2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

zelis

Gulfercigim sayfaniz hayirli olsun canim , daha yeni goruyroum... :flowers:
masallah Ecrin kuzucuga dislri cikardi , emekledi . masalah yavruma  :nazar: :nazar: \ Bu arada cokda gecmis olsun canim ,. :flowers:
darisi bizim basimiza insallah ,
benim kizda iki gundur cok huysuz , eli agzindan gitmiyor  , ne bulursa direk agzina gturuyor isirmaya calisiyor , sanirim  bizim dis  sancialri erken basladi , gorunurde bi sey yok ama bu dis sikayetleri 4. ayda baslayabiliyormus... ....

мiŁenα.

canım emmeye kalkıyor yatıyor hiç uyanık kalmıyor ... ::)
Dediğim oldu sabahın 6sında kalktı.
Babamız uyuttu işe gitti.
Bende temziliğe devam ..
Camımı sildim.sabahın köründe millet görse rüyasındamı gördü dicek :ehi: :ehi:
Aslında çoktya uykum var ama ;
İşlerim bitsin uyurum artıkın. ;D

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

hayırlı olsun sayfamız canım(3 ay sonra burdayız :k06:)

maşallah sayfanın pıtırcıklarına :nazar: :nazar:

tweety0555

ya bugun buyuk gun kızlar dua edın tayınımız ıstedıgımız gıbı erceklessın meraktan mıdem agrıyor...dualarınızı beklıyorum...

bu arada temızlık demeyın facıaaa...bende bugun kadın cagırdım bakalım guzel yaoacak mı ılk defa deneyecegım bu bayanı...hayırlısı...

мiŁenα.

hadi hayırlısı canım inş gönlüne göre olur. :amin:

DER!N

Evet Zeliş başlıyor 3.ayda başladı bizim kızınki ve ilkin azı dişlerimiz gelmeye çalışıyor ara ara ve bu ara sıklıkla ateşleniyor hala diş yok.

Dünkü aşılar kızıma uyku yaptı galiba gece 20dk.da bir ateşini ölçtüm hamd olsun ateşlenmedi ve akşamdan sabaha uyudu ve hala uyuyor.  :nazar:

tweety0555

ınsaallh bende kadını beklıyorum bu aralıkta bır bakım dedım meraktan elım ayagım tıtrıyor kalbım agzımda atıyor gıbı :ehi: :ehi:

zelis

Gunaydin kizlar  :director: :director:

Biz kizimlan hala yataktayiz , abimizi okula , babamizi ise gonderdik kaldik kizilmlan bi basimiza , ben siteye bakiyorum kizimda bana bakiyor  :tongue3:

tweety0555

ZELIS GELMENIZEDE AZ KALDI DEMI...OYYY KUZULARLA SABAH KALKINCA UYKULU IKEN SUPER SEVILIYORLAR...ALLAHIM NAZARDAN ESIRGESIN ONLARI...BENIMKIDE YUVARLANA YUVARLANA SUAN ODADAN DISARI CIKIYOR :ehi: :ehi: :ehi:

DİLVİN

günaydınn kızlarrr

çağlarda her önüne gelene gülüyor
kucağına atlıyor

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ilkcemre

ezgiii sanırım seninle ortak tanıdığımız birisi var bi ara konuşalımmm  :icon_thumright: :icon_thumright:

DİLVİN

Alıntı yapılan: <<<<GÜL>>>> - 15 Haziran , 2010, 11:24:05
ezgiii sanırım seninle ortak tanıdığımız birisi var bi ara konuşalımmm  :icon_thumright: :icon_thumright:

ezgiylemiiiii  ;D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

mervemm

merhaba kızlar

bugün ada'yı doktora götürdüm gaz için metsil verdi inş.iyi gelir

dün akşamda saatlerce ağladı masaj yapa yapa zeytinyağıyla zar zor yaptı inş.ilacı iyi gelir

O biiiirrrrrr aşk bebeğii :)

nesrin_beyza&berrin

maşallah ecişime. kilosu boyu kaçtı gülfercim. bizimki 70 cm 7 kilo olmuş

Zeynep_Sena

kizlar zeynep disi cikartiyo ucu gorundu acaba kac gunde tamami cikar kizim cok halsiz ama ishal   oldu ve bi yogurt veriyodum onuda yemiyo su iciyo baya ama kac gundur ishal disden olabilirmi rengi filanda baya soldu dislerini tum cikartcak bu kiz sanirim ya:( uyku duzeni cok karisti gunduz falan deisti iice hayirlisi bakalim nesrin beyza senin kizin sanirim 17 aralik dogumlu benimkide 18 aralik 65 cm 7.400 gr

gulfercim ates geliyosa o zaman dis yakindir canim ins tez zamanda cikartirlar yazik ya bebeislere  :amin: :amin: :amin: