2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

DİLVİN

ayşecim Allah razı olsun canım benım

bende geçen sene tutamamıştım

Ama allah kısmet ederse bu üç ayları iyi değerlendirip ınş. geçen senekı tutamadıklarımı tutacağım

bizim odada kılıma var şuan için oda serın nice güneşin o kızgın sıcağında oruç tutan ınsanlar var

halımıze şükretmeliyiz   :'( :'(
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

çağınım

aminnn çok güzel sağol ayşecimm  :amin:

hepimizin kandili mübarek olsun rabbim nice kandillere nice ramazanlara çıkarsın yavrularımızla  :amin:

bol bol süt versin rabbim bütün annelere

geçen sene çağın kandilde doğmuştu regaibde ne güzel bi gündü yine

DİLVİN

Alıntı yapılan: çağınım - 17 Haziran , 2010, 11:36:17
aminnn çok güzel sağol ayşecimm  :amin:

hepimizin kandili mübarek olsun rabbim nice kandillere nice ramazanlara çıkarsın yavrularımızla  :amin:

bol bol süt versin rabbim bütün annelere

geçen sene çağın kandilde doğmuştu regaibde ne güzel bi gündü yine

ayyy ne güzell canıımmmmmm
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

) SaMiRa (

ayşecim çok güzel olmuş seninde kandilin mübarek olsun

kızlar hepinizin kandili mübarek olsun rabbim nice kandiller göstersin evlatlarımızla inşallah :amin: :amin:

bende geçen sene tutamadım oruç bu sene istiyorum inşallah tutarım,inşallahta çok sütüm olur :amin: :amin: haftaya da ek gıdalara başlıcaz bakalım yoğurt ve meyve suyu arada mama vermeme gerek kalmaz inşallah  :amin: :amin:

çağınım

selcancım sağol bitanemmm gerçekten güzel bi gündü planlı olmadığı için doğumum çok hoşuma gitmişti o güne denk gelmesi

DİLVİN

Alıntı yapılan: çağınım - 17 Haziran , 2010, 12:14:58
selcancım sağol bitanemmm gerçekten güzel bi gündü planlı olmadığı için doğumum çok hoşuma gitmişti o güne denk gelmesi

BİRCANDA KACİR GECESİ DOĞMUŞŞ

ADINI KADIR KOYCAKLARMIŞ

DEDESI BİRCAN OLSUN OLSUN DEMİŞ  :toothy10:

ilkcemre

Alıntı yapılan: Çağların Annişi - 17 Haziran , 2010, 12:26:17
Alıntı yapılan: çağınım - 17 Haziran , 2010, 12:14:58

BİRCANDA KACİR GECESİ DOĞMUŞŞ

ADINI KADIR KOYCAKLARMIŞ

DEDESI BİRCAN OLSUN OLSUN DEMİŞ  :toothy10:

:ehi: :ehi:

gülay t.

17 Haziran , 2010, 13:06:44 #3083 Son düzenlenme: 17 Haziran , 2010, 13:12:20 gülay t.
Gülfercim hakkınızdan hayırlısı olsun inşallah.  Eminim öenmsenecek bir sorun değildir ve kapanır en kısa sürede ama kontrollere git tabi için rahat etsin. Ya anne olmak aslınsa evhamlı olmak ve her türlü ihtimali düşünmekmiş biraz da. Ne zormuş annelik daha da yolun başındayız Rabbim yardımcımız olsun :amin:

Bu arada tüm forum sakinlerinin kandili  mübarek olsun. Rabbim hayırlı ve güzel günlere vesile kılsın inşallah. :amin:

gülay t.

Alıntı yapılan: çağınım - 16 Haziran , 2010, 16:27:30
ben danone için olumsuz şeyler duymuştum ama büyümix ve babymix hakkında doktorumuz da bize önerdi yani yedirebilirsin dedi bencede tadı ve kıvamı çok hoş evde mayalamadığım zaman onlardan yediriyorum çokta severek yiyo sende için rahat bi şekilde verebilirsin gülfercim  :hungry:

kızlar bardakta yarısı içeri yarısı dışarıda gitse içmeleri güzel çağında öyleydi artık dökmeden içiyoruz ama süt sorun bardakta süt içmeye başladık biberon almıyo paşazade bardakla içiyo ama suyu biberondan içiyo bardaktada içiyo ne yapıcamı şaşırdım fikri olan varmı

yeşimcim sütü bardaktan içmesi güzel birşey değil mi?? Gece biberonla süt mü veriyorsun bu yüzden mi sıkıntı oldu senin için?

мiŁenα.

Ne güzel bir günde doğmuş çağın :nazar:

Benimde annem kadir gecesi doğmuş ::)

tweety0555

kandılınız mubarek olsun arkadaslar...
bende okuldan erken geldım mert ı uyutup hemen yemege gırıstım karnıyarık yaptım malum kaynanam ve gorumcem gelecek :honk: :honk:yarın aksam alacak esım dedım getırırken tayınımız cıktıgınıda soyle dedım:)ben suratlarını gormım malum benım memlekete gıdıyoruz

мiŁenα.

:toothy10: :toothy10: çatlasınlar :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sen gel ben seni kayınvalideciğimle tanıştırim özlem kaynana gör :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tweety0555

aa ben severım kaynanamı bakma konustuguma ara ara laf sokar ama alır cevabı oturur :ehi: :ehi: :ehi:genelde arkadaslarımın kaynanaları (cadı olanlar)benı coook severler saflar farkında olmadan onları onları anlatırım onlarda kızarlar nıye boyle yaparlar dıye halbukı kendılerı...
mesela bır arkadasımın ogluna cemal adını koyacaktı kaynanası ben dogumdan sonra bılmıyormus gıbı sordum teyze adı ne olacak dedım cemal dedı ayyy teyzeeee dedım bosversene yarın senın basına patlar cocuk sevmez ısmını babaannen koydu derler cocuk senı sevmez yada anası babası bagırır senın kocana bagırır gıbı gelır uzulursun bosversene kım ne koyarsa koysun gobek adını da cemal drsın olur bıter dedım dogru dıyon deyıverdı sebnem ayılınca adını sız koyun demıs sebneme annesı ozlem ıkna ettı deyınce  nasıl sevınmıstı sebom... :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:
senle bulusunca ben onuda laflarım: :k06: :k06:

мiŁenα.

oda seni laflar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

millete iyiyiz özlem onun derdi aile içine :ehi: :ehi: