2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

AککORTįє

мiŁenα.

ismail poyrazzz ne dadlu bakıyon öle :k06: :k06: :k06: konuyu açtım direk isonun bakışları yakaladı beni :k06: :nazar:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

:love9: özledim sizi  :flowers:

finalzede olarak geridöndüm foruma  :k06:

neler oldu neler bitti ben yokken?

мiŁenα.

Herkez bir yerde sıcaklar geldi ya gelen giden yok eskisi gibi :-\

мiŁenα.

nasılsınız kızlar... :icon_flower: :icon_flower:

babamız bugünde gelmedi sinir küpü olarak dolaşıyorum evde .canım sıkıldı bunaldımç :icon_pale: :icon_pale: eymenin kontrol günü geldi gidektim bugün eşim gitme belli olmaz dedi.Cuma gününden beri beni öle oyalıyor belki gelirim diye  :nono: ;D ;D ;D

eymen iyi hamdolsun hep böle olsun kuzum inşallah :amin: :nazar:

:icon_flower: :icon_flower:2009 Aralık-2010 Ocak-Şubat-Mart Anneleri :icon_flower: :icon_flower:

NERELERDESİNİZZ :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

NERDE BİZİM MELEKLERİMİZ :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12:

zelis

gunaydin kizlarr , ginaydin aysecim , buralardayiz canim ,
cumatresi gunu pikinige gittik aksam 9 a kadar disardaydik , kizim temiz havayi cok seviyor , cok guzel uyuyor temiz havada ....
hala burnumuz tikali biraz nezle bizim kiz , o yuzden cok icemiyor bende icemedigi zaman kasikla besliyorum ..

kizim bu gun 4 aylik oldu  :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış:

zelis

Alıntı yapılan: DER!N - 07 Haziran , 2010, 00:02:16
:love9: özledim sizi  :flowers:

finalzede olarak geridöndüm foruma  :k06:

neler oldu neler bitti ben yokken?

gecmis olsun canim , buda bitti gecti .... :icon_thumright:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 06 Haziran , 2010, 15:25:00
ismail poyrazzz ne dadlu bakıyon öle :k06: :k06: :k06: konuyu açtım direk isonun bakışları yakaladı beni :k06: :nazar:

:k06: :binkybaby: :opucuk:

) SaMiRa (

selam kızlarnasılsınız.. aysecim biz iyiz çok şükür fudayl biraz huzursuz zor uyudu neden bilmem  :dontknow:
ilknurcum geçmiş olsun canım inşllah iyileşmiştir poyraz :amin: :amin:  rezeneyi bi kerede ne kadar veriyorsun bende aldım ama çok mu veriyorum az mı bilemedim.. yarın doktora gidicez rota aşını yaptırmaya havada yağışlı belki gidemeyebilirim.bu arada hava serinledi bebişlerinizi kıyafeti nasıl ne giydirmeye başladınız?ben 2 kat giydirdim akşam yinede uyandığımdaa elleri yüzü soğuktu çok 1 saatte anca ısındı öksürüyor ara ara boğazındada balgam var inşalah çok hasta olmaz yavrum..

sanırım bizde diş çıkaracağız damaklarımız çok sertleşti parmağımı eziyor ve çok acıtıyor herşeyin hayırlısı bakalım..

DİLVİN

BENDE GELDIMMMM CANLARIM

YORGUN VE UYKUZ BİR HALDE

ÇOCUĞUMUN İLK DEFA POPOSU PİŞTİ

DÜN GECE NE KENDI UYUDU NEDE BENI UYUTTU

PİŞİK KREMI SÜRDÜM,VAZELİN SÜRDÜM,EN SON ZEYTİN YAĞI SÜRDÜM

6:30 DA NİHAYET UYUDU

BENIM AKILLI OĞLUM HİÇ BÖYLE YAPMAZDII

DEMEKKİ NE KADAR ÇOK CANI YANDI  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

BİRAZ ÖNCE KAYINVALDEMI ARADIM İYİ DEDİ ŞİMDİ

AKŞAM OLSADA EVE GİTSEMMMMM  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

ırmak184

Alıntı yapılan: fudayl - 07 Haziran , 2010, 14:39:56
selam kızlarnasılsınız.. aysecim biz iyiz çok şükür fudayl biraz huzursuz zor uyudu neden bilmem  :dontknow:
ilknurcum geçmiş olsun canım inşllah iyileşmiştir poyraz :amin: :amin:  rezeneyi bi kerede ne kadar veriyorsun bende aldım ama çok mu veriyorum az mı bilemedim.. yarın doktora gidicez rota aşını yaptırmaya havada yağışlı belki gidemeyebilirim.bu arada hava serinledi bebişlerinizi kıyafeti nasıl ne giydirmeye başladınız?ben 2 kat giydirdim akşam yinede uyandığımdaa elleri yüzü soğuktu çok 1 saatte anca ısındı öksürüyor ara ara boğazındada balgam var inşalah çok hasta olmaz yavrum..

sanırım bizde diş çıkaracağız damaklarımız çok sertleşti parmağımı eziyor ve çok acıtıyor herşeyin hayırlısı bakalım..
bizimkide cok mızmız ya,agzı cok akıyor kasıyınca damaklarını hosuna gidiyor,erken degilmi diş için..

мiŁenα.

fudayl diş için erken değilmi ezgi neler çekti inş bizimkiler kolay çıkarır :amin:

ırmakcım nazar değmiş olabilir canım okuyun meleği iyice :nazar: rabbim yavrularımıızı nazardan korusun :amin:

мiŁenα.

kızlar buarada eşim süpriz yaptı kapı çaldı açtım ki eşim gelmiş :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox:

nasıl sevindirik oldum anlatamam :k02: :k02: :k02:

babası çok özlemiş adamını :love9: iki saattir cilveleşiyorlar :nazar: :love8: :love8: