2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

çağınım

gülaycım aslında sütü bardaktan içmesi güzel bişey ama biberon dışarda iyi oluyo mesela dışardayken süt vermek istiyorum bardakla zor oluyo biberon bi bakıma kolaylık suyu biberondan ve bardaktan içiyo ikisinide kullanıyoruz ama süt sadece bardak ve bazen zor oluyor gecenin o saatinde uykulu uykulu  :sleepy1:

çağınım

mervecim girer zamanla acele etme çok huy değiştiriyolar bi günleri bi günlerini tutmuyo

azra35

yeşim gece süt vermesen olmazmı yatmadan versen :dontknow:

) SaMiRa (

aynen öyle bizimki iyice huy değiştirdi uyku saati normalde bu saat ama uyanık dengesi bozuldu çocuğun geceleri uyanıyor artık havadan heralda çok sıcak

bende diş çektirdim geldim inşallah ağrım olmaz fazla yüzümün sol tarafını tamamen hissetmiyorum kulağım bile uyuşuk ;D

DER!N

Alıntı yapılan: gülay t. - 17 Haziran , 2010, 13:06:44
Gülfercim hakkınızdan hayırlısı olsun inşallah.  Eminim öenmsenecek bir sorun değildir ve kapanır en kısa sürede ama kontrollere git tabi için rahat etsin. Ya anne olmak aslınsa evhamlı olmak ve her türlü ihtimali düşünmekmiş biraz da. Ne zormuş annelik daha da yolun başındayız Rabbim yardımcımız olsun :amin:

Bu arada tüm forum sakinlerinin kandili  mübarek olsun. Rabbim hayırlı ve güzel günlere vesile kılsın inşallah. :amin:

Amin inş. her işin başı hayırlı olması hayırlısı olsun ne diyelim Rabbimden gelmiş razıyız elhamdülillah.

Tüm güzel dualarına amin binlerce senin de kandilin mübarek olsun.  :opucuk:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: mervemm - 17 Haziran , 2010, 15:44:24
merhaba kızlar

kandiliniz mübarek olsun

bugün adacık sabah 5 buçukta kalktı 8'e kadar agu agu konuştuk kızımla :) sabah 8de yürüyüşe çıktık

uyku nedir unutmuş durumdayım hani düzene girecekti hiç girmiyor valla :)

ahh güzelim biz 6 aylık olduk hala düzene girecez bakalım 40 dediler 3 ay olsun hele dediler 6. ayda kesin düzene girer dediler daha tık yok  :k06: :k06: Allah yardımcımız olsun  :amin: :amin:

--elif--

esselamu aleyküm
hepimizin kandili mübarek olsun RABBİm hepimize gönlümüzdekini versin hayırlı bir şekilde  :amin:
geçmiş olsun gülfer RABBİM korusun yavrularımızı acılarını göstermesin bizlere  :amin:
bizde bugün kontrole gittik elh. herşey çok normal
8 kilo olmuş kızım boyu 66 cm
kalça usg si istedi onu çektiriiken iki defa çiş yaptı kızım korkusundan  :k06: nasılda korkulu gözlerle bakıyordu
çok şükür oda iyiydi bebelac kaşık mamsı önerdi biz daha yeni giriyoruz sayılır ek besinlere

--elif--

inanmayın kızlar teselli etmek için diyolar aklı yatana kadar düzen falan olmaz bunlarda acı gerçeği hepimiz kabullenelim
DÜZELMEDİ
DÜZELMEYECEK
DÜZELMEYECEKLER
:k06:  :k06:  :k06:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

--elif--

darısı düzelmeyenlerin başına  :amin:
eymenede  :nazar:

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 17 Haziran , 2010, 19:39:33
Alıntı yapılan: mervemm - 17 Haziran , 2010, 15:44:24
merhaba kızlar

kandiliniz mübarek olsun

bugün adacık sabah 5 buçukta kalktı 8'e kadar agu agu konuştuk kızımla :) sabah 8de yürüyüşe çıktık

uyku nedir unutmuş durumdayım hani düzene girecekti hiç girmiyor valla :)

ahh güzelim biz 6 aylık olduk hala düzene girecez bakalım 40 dediler 3 ay olsun hele dediler 6. ayda kesin düzene girer dediler daha tık yok  :k06: :k06: Allah yardımcımız olsun  :amin: :amin:

ezocan gırer gırerrr azcık daha buyusnde  :nazar: :nazar:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

hee sormayın teyzoşlar hem ne kırpmak tike dönüşecek die korkuyorum ama çokk sevimli oluyor eşşekkk  :k06:

özellikle dedemiz işten gelince onu gördüğü gibi başlıyor göz kırpma her türlü cilve  :k06:

Allah korusun öyle bişey bana dese bende ayaklanırdım gülferim sen götür kardiyoloğa için rahat etsin ama 1 yaşına kadar normal die biliyorm bende  :dontknow:
Rabbim şifa versin dermansız dert göstermesin hiçbirimize :amin: :amin: :amin:

KANDİLLİNİZDE MUBAREK OLSUN RABBİM BU GECE EDİLEN TÜM DUALARI KABUL EYLESİN  :amin: :amin: :amin:

ilkcemre

dün banyo yaparken cemrenin karnına su döküyodum, suyu yakalamaya çalıştı. sora haliyle yakalayamadı... tekrar denedi yine olmadı. ben de bilerek biraz daha döktüm oda yine yakalamak istedi. bi türlü gelmiodu eline :ehi: çok komikti hali anlatamam. normalde bişi yapamazsa çok sinirleniodu ama bu defa güldü pispis... çok  hoştu ya artık banyo oyuncakları kullanmanın vakti geldi sanırım... :love7:

DİLVİN

günaydın canımmm

:toothy10: :toothy10:

bıraksaydında yakalasaydı yaaa  :occasion14: :occasion14:
3 aylık dımı senın kızın canım

ırmakcım yolunuz açık olsun tatlım
güle güle git güle güle gel  :hello:
fıstığa ıyı bak oralarda
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

Alıntı yapılan: Çağların Annişi - 18 Haziran , 2010, 08:35:53
günaydın canımmm

:toothy10: :toothy10:

bıraksaydında yakalasaydı yaaa  :occasion14: :occasion14:
3 aylık dımı senın kızın canım

ırmakcım yolunuz açık olsun tatlım
güle güle git güle güle gel  :hello:
fıstığa ıyı bak oralarda
pazartesi 5.ayımızı bitircez teyzesi büyüdük biz artık :D

yakalamaya çalışıo ama su akııııııppppp gidiooo... bide bakıo nerde dieee :ehi: :ehi: