2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

) SaMiRa (

geçmiş olsn canım yavaş yavaş düzene girecek inşallah... aşı onu huysuz yapmış olabilir ama aşı 1 aylıkken olunuyo biz öyle yaptırmıştık.aşı değilde topuk kanı bebekleri yıpratıyor biraz sanırım içlenmiştir bebiş canı yandı tabi

мiŁenα.

geçmş olsun sevilcim aşılardan yada topuk kanı alımından olabilir  :-\

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: fudayl - 08 Haziran , 2010, 16:28:05
geçmiş olsn canım yavaş yavaş düzene girecek inşallah... aşı onu huysuz yapmış olabilir ama aşı 1 aylıkken olunuyo biz öyle yaptırmıştık.aşı değilde topuk kanı bebekleri yıpratıyor biraz sanırım içlenmiştir bebiş canı yandı tabi

türkıyede dogdugu gün ve 1 ay snra yapılıyormus hepatıt b asısı ama ben dogumu almanyada yaptıgım ıcın ordada sadece 1 aylıkken yapılıyor ayımızın dolmasını beklıyemedık almanyada sımd trye gelınce tekrar topukdan kan aldılar ve hepatıt b asısını yaptılar ıkncısınıde 1 ay snra vurulcaz ...ınsallah asıdandır yaaa bakalım bu gece nasıl olcak  :sad1: :dontknow: :icon_scratch:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

ınsallah ondandır aysecım..

sızın uyku düzenı nasıl sımdı 40ndan snra düzelır dıyorlar ne kadar dogru acaba  :dontknow: ???

DİLVİN

biraz daha zaman geçsin düzelir canım kızınnn

bizimkileride öleydı ilk zamanlar

sonra düzene binıyor

sonra 4 aydan sonraa azıyorlar  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 08 Haziran , 2010, 16:51:53
biraz daha zaman geçsin düzelir canım kızınnn

bizimkileride öleydı ilk zamanlar

sonra düzene binıyor

sonra 4 aydan sonraa azıyorlar  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ınsallahhhhhhhhhhh   :amin: :amin:

DİLVİN

ya kızlarr ben doğumdan beri reg olmadım yaaa

bi kaç gündürde aşırı derecede miğdem bulanıyorrr  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

yoksammm  :-ooo :-ooo :-ooo
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DER!N

:) Herhalde mideni üşütmüşsündür hava serinledi ya :))

Düzelir yavaş yavaş Sevil, yeni ortamına alışıyor sen ona o size öyle böyle anlamayacaksın bile nasıl geçmiş zaman.
İnşaAllah yakın zamanda düzeni oturur yine de ihtimallere hazırlıklı ol bir gece 10 gece pışpışlamakla bitmeyebiliyor.  ::)

Kanguru olayı, aldım ben de almasam daha iyiydi çift taraflı kullanılanlardan aldım ama tabii ki Ecrin hanım darlıklı olduğu için oturmasıyla bağırmaya başlaması bir oldu 3-5 kez denedim duruyor kenarda.

DER!N

08 Haziran , 2010, 17:29:15 #2633 Son düzenlenme: 09 Haziran , 2010, 17:52:29 DER!N
Merhaba Hanımlar,

6.ayını dolduran buyursun gelsin diye ev sahipliği yapayım dedim.

Hoş geldiniz  :love9: :love9: :love9: Hayırlı olsun inş.  :amin:

Yine bebeklerimizi tanıtarak başlayalım tabii şu anki halleriyle  ;)

DİLVİN

olabilir gülfercım
ya aslında bir kaçgündürde çağların keyfi yok
ben nescafeyı hiççç sevmemmm  :igrenc:
işyerındede uykum kaçsın diye 2 gündür nescafe içiyorum
omu yaptı neee :sleepy1: :sleepy1:

DER!N

Hadi Bismillah!

Ecrin Selen hanımın annesiyim :)

Bugün itibariyle 6 ay + 1 günlük benim pıtırcığım.  :nazar:
Kendi çapında kelimeler söylüyor.  :nazar:
Emekliyor + iki gündür yarım yamalak sıralıyor.  :nazar:
Dişimiz henüz yok.
Anne sütü + devam maması + ne bulursak yemesi için uygun :) o şekilde besleniyor.
Zayıf ve uzun bir kız fazlaca da cadı.  :binkybaby:

Haftaya 6.ay aşılarımız olacak kısmetse 3ü enjeksiyon 1i ağızdanmış bakalım neler olacak   :dontknow:
Rabbim kolayca atlatmamızı kısmet etsin.  :amin:

Biz de böyle şimdilik.

Buyrun sıra sizlerde  ;)  :love9:

AککORTįє

08 Haziran , 2010, 17:35:22 #2636 Son düzenlenme: 08 Haziran , 2010, 18:49:18 __İSO 2010__
epey gündemde değildi bu mevzu hade bakalım hayırlsı inş selma cım  :k06:

ezom gözünaydın anacım ; ben arkadaşların aksine gitme diyeceğim

çünkü tatilden ziyade eziyete dönüşecek. çocuk için hava değişimi olacak uyku düzeni bozulacak oraya varınca hoppala elden ele elden ele

akrabaların yanısra konu komşu da gelecek olmaz diyemeyeceksin hoop orda da elden ele elden ele pis mi temzi mi belli değil öpecekler  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

ben senin yerinde olsam gitmem. annen gelmiş ne güzel ; güzel güzel vakit geçirin onla alın nisayı da dolaşın gezin

yani bu benim fikrim tabi yine sen daha iyi bilirsin   :-*

ben kanguruyu ilk aylarda kullanmadım zaten çocuğun eli ayağı daha oturmamış poşet gibi oluyordu içerde

o yüzden 3/5 aydan sonra başladım  kullanıyorum memnunum . ama kanguru kesinlikle markete bakkal çakkala giderken yada

kısa mesafeli ev ziyaretlerine giderken uygun

uzun mesafe için değil.

hemşom daha çok yeni hayatım olacak inş benimki gibi kısa sürer düzene girmesi

ama malesef süreç bu yapacak birşey yok; onlarda bizim gibi acemi dünyaya alışmaya çalışıyorlar  :D

DİLVİN

oo terfimi ettim gülfercımmm

hayırlı olsunnn canımmmm

1 ay sonra gelırız ınş.

DER!N

Evet canım terfi ettim darısı başınıza  :opucuk:
Yine de yalnız bırakmayın beni buralarda.  ::)
:)
Bu güne bugün 6 aylık anneyim  :nazar:
Hey gidi günler heyyy  :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥