2010, 16:39:33
Alıntı yapılan: ırmak184 - 22 Haziran , 2010, 01:07:15
selam hanımlar...

biz geldik....  :hello2:  :hello2: cuma günü gittik samsuna ucaga bindik indik eve vardık hep uyudu kuzum hiç annesini üzmedi,ama ertesi günü huysuzluk yaptı hiç durmadı hava degişiminden dedik  :icon_scratch: sonra bir baktımki alttan incilerimiz gelmiş  :D dişinin biri patlamış digeride belirgin...neyse kınaya gittik gittigimden bisey anlamadım cok huzursuzdu kızım hiç atesi falan olmadı ama,pazar günüde dügün vardı kır dügünüydü,gündüz cok güzeldi hava akşama dogru bir yagmur yagdı,dügünün yapıldıgı yerde küçük bir yer vardı hepimiz oraya doluştuk derken yagmur kesti,tabi ben cocukla dısarı cıkamadım,gittigimden hiç bişey anlamadım dogru düzgünde gezemedim  :-\ bugun eve döndük..hala huzursuz kızım dentinox diye jel aldım,birde buzdolabına koyulan kasıyıcılardan aldım kasıyınca cok hosuna gidiyor,diş için erken ama benimde dört aylıkken cıkmış dişim anasına cekmiş  :laughing7: bizden bu kadar...

ay ay ayyy maşallah kızımın incileri gelmiş hayırlı olsun canım ya çok sevindim.. düğünler zor oluyo bebeklerle bizimkide ağlamıştı korktu sesten :) fudayl da çok huzursuz konakları ne yaptıysam geçmedi artık kendisi koparıyor rahatsız ediyor sanırım özellikle sağ eli hep kafasında bıngıldağına zarar verecek diye korkuyorum çok sıkıyor kendini bugün kanatmış yine kafası alnı yara içinde ne sıkıntısı var anlamadım  :sad1: gördükçe üzülüyorum  :crybaby2: tırnaklarıda çok uzun değil ama nasıl yapıyor bilmem :-\  bakalım bizimki ne zaman diş çıkaracak damakları çok sert
darısı basına canım,inş. zorluk cekmeden atlatırsınız..konak için doktoruna sorsaydın keske..

мiŁenα.

merhaba kızlar..
Annemlere gittik ancak geldik.Ananemiz çok özlemiş eymen'i hem eşim evden çık az açıl dedi. :opucuk:
Gezdik sahil kenarında eşim işini biliyor deniz kenarında yürümek oturmak sakinleştiriyor hem içime huzur veriyor :love9:

Kayınvalidemle konuşmicam son kararım bu eşimede dedim.Sen kötü olma dedim ama bana onun hakkında birşey söleme deme dedim.3 yıldır duyduklarım yettş bana dedim.Eşim bildiği için birşey demedi.

Düşünmüyorumda artık sorunları evimle eymenle ve eşimle vakit geircem.Artık kimse kendimi yıpratmama ndeden olmicak.
Tek ben değil çoğu kişi şikayetci kayınvalidesinden ne yapalım  :-\

ilkcemre

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 22 Haziran , 2010, 17:18:04
selam kızlar  :hello:  

öncelikle ayşecim senden başlıyayım  :opucuk: hayatım

sen neden takıyorsun bu kadar bırak isteyen istediği kadar konuşsun sen eşine havale et bu sorunu o çözsün

arkadaşın değil ki kavga edesin sakin olmaya ve sorunları çözmeye çalışmak için çaba sarfet kendi kendine düşünüp kendini daha da sinir etme  :-* :icon_thumright:

bende kayınvalidemle altlı üstlü oturuyorum 4 yıllık da evliyim

şuana kadar bir tek sorunum dahi olmadı ve ben öle dakka başı da gidip inen oturan biri de değilim

o da öle asla karışmaz bana

sürekli gelip gitmez ; davet etmeden asla gelmez

çocuktan önce hele hiç;çocuk olduğu için 3 günde bir gelir

rahatsız etmek istemez

yani herkes bir değil  :icon_thumright:

yakında olsan uzakta olsan mesafeyi iyi tutman lazım olay bu  :icon_thumright: sadece bu  :icon_thumright:

ırmakcım gözünaydın canım hayırlı olsun inciniz  :opucuk: :nazar:

kızlar sıcaktan uyuyamıyorlar o yüdzen dakka başı uyanıyorlar bizimkide öyle  :-\

bizde bugün doktorrdan geldik

oğlum 7.700 olmuş ama kayıtlara 7.600 geçti çünkü zıbınla tarttı. 400 gr. almış bir ayda  :nazar:

anne sütüne devam ; artık ara ara su vericem ne kadar içerse çay kaşığıyla

bu ayın sonunda meyve suyunada başlıyoruz  :D

ve artık en nihayetinde destekli oturabilirmişiz  :muzz: :muzz: :muzz:  

bir daha ki kontrolümüz 1 ay sonra ve artık ek gıdalara başliciiz  ;D

bizden bu kadar  :love9:

maşallah kuzuya... benimkide aynı senin gibi... bu dr lar sanırım ağız birliği yapmış. bu ayın sonu meyve suyu dedi bnada. ama ben ara ara meyve püresi veriyorum... ben yerken çok değişik bakıo yüzüme banada ver der gibi

AککORTįє

Alıntı yapılan: ırmak184 - 22 Haziran , 2010, 21:35:51
tesekkür ederim kızlar darısı basınıza.....
aysecim oluyor böyle seyler malesef,ne kadar takmıyorum desekte olmuyor,ne isterler bilmem...
ilknurcum maşallah oglusuna,sen hiç 4. aydan sonra meyve püresi falan vermedinmi canım..

sağol hayatım

hayır canım hiç birşey vermedim sadece anne sütü

bu ayın sonunda başla dedi meyve suyuna  

bende o zaman vericem

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 22 Haziran , 2010, 23:17:51
merhaba kızlar..
Annemlere gittik ancak geldik.Ananemiz çok özlemiş eymen'i hem eşim evden çık az açıl dedi. :opucuk:
Gezdik sahil kenarında eşim işini biliyor deniz kenarında yürümek oturmak sakinleştiriyor hem içime huzur veriyor :love9:

Kayınvalidemle konuşmicam son kararım bu eşimede dedim.Sen kötü olma dedim ama bana onun hakkında birşey söleme deme dedim.3 yıldır duyduklarım yettş bana dedim.Eşim bildiği için birşey demedi.

Düşünmüyorumda artık sorunları evimle eymenle ve eşimle vakit geircem.Artık kimse kendimi yıpratmama ndeden olmicak.
Tek ben değil çoğu kişi şikayetci kayınvalidesinden ne yapalım  :-\

keşke bu raddeye gelmeseydi

bi yandan hak veriyorum sana bi yandan da yanlış yaptığını düşünüyorum

çünkü o eşinin annesi her halukarda karşı karşıya geleceksin ;üstünde oturuyorsun

mutlaka işin düşecek çağıracaksın,yada ne bilim o senden rica edecek ihtiyacı olacak gideceksin

arkadaşın değilki bi daha yüzünü göremeyesin

keşke en baştan mesafeni tutsaydın biraz ki işler bu duruma gelmeseydi diye düşünüyorum ben

AککORTįє

Alıntı yapılan: <<<<GÜL>>>> - 22 Haziran , 2010, 23:20:27
Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 22 Haziran , 2010, 17:18:04
selam kızlar  :hello:  

öncelikle ayşecim senden başlıyayım  :opucuk: hayatım

sen neden takıyorsun bu kadar bırak isteyen istediği kadar konuşsun sen eşine havale et bu sorunu o çözsün

arkadaşın değil ki kavga edesin sakin olmaya ve sorunları çözmeye çalışmak için çaba sarfet kendi kendine düşünüp kendini daha da sinir etme  :-* :icon_thumright:

bende kayınvalidemle altlı üstlü oturuyorum 4 yıllık da evliyim

şuana kadar bir tek sorunum dahi olmadı ve ben öle dakka başı da gidip inen oturan biri de değilim

o da öle asla karışmaz bana

sürekli gelip gitmez ; davet etmeden asla gelmez

çocuktan önce hele hiç;çocuk olduğu için 3 günde bir gelir

rahatsız etmek istemez

yani herkes bir değil  :icon_thumright:

yakında olsan uzakta olsan mesafeyi iyi tutman lazım olay bu  :icon_thumright: sadece bu  :icon_thumright:

ırmakcım gözünaydın canım hayırlı olsun inciniz  :opucuk: :nazar:

kızlar sıcaktan uyuyamıyorlar o yüdzen dakka başı uyanıyorlar bizimkide öyle  :-\

bizde bugün doktorrdan geldik

oğlum 7.700 olmuş ama kayıtlara 7.600 geçti çünkü zıbınla tarttı. 400 gr. almış bir ayda  :nazar:

anne sütüne devam ; artık ara ara su vericem ne kadar içerse çay kaşığıyla

bu ayın sonunda meyve suyunada başlıyoruz  :D

ve artık en nihayetinde destekli oturabilirmişiz  :muzz: :muzz: :muzz:  

bir daha ki kontrolümüz 1 ay sonra ve artık ek gıdalara başliciiz  ;D

bizden bu kadar  :love9:

maşallah kuzuya... benimkide aynı senin gibi... bu dr lar sanırım ağız birliği yapmış. bu ayın sonu meyve suyu dedi bnada. ama ben ara ara meyve püresi veriyorum... ben yerken çok değişik bakıo yüzüme banada ver der gibi

sağol tatlım :) ama ben şimdiye kadar hiç birşey vermedim bu ayın sonunda başlıcaz Allah izin verirse

bu arada kızlar ilklerinizi yazın bi deftere ben yazıyorum ara ara duygularımı döktüğüm bi defterim var

iyice aklı başına geldiğinde şöle 25/26 yaşlarında vericem  :D