2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

çağınım

selcancım acele etme canım oturtmak için erkek çocuklarını biraz geç oturtmak gerekiyomuş bizde 6. ay dolduktan sonra başlamıştık zamanla desteksiz oturur zaten acele etme henüz çok erken

) SaMiRa (

selam kızlar..
ırmakçık iyi yolculuklar bizde geçen hafata düğüne gitmiştik fudayl korktu sesten inşallah huzursuz olmaz gelinim :amin: rahat geçiriesiniz

oğlum uyanık ayaklarını yakalamaya çalışıyor ama tutamıyor kızıyor bakalım ne zaman tutacak  :dontknow: ama çok şeker bakıyo bunlar ne der gibi birleştiriyor ayaklarını ayy yavrum benim yaa :nazar: :nazar:  ne zaman tutması gerekiyor kızlar ayaklarını?

--elif--

cnm benim kızım 5. ayda tutmaya başladı ayaklarını 6. aydada yemeye başladı  :k06:

DİLVİN

Alıntı yapılan: çağınım - 18 Haziran , 2010, 13:01:41
selcancım acele etme canım oturtmak için erkek çocuklarını biraz geç oturtmak gerekiyomuş bizde 6. ay dolduktan sonra başlamıştık zamanla desteksiz oturur zaten acele etme henüz çok erken

TAMAM CANIMMMM  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 18 Haziran , 2010, 12:54:30
Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 18 Haziran , 2010, 12:38:21
samsun nüfu patlaması yaşıyacak. :ehi: :ehi:

eşim karayollarında çalışıyor ya onlara özel tatil yerleri ve senelik bir kez hak veriyorlar anlaşmalı tatil otellerinde 1 hafta ve acayip uygun oluyor..

didim the holiday resort otel de yaptık tatşlimizi seneye yine gidicem..

heryerde var karayollarının otelleri ama didim başka hoşuma gitti..

Birde eşim bu sene tatil hakkını bir tanıdıga verdi onlar gidicek bizim yerimzie bu sne :binkybaby:

düşünün 150 tl günlük karayolculara 60 mılyon :-ooo

dıdım cok güzel gercekten bızde balayına dıdıme gtmıstık cok begendım ınsallah seneye bızde tekrar gıderız bu senelık esımın ızın hakkı doldu 3 haftalıgna almanyaya gelmıstı ya dogum ıcın yanıma bu sene ızın yok malesef  :sad1: :y25:

benimde eşim doğumd a kullandı senelik iznini d

hazirandan sonra başlıyor izin alma hakkı ama almicak seneye kullanır yine olumda büyür onla gideriz :occasion14:

:love9: :love7: :love9:

ilkcemre

Alıntı yapılan: fudayl - 18 Haziran , 2010, 13:09:26
selam kızlar..
ırmakçık iyi yolculuklar bizde geçen hafata düğüne gitmiştik fudayl korktu sesten inşallah huzursuz olmaz gelinim :amin: rahat geçiriesiniz

oğlum uyanık ayaklarını yakalamaya çalışıyor ama tutamıyor kızıyor bakalım ne zaman tutacak  :dontknow: ama çok şeker bakıyo bunlar ne der gibi birleştiriyor ayaklarını ayy yavrum benim yaa :nazar: :nazar:  ne zaman tutması gerekiyor kızlar ayaklarını?

tatlım bizde 2 gün önce falan yakalyıp soktuk ağzımıza ayaklarımızı... şimdi hiç çıkmıyo ağızdan. eller bitti şimdi ayaklarda. ellerden bal akıomuş ayaklardan dapekmez sanırım :ehi: :ehi: bu arada pazartesi 5. ayımız bitip 6dan gün alıcaz... ancak yapabildi  :k06: :k06:

selmacım zaten daha çok erken oturtmak için. bide erkek bebekler erken oturmasın der büyükler(!) ne derece doğru bilmem. bizimkide desdekli oturabilio henüz. bırakınca düşüyo. özellikle kanepede oturtmaya çalışma öne doğru devriliolar. bi arkadaşınki kanepeden düştü takla atarak  :crybaby2:

) SaMiRa (

maşallah bizimkinin tutması yakındır heralde bekliyorum sabırsızlıkla nasıl olacak bakalım..

4 gün önce fudayl ı tarttım 7000 gr çıktı bugün tarttım 7300 çıkıyor anlmadım gitti bi de emmiyor da bırakçak mı bilmiyorum inşalah bırakmaz biraz emiyor sonra bırakıyor bende kalanını elimle sağdım bu sabah çeyrek çay bardağı çıktı kaşıkla verdim sonrada mama verdim 90 cc içti şimdi uyuyor  :sleepy1: :binkybaby:

ilkcemre

Alıntı yapılan: fudayl - 18 Haziran , 2010, 13:22:50
maşallah bizimkinin tutması yakındır heralde bekliyorum sabırsızlıkla nasıl olacak bakalım..

4 gün önce fudayl ı tarttım 7000 gr çıktı bugün tarttım 7300 çıkıyor anlmadım gitti bi de emmiyor da bırakçak mı bilmiyorum inşalah bırakmaz biraz emiyor sonra bırakıyor bende kalanını elimle sağdım bu sabah çeyrek çay bardağı çıktı kaşıkla verdim sonrada mama verdim 90 cc içti şimdi uyuyor  :sleepy1: :binkybaby:
aman bırakmasın cuk cuk emsin inşallah.... :binkybaby: :binkybaby:
bende biraz önce cemremi banyo yaptırdım... kakası sırtına kadar taştı bende yıkayıverdim. rahatladı uyuyo şimdi :sleepy1:

) SaMiRa (

maşallah doldurmuş baya :D :D
kızlar bebeklerinize ne giydiriyorsunuz uyurken üzerine ne örtüyorsunuz gece ve gündüz aynı şeyimi yapıyorsunuz?

ilkcemre

evet o konuda rakip tanımıyooo  :sunny:
uyurken malesef üzerine bişi örttürmüyo benimki... anında ayklar 90* oluyo ve çadır formatına giriyo battaniyesi...
çok dalıca örtebiliorum ancak. oda incecik bi battaniye. üzerindede artık askılı zıbınları oluyo genelde. biraz önce banyo yaptık die kısa kollu zıbın giydirdim ama altında bişi yok... çok terlio yoksa... dün bi programda dinledim. anne ne  giyiyosa bebek de o şekilde giyinmeli dedi. sen tek kat giyinip bebeğe 50 kat giydirmenin bi anlamı yok diodu. ben de öle düşünüyorum hep. ama çoraplarımız ayağından eksik olmuyo.. miniş miniş ayakları üşür belki die  ::) :tongue3: :tongue3: ::)

DİLVİN

bızım kı oturmak istemıyor zaten

dikilmek istiyor  :k06: :k06:

ben uzun kollu giydiriyorum gece uyurken

çünkü kolları hep dışarda kalıyor

panzen örtüyorum ben
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

ben kesinlikle ayagını çorapsız bırakmıyorum üst birşey değil alttan soğuk alırsa gaz olur diye.Eymende üstüne imkanı yok birşey örtürmüyor bende ince kısa kollu uyku tulumu almıştım onda yatırıyorum üstğne birşey örtmüyorum tepişiyor ama açılmıyor  :toothy10: :toothy10: :toothy10: ben ip kollu dolaşıyom evde eymende askılı giyiyor 8)

:love9: :love7: :love9:

) SaMiRa (

bende gece uzun kollu pijamasını giydiriyorum üzerine de ince battaniye örtüyorum ama açıyor malasef...gündüz çıkarıyorum askılı badisiyle duruyor ayağına çorap giydiriyordum düne kadar acayip terliyor ayakları elleri de bende çıkardım artık yoksa değiştirmek gerekiyor 10 dakkada bi...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ben 2 günden berı kızıma eldıvende takmıyorum kundakda yapmıyorum sıcak oluyor...saten sıcakdan yavrumun yüzünde sıvılce gıbı bıseyler cıkmıstı sımdı gectı cok sükür..

ben suan cıtcıtlı atlet kısa kollulardan üsüne ınce bady ve altınada ınce uzun pantolon gıbı bısey ayaksız olanından ve ınce corap baska bısey gıyındırmıyorum...

acaba ne zaman kısa kollu gıyınebılcez bızde

) SaMiRa (

giydirebilirsin canım bence zaten sıcak rahatlar yavrucak biz yanıyoruz burda benim ev 1. kat normalde hep derin olurdu bu yaz çok sıcak daha hazirandayız ağustosta napçaz bilmem allah kolaylık versin herkese :amin: :amin: