2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

çağınım

kesinlikle yaa kafayı yedirtti bana ellerini herşeye bulaştırıyo bez alıyo yerleri siliyo oğlum babası kılıklı  :ehi: küçükkken yapmak kolay yatırıyosun işini yap şimdi bide onun peşine dön  ;D

ilkcemre

Alıntı yapılan: Çağların Annişi - 16 Haziran , 2010, 16:35:58
BEN EVDEN TAŞINACAĞIM DİYE SADECE GÖRÜNEN YERLERİ TEMIZLIYORUM
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
nereye gidiyon kıs... gel komşu olalım :opucuk:

tweety0555

ayyy tasınmak bana cok zor gelıyor bakalım bır bakımada ıyı olacak atmaya kıyamadıklarımızı atarız artık :ehi: :ehi:ev kocam sayesınde cop eve donecek dıye korkuyordum :k06: :k06:
bende okula basladım mertle gıdıyoruz oyle guzel kı ogretmenler masasının uzerıne battanıyesı serdık bır oyana bır buyana donup durdu elden ele kucaktan kucaga dolandı uyudu hıc sesı solugu cıkmadı maasaallh :nazar:herkese gulucuk attı...
ay samsun da arkadas ayse ıdı herhalde demıP?kesın ebn buluum ayseyı:)))sonrada o da ısterse tabıı bulusur sızlerı catlatırız :ehi: :ehi:

ilkcemre

Alıntı yapılan: tweety0555 - 16 Haziran , 2010, 17:43:23
ayyy tasınmak bana cok zor gelıyor bakalım bır bakımada ıyı olacak atmaya kıyamadıklarımızı atarız artık :ehi: :ehi:ev kocam sayesınde cop eve donecek dıye korkuyordum :k06: :k06:
bende okula basladım mertle gıdıyoruz oyle guzel kı ogretmenler masasının uzerıne battanıyesı serdık bır oyana bır buyana donup durdu elden ele kucaktan kucaga dolandı uyudu hıc sesı solugu cıkmadı maasaallh :nazar:herkese gulucuk attı...
ay samsun da arkadas ayse ıdı herhalde demıP?kesın ebn buluum ayseyı:)))sonrada o da ısterse tabıı bulusur sızlerı catlatırız :ehi: :ehi:
bizde o zaman selmayla buluşur çatlatırız sizi  :k06: :k06:

ayın 7sinde samsundan geçicem... giresuna gidiyoruz da... o zamana kadar orda olursan seninlede buluşuruz diğerlerini çatlatırız :ehi: :ehi:

tweety0555

nasıpse orada olurum belkı ya tasınmasakta ennemlerde oluruz belkı :k06:ne ıyı olur ama..benımde anneannem gorele dedem tırebolulu..sızdemı oralısınız neredesınız sımdı...

ilkcemre

benim eşim giresunlu. keşaplı. ee doğal olarak bende keşaplı olmuş oluyorum. aslen doğma büyüme ankaralıyım. düğüne gidicez 7 temmuzda. cemrem gelinlik giycek  :k06:

мiŁenα.

tweety0555

AYSEEE BEN ATAKUM A TASINCAM NASIPSE..SEN BARUTHANEDE MI OTURUYORDUN?
AYY SEN KESALI OLMAYYI KABUL EDIYON IYI BEN ASLA AMASYALIYIM DEMEM :k06:

мiŁenα.

evet özlem baruthanede oturuyorum.

bak mesela ben trabzoneliyim demiyorum :toothy10: :toothy10:

tweety0555

AYSE ALLAHTAN BIRSEY OLMAZSA KESIN BULUSURUZ  :D

мiŁenα.

tweety0555

AYSE DISARDADA BULUSURUZ NASIPSE BIR ARA OZLEDEN SANA TELIMI VERIM:)

мiŁenα.

DİLVİN

Alıntı yapılan: <<<<GÜL>>>> - 16 Haziran , 2010, 17:53:14
Alıntı yapılan: tweety0555 - 16 Haziran , 2010, 17:43:23
bizde o zaman selmayla buluşur çatlatırız sizi  :k06: :k06:

ayın 7sinde samsundan geçicem... giresuna gidiyoruz da... o zamana kadar orda olursan seninlede buluşuruz diğerlerini çatlatırız :ehi: :ehi:

evet buluşuruz komşuuu
yakınız zaten annene  :k06: :k06: :k06: :k06:
daha ev bulamadım devlet mahallesi olur buyuk bir ihtimal canım
kayınvaldeme yakın olmak zorundayız
çağlara o bakıyor ya :suclu:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik