2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: fudayl - 18 Haziran , 2010, 15:33:05
giydirebilirsin canım bence zaten sıcak rahatlar yavrucak biz yanıyoruz burda benim ev 1. kat normalde hep derin olurdu bu yaz çok sıcak daha hazirandayız ağustosta napçaz bilmem allah kolaylık versin herkese :amin: :amin:

daha bugün 1 aylık olduk ya cnm o yüzden daha kücük üsür dıye cesaret edemıyorum kısa kollu gıyındırmeye...bıraz daha ısınsın havalar o zaman ınsallah...

tweety0555

merhabalar bende persembe gunu samsun a gıdıyorum kayınvalıdemle gorumcemler geldı oglen oyuzden bu haftasonu buradayız ..persembe gıdıp evımızı tutacagız nasıpse bakalım kırada olmak nasıl olacak...
bende gece yatarken kısa kollu ıle yatırıyorum ama ayagında corapla yatırıyorum ustunede ıkı penye battanıye ama bır haftadır sebeplı sebepsız gece aglaması ıle her saat bası kalkıyor uyuz oluyorum uyuzzz :cildir: :cildir: :cildir:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: tweety0555 - 18 Haziran , 2010, 16:57:29
merhabalar bende persembe gunu samsun a gıdıyorum kayınvalıdemle gorumcemler geldı oglen oyuzden bu haftasonu buradayız ..persembe gıdıp evımızı tutacagız nasıpse bakalım kırada olmak nasıl olacak...
bende gece yatarken kısa kollu ıle yatırıyorum ama ayagında corapla yatırıyorum ustunede ıkı penye battanıye ama bır haftadır sebeplı sebepsız gece aglaması ıle her saat bası kalkıyor uyuz oluyorum uyuzzz :cildir: :cildir: :cildir:

ıyı gezmeler cnm

мiŁenα.

sevilcim ;

canım alıştır bebeğini 1 aylıkta olsa hava sıcak isilik olmuş bak.eymende öle ..
Aman canım üşür diye giydirme pamuğumu çok :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Uploaded with ImageShack.us

ayse böyle gıyındırıyorum...kalın mı sizce daha 1 aylık ama üsür dıye korkuyorum..

мiŁenα.

Canım anlarsın sen terliyormu??

böle bakıldıgında anlaşılmaz  ki???

Şimdi kızları bilmem erkek bebkler sıcaga gelemezmiş mesela :-\

sen terliyormusun evde nasıl dolaşıyon sucaksa hava yarım kol yada sıfır gıydır ::)

ilkcemre

Alıntı yapılan: tweety0555 - 18 Haziran , 2010, 16:57:29

sıcaktan bunaldığı için uyanıyodur bence
benim kız da uyanıo ben ona bağlıyorum. normalde uyurdu sadece emmek için kalkardı. şimdi sebezsiz uyanıo...
uykusuzummmmm

**fatoş**

ben oğlum bir iki aylıkken filan doktora götürmüştüm oğlumda yaz bebeğiydi aynen böyle giydirdim ço ksıcaktı fazla kalında değildi doktor nasıl kızdı çocuğa niye giydirdin bunları diye çocuklar bizim sandığımız kadar üşümüyorlar doktor sadece beziyle yada üzerine bi çıtçıt lı body yada zıbın giydirip yatırmamı söyledi bebekler daha fazla terliyor çünki

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 18 Haziran , 2010, 18:22:35
Canım anlarsın sen terliyormu??

böle bakıldıgında anlaşılmaz  ki???

Şimdi kızları bilmem erkek bebkler sıcaga gelemezmiş mesela :-\

sen terliyormusun evde nasıl dolaşıyon sucaksa hava yarım kol yada sıfır gıydır ::)

sadece emmerken az bısey terlıyor yavrum yoksa terledıgı yok ama 2 gündür gecelerı emzırmeye yatagından aldımı sırtı terlı gıbı gelıyor hemen bez koyuyorum sırtına gece degıstırmıyorum kı üsütürüm dıye...

ilkcemre

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 18 Haziran , 2010, 18:19:23

Uploaded with ImageShack.us

ayse böyle gıyındırıyorum...kalın mı sizce daha 1 aylık ama üsür dıye korkuyorum..
seninki daha sütten sayılır  :laughing7:
zıbınla falan dolaştırma ama katkat da giydirme bence
çorapsız bırakmıyorum ben mesela. üstünde sadece zıbın oluyo sende altta ince penye eşofman üstünede kısa kollu tshirt tarzında giydirebilirsin  :love7: :love7:

мiŁenα.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 18 Haziran , 2010, 18:29:40
sen ecişi başla yarım kol giydirmeye ;)

Hele bıde kırkımız cıksın 10 gün snra ınsallah yınede tedırgınım hasta olurda yavrum kıyamam ben ona bu sıcakalrdada hıc cekılmez...sıvılcelerı azaldı kızımın cok sükür ısılık olmusdu ya atlatmak üzereyız  :hello2:

--elif--

kızlar 6 ay sonrasına konu açmıştı gülfer yoktur silinmişmi  :icon_scratch:

ayşenurum

.slm hanımlar   sizler bebişleriniz iyidir inş geçmiş kandiliniz mübarek olsun              benim kızımın ateşi var ve çok huysuz ateşi 38. 1    2 7 adar çıkıyor ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz

DER!N

Alıntı yapılan: bal-küpüm - 18 Haziran , 2010, 19:51:09
kızlar 6 ay sonrasına konu açmıştı gülfer yoktur silinmişmi  :icon_scratch:

Taşınmış güya özel mesajla bildirildi verilen link bu konuya çıkıyor  ::)

Taşınma sebebi Ocak, Şubat ve Mart Annelerinin 6.ayını doldurmamış olması.  ::)

Her neyse doldurunda ben beklerim o zamanı :) kızım 9 aylık olmuş olacak ama olsun  :k06: