2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

fenci10

sevilcim çok sevindim cnm..özelden msj atmışsın bi türlü cvp atamadım kusura bakma

bebişimin resimleri videoda olcak..

bu arada rabbim analı babalı büyütsün sağlıkla..

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 04 Haziran , 2010, 15:04:15
bugün kızımı saglık ocagına götürdüm yüzündekı sıvılceler sıcakdan ve cok sakallı bırı öperse olur dedı ....kılosuda masallah ıyı 3500 kılo olmus pamugum haftaya pazartesı tekrar gtcey topugundan kan alcaklar ...hersey gayet yolunda yanı cok sükür  :nazar: :nazar:

maşallah fıstığıma :nazar:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: fenci10 - 04 Haziran , 2010, 15:07:45
sevilcim çok sevindim cnm..özelden msj atmışsın bi türlü cvp atamadım kusura bakma

bebişimin resimleri videoda olcak..

bu arada rabbim analı babalı büyütsün sağlıkla..

tsk ederız  :opucuk:

AککORTįє

04 Haziran , 2010, 17:09:34 #2553 Son düzenlenme: 04 Haziran , 2010, 17:12:38 __İSO 2010__
geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim kızlar sağolun

oğlum hala öksürüyo hırıltısı bir gidiyor bir geliyor

dün başladık ilaçlara ama

ilaçlar haricinde iyileşmesini hızlandıracak bir formülünüz var mı acaba

DİLVİN

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 04 Haziran , 2010, 17:09:34

CANIMCIM GÖGSÜNE SICAK HAVLU KOY BIDEE

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

cok gecmıs olsun hemsom ınsallah en kısa zamanda saglıgına kavusur gerı pasam benım kıyamam ben ona bu sıcakdada hastalık hıc cekılmez

kocaman öptümmm   :-*

AککORTįє

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 04 Haziran , 2010, 17:46:00

CANIMCIM GÖGSÜNE SICAK HAVLU KOY BIDEE

sağolasın canım deneyeyim hemen

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 04 Haziran , 2010, 18:49:56

cok gecmıs olsun hemsom ınsallah en kısa zamanda saglıgına kavusur gerı pasam benım kıyamam ben ona bu sıcakdada hastalık hıc cekılmez

kocaman öptümmm   :-*

sağol sevilcim inş

< ESLAL >

yaa kızlar nekadar doğru biliyorum bilmiyorum ama ben göğüse,sırta ve karına sıcak bişeyler konmasını doğru bulmuyorum enfeksiyon ve iltihaplar sıcakta artar biliyorsunuz  :-\ ben hilalin çok gazlı olduğu dönemde bile masajdan sonra çok ılık bez koyardım karnına ve sıcak havluyu ayaklarına koyardım  :dontknow:

ilknurcum ılık ıhlamur yada kaldıysa rezenede olur içine 1 kaç damla limon damlatıp versen daha ii bence

ve kontrole gittiğinizde bahar elerjisi olabilirmi diede sor canım bugün arkadaş geldi 1,5 yaşında kızı var öksürüyordu bunun için bi çok ilaç kullandılar üşüttü die tabi meğer çocukta bahar alerjisi varmış ve zamanında doğru tedavi edilmediği için astıma çevirmiş  :y25:
geçen yılda  bu mevsimde hafif öksürüğü olmuştu öksürük şurubuyla geçiştirdiler  :'( yavrum bu defa çok kötü olmuş  :crybaby2:

yaa iso nunki değildir büyük ihtimal bende hastayım diosun senden almıştır ama sen yinede sor korktum bugün yaa Rabbim korusun  :amin: :amin:

AککORTįє

ay Allah korusun Yarabbim

yok ya içmiyor bizimki demet dedi ilk içir diye sonra sen de yazmışın içir diye içirdim mem saati yaklaştığında verdim özellikle içsin diye

50 lik yapmıştım açıkmıştı zaten 25 lik içti sonra hemen  bıraktı soktum soktum içmedi

sonra tekrar bugün yaptım yine tok tu hiç içmedi istemiyor.

rezene vericem yarın . ya sankiş öksürük azaldı gibi hırıltı var hala  :y25:

ya hırıltı olunca ne kadar zaman içinde geçer ;bugün 2. gün

geçmezse yarın götürsemmi acaba.

< ESLAL >

hmm canım ohlamur tadsız ya ondan istemiyordur rezene tatlı  :D rezene ver canım ılık ılık o daha iyi gelir

antibiyotik kullanıyomusunuz canım öksürük hafiflediğine göre oda geçer sıkma canını ama sürekli takip et artmasın Allah korusun artarsa götür hemen

AککORTįє

kullanıyoruz canım artı serum fizyolojik de verdi onu da kullanıyoruz inş artmadan geçer de düzelir yavrum o öksürdükçe içim parçalanıyor

< ESLAL >

inş. canım hemencik geçer inş.  :amin: :amin:

antibiyotiği hergün aynı saatte vermen gerekiyor canım biliyosundur ve bitmeden tam etkisini göstermez  :icon_thumright:

zelis

ilknurcugum cok gecmis olsun canim  , insallah bi an once iyilesir tosucncuk  :amin: ezonunda dedigi gibi antibiyotigi bitirmen sart yoksa gecmez , antibiyotigin etkisi de iki uc gun icinde anca olur canim ....

Selcancigim senin oglusunun saclari boyle daha guzel olmus canim bende begendim bu halini , yuzu gozu acilmis yavrumun ...

biizim kizinda burnu tikali , burun spreyi kullaniyoruz , agzinda beyaz beyaz noktaciklar vardi onun icinde ilac kullaniyoruz birde goz kanali tikaliydi iltihaplanmis onun icinde damla , yuzunde kizariklar icinse krem kullaniyoruz , yani tum gunumu aliyor bu kizin bakimi , bu kiz cok kaprisli cikti :)))

AککORTįє

05 Haziran , 2010, 00:10:26 #2563 Son düzenlenme: 05 Haziran , 2010, 22:41:14 __İSO 2010__
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 04 Haziran , 2010, 23:19:49
inş. canım hemencik geçer inş.  :amin: :amin:

antibiyotiği hergün aynı saatte vermen gerekiyor canım biliyosundur ve bitmeden tam etkisini göstermez  :icon_thumright:

inş canım  :amin: :amin: :amin:  Rabbim yavruma şifa versin  :amin:

o konuda çok dakiğimdir   :laughing7:

bi 6 satte verilen var,

bi 12 saatte, bi sabah akşam verilen var

artı devit 3 ve ferro günde 1 ve birde serum fizyolojik o da sabah akşam  ;D

hepsi aklımda  8)

Alıntı yapılan: zelis - 05 Haziran , 2010, 00:00:48
ilknurcugum cok gecmis olsun canim  , insallah bi an once iyilesir tosucncuk  :amin: ezonunda dedigi gibi antibiyotigi bitirmen sart yoksa gecmez , antibiyotigin etkisi de iki uc gun icinde anca olur canim ....

Selcancigim senin oglusunun saclari boyle daha guzel olmus canim bende begendim bu halini , yuzu gozu acilmis yavrumun ...

biizim kizinda burnu tikali , burun spreyi kullaniyoruz , agzinda beyaz beyaz noktaciklar vardi onun icinde ilac kullaniyoruz birde goz kanali tikaliydi iltihaplanmis onun icinde damla , yuzunde kizariklar icinse krem kullaniyoruz , yani tum gunumu aliyor bu kizin bakimi , bu kiz cok kaprisli cikti :)))

sağol canım Allah razı olsun. Sizede çok geçmiş olsun 

iyi bari sevindim en azından buna

ben şimdiden bi netice görmeye çalışıyordum

DİLVİN

zelişciğim geçmişş olsunnn canımm

beğenmenıze sevindikkk  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik