2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

yeşimcim kayınvaliden uzaksa niye dert ediyon benim gibi altlı üstlümsün..

sağol ilknur :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

ırmak184

buarada gecmiş olsun aysecim inş. en kısa zamanda düzelir oglusunun totişi..

sirenam

:nazar:

merhabalar bizde sizdeniz galibaa 12.12.2009 doğumlu benim betek kızım ayşenazımızz

adı gibi nazlı uykusuz ; şu sıra biraz ateşli diş geliyor galibaa henüz emeklemek felan yokk daha yanına yuvarlanarak dönüyor ayak parmakları açık olursa agızaaa  hatta ne bulursak agızdaaa çorba yememekde ısrarcıyızz ....

çişli beze kaka yapmayızzz hafif ıslak bezde beslenmeyiz

insan yabancılasakta dışarı çıkarma olasılığı varsa bir kişinin sırnaşırızzz..
sallamadan uyumayızz en uzun uykumuz gece dahil 45 dk. felannn

amaaa pamuk kızım annesinin iş dönüşündee çok mutlu olur

oyuncaklarını ve giyisilerini tanırrr

bu benim melek kızımm

мiŁenα.

AککORTįє

valla ben çok iğrenç bir kayınvalide olucam herhal  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

) SaMiRa (

bizim bi cerrahımız vardı b en hastanede çalışırkene o hep ' EN İYİ KAYNANA ÖLÜ KAYNANA' derdi  :D :D  ne isterler bilmem ki geçenlerde sizi özledim demiş eşime geldi bize bana bir surat akşam eşim geldi sarıldı ağladı özlemiş diye hani hepimizi özlemişti yalanlarıda var bide :violent1: :violent1:

kesin bende kötü kaynana olurum

) SaMiRa (

ayşeim geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda geçecek eymenin totosu.. :amin:

мiŁenα.

tşk ederim sahracım :opucuk:

ben kötü kaynana olmam ..neden benim yaşadığımı yaşattırım ki.neden arkamdan ne iyi demesi varken kötü dedittirim...

:tongue3: :tongue3: :tongue3: ben böle diyom ama koç burcuyum..herşey isteddiğim gibi olsun mükemmelliyetciyimdir.ozaman gelince değişmem inşallah.herşey karşıklıklı tabiki tek benim iyiliğimle olmaz :tongue3:

мiŁenα.

09 Haziran , 2010, 15:50:45 #2694 Son düzenlenme: 09 Haziran , 2010, 19:01:40 ♥..ŞeKeRiiM..♥
kızlar yeni halim :ehi: :ehi: :ehi:

sakın alıntı yapmayın silcem hemen :ehi: :ehi:

) SaMiRa (

kızlar doktora gittik bugün oğlumun konakları ne yaptırysam geçmedi bi türlü ve kat yerlerindeki tahriş :( cildimiz narinmiş ondan oluyormuş bazen geçiyo bazen çıkıyo ne zaman geçecek bilmem kreme devam.genel sağlığımız iyi öksürüğü ve hırıltısı vr diye korkmuştum bişieyimiz yokmuş normalmiş çok şükür :nazar: :nazar: rota aşımızıda olduk ağladı bizimki   :D :D eve gelince biraz kustu sanırım hazmtmedi aşıyı çıkardı galiba eee yararı oldumu bi dahamı olacak şimdi acaba ??? ???

kilomuz 6850 boyumuz 67cm baş çevremiz de 47cm

evde ben tarttım 7200 çıktı.hastanede bende tartıldım evdekiyle aynı acaba bebek tartısımı yanlış çıkardı anlamadım neyse...
mama vermemeye çalış çok sıkışırsan ver dedi öyle yapıyorum zaten.

bebeğimi öptürmüyorum kimseye vermek istemiyorum dedim zaten 1 yaşa kadar öpülmez bebek koklanır dedi ben öpüyorum çok dedim olsun seninde öpmemen lazım dedi.

мiŁenα.

Alıntı yapılan: fudayl - 09 Haziran , 2010, 16:00:05
kızlar doktora gittik bugün oğlumun konakları ne yaptırysam geçmedi bi türlü ve kat yerlerindeki tahriş :( cildimiz narinmiş ondan oluyormuş bazen geçiyo bazen çıkıyo ne zaman geçecek bilmem kreme devam.genel sağlığımız iyi öksürüğü ve hırıltısı vr diye korkmuştum bişieyimiz yokmuş normalmiş çok şükür :nazar: :nazar: rota aşımızıda olduk ağladı bizimki   :D :D eve gelince biraz kustu sanırım hazmtmedi aşıyı çıkardı galiba eee yararı oldumu bi dahamı olacak şimdi acaba ??? ???

evde ben tarttım 7200 çıktı.hastanede bende tartıldım evdekiyle aynı acaba bebek tartısımı yanlış çıkardı anlamadım neyse...

bebeğimi öptürmüyorum kimseye vermek istemiyorum dedim zaten 1 yaşa kadar öpülmez bebek koklanır dedi ben öpüyorum çok dedim olsun seninde öpmemen lazım dedi.

geçmiş olsun canım şükür atlatmışsın aşınızı falan olmuşsunuz :nazar: :nazar:

öptürme şekerim valla şu konuya kökten çözüm olsa :violent1:

ırmak184

masalalh canım oglusuna boyu uzun olacak..bizimkininde hırıltısı bazen oluyor bazen geciyor suanda var mesela,öpme konusuna keske çözüm olsa ama malesef kimse anlamıyor  :caca: rota asısı yeniden olmana gerek yok canım vucuduna giden gitmiştir zaten..

DİLVİN

canımm çok geçmiş olsunnn konaklara zeytin yağı sürersen geçermiş
banyodan yarım saat önce sürmeliymişin
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ırmak184