2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

ilkcemre

valla ben ince giydirmeye cesaret edemiyorum gece yatarken ...
gündüz ince ama gece serin oluyo kalın giydiriyorum ... sanırım birazda ondan terliodur ... bu hafta geçsin başlıcam ince giydirmeye ;D

DİLVİN

Alıntı yapılan: <<<<GÜL>>>> - 15 Haziran , 2010, 21:31:12
valla ben ince giydirmeye cesaret edemiyorum gece yatarken ...
gündüz ince ama gece serin oluyo kalın giydiriyorum ... sanırım birazda ondan terliodur ... bu hafta geçsin başlıcam ince giydirmeye ;D

e canım daha dün yağmur yağdı
şimdide gök gürlüyorr
eheheheheh
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

kız bizim burda bişi yok ... nasıl bi havadır bu ya... yanıyo burası yaprak oynamıyo yerinden  :dontknow: :dontknow:

DİLVİN

Alıntı yapılan: <<<<GÜL>>>> - 15 Haziran , 2010, 21:35:34
kız bizim burda bişi yok ... nasıl bi havadır bu ya... yanıyo burası yaprak oynamıyo yerinden  :dontknow: :dontknow:

sen sıncanda değilmısın cnm
gittinmı temellıye
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

evet canım geldikk :y25: :y25:
cumartesi döndük... sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum  :dontknow:

< ESLAL >

hmm sanırım bütün bebişler öyle biz gece dahil askılı zıbınlayız bi sabah bi akşam duş alıyoruz ama daha bez bağlarken ter döküyo  :'(

berbat sıcak balıkesir tekirdağ bukadar bunaltıcı değilmiş henüz  :honk:

haftaya salı mevlüd okutcaz kızıma gelin olacak kına yakacaklar  :D beklerim hepinizi  ;)

tweety0555

merhabalar arkadaslar benım artık ıznım bıttı okula baslıyorum temmuz 1 e kadar...mertle gıdecegım...
bu arada benım tayınım cıkmadı fakat esımın tayını cıktı dolyısı ıle samsun a tasınıyoruz umarım hayatımız guzellesır...ama ben korkuyorum yenı bır hayattan yenı ev yenı ıs arkadasları yenı dostlar...benım memleketım ama genede korkuyorum

) SaMiRa (

ezgi fudayl da terliyor değişşiyorum üzerini emişirken çok terliyoruz..bu arada geçmiş olsun canım önemli değildir inşallah :amin: :amin:

tweety olsun gözünüz aydın hayırlısı olsun..

kızlar yaa fudayl 3 günde 100 gr vermiş mamayı arttırsam mı dedim kimse bişey demedi  :( cevap bekliyorummmm :director:

nesrin_beyza&berrin

Alıntı yapılan: DER!N - 15 Haziran , 2010, 20:14:18
Ufak tefek kelimeler söylemeye başladı mı?
Söylüyor teyzesi. anne diyor kendince konuşuyor. anneyi bilinçlimi söylüyor bilmiyorum ama çok tatlı konuşuyor. birde beni çok iyi ayırt ediyor.  :love3: Yabancıları artık ayırt ediyor. ağlıyor.  en son doktorunda bile ağladı. seninki neler söylüyor. Sizin doktorunuz yoğurdu evde probiyetiklemi yapın dedi yoksa normal yoğurt mayasıyla yapabilirsin dedimi? Bizimki ya büyü mix al yada probiyotikle yoğurt yap dedi. büyü mixi tavsiye etmesi gözümden düşürdü kendini. Bırakacam Serdar Beyi.

AککORTįє

15 Haziran , 2010, 23:38:19 #3009 Son düzenlenme: 16 Haziran , 2010, 20:14:41 __İSO 2010__
özlemcim hayırlısı olsun canım

sahracım şimdi ne desem faydasız bence bunu doktoruna sor hayatım

en doğru kararı o verecektir, kafana göre birşey yapma derim ben  :icon_thumright:

tabi yinede sen daha iyi bilirsin  :-*

) SaMiRa (

gülfercim sayfanız hayırlı olsun yeni gördüm canım..eciş hastalanmış çok geçmiş olsun hayırlısıyla çıksın dişleriniz rahat atlatırsınız inşallah  :amin:

eciş pek bişey yemiyor ya yaramamış kuzuya benimde sütüm git gide azalıyor 3 günde 100 gr vermiş kuzum üzüldüm biraz ama olsun sağlıklı olsunlarda önemli değil.

bu arada annem çok sevdi eciçi resmini gördü bayıldı çok tatlı çıkmış

KUZEY

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 15 Haziran , 2010, 22:25:49
hmm sanırım bütün bebişler öyle biz gece dahil askılı zıbınlayız bi sabah bi akşam duş alıyoruz ama daha bez bağlarken ter döküyo  :'(

haftaya salı mevlüd okutcaz kızıma gelin olacak kına yakacaklar  :D beklerim hepinizi  ;)

şimdiden hayırlı olsun Ezgicim Allah gelin olduğu günü göstersin :amin:

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 15 Haziran , 2010, 22:25:49

gelürük gelürük  :k06:

DER!N

Alıntı yapılan: gülay t. - 15 Haziran , 2010, 20:44:37
Selam arkadaşlar herkese. Maşallah tüm bebişlere boylu poslu hepsi. Hele Ecrin manken olacak galiba maşallah aldı başını gidiyor.

Arkadaşlar ek gıdalara başlayalı kızımın bez ıslatma oranı azaldı eskiye nazaran daha az emiyor bir açıdan normal gibi ama yaz da geldi ya tedirgin oluyorum. Yeterince su içiyor mu acaba anlayamıyorum da aklıma geldikçe veriyorum su ama pek de istekli içtiği söylenemez. Sizler de yaşıyor musunuz bu sorunu??

Aleyna ve aleykum selam.

Bez ıslatma Selende de azalmıştı yeni başladığımızda ek gıdaya, şimdi eskiye döndük Selen suyu çok severek içiyor bir de becerebilse süper olacak  :k06: sulukla içmeyi bilemiyor, biberonla verince mama gibi çekiyor boğuluyor kaşıkla verince püskürtüyor işte yarısı içeri yarısı nereye olursa  :k06: bardağı görünce istiyor ben çok su içerim dolayısıyla her içişimde o da içiyor.

DER!N

Alıntı yapılan: nesrinbeyza - 15 Haziran , 2010, 23:08:46
Alıntı yapılan: DER!N - 15 Haziran , 2010, 20:14:18
Ufak tefek kelimeler söylemeye başladı mı?
Söylüyor teyzesi. anne diyor kendince konuşuyor. anneyi bilinçlimi söylüyor bilmiyorum ama çok tatlı konuşuyor. birde beni çok iyi ayırt ediyor.  :love3: Yabancıları artık ayırt ediyor. ağlıyor.  en son doktorunda bile ağladı. seninki neler söylüyor. Sizin doktorunuz yoğurdu evde probiyetiklemi yapın dedi yoksa normal yoğurt mayasıyla yapabilirsin dedimi? Bizimki ya büyü mix al yada probiyotikle yoğurt yap dedi. büyü mixi tavsiye etmesi gözümden düşürdü kendini. Bırakacam Serdar Beyi.

Maşallah kızıma benim aferin ona.
Selen baba, gaaalll :)) mama bir de ağlarken ınnneee diyor bu ben oluyorum ınnee  :k06: bilinçli söylediğini düşünmüyorum.  :)
Yabancı seçme huyunu bıraktı eciş, önceden yeni bir yere gidince ya da sık görmediği birileri geldiğinde hanım hanımcık durur uzunca incelerdi şimdi hanımlık yapmıyor :)) sadece iki üç gündür babasıyla bile yalnız kalmak istemiyor ben odadan çıkar çıkmaz basıyor çığlığı.
Probiyotikle yap dedi tatlım, Eciş direkt yemiyor yoğurdu, yoğurt çorbası yapıyorum kendi yaptığım yoğurtla bir de peynir yapmayı öğreneceğim galiba peynirci bu kız ::)