2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 04 Haziran , 2010, 11:55:31
hahaaa benimkilerde öylee akşam eşime dedim yarın şu camları silecem c.tesi yağmur yağcak dedi ooo süper gerek kalmadı diyorum oda baktı tuhaf tuhaf  :ehi: :ehi:

hee az kaldı uğurlarız canım ayıpsın  :laughing7: hemen arkandan geliyoruz  ;)

ben o tarz cümleler kurmuyorum adamcağız alıştı pisliğe sesi de çıkmıyor mutlu bir aileyiz kızım eşim ve kirimiz  :k06: geçenlerde espri yaptı televizyonda çöp evleri görüyorduk şaşırıyorduk halbuki insanlık hali  :k06:

DER!N

Vuu ivedi şekilde fotoğraf istiyoruz Selcan çok merak ettim gelecek kışa bende düşünüyorum bakayım nasıl oluyormuş  :)

мiŁenα.

off offf 1 saattir uyuyor eymen yavrum heba oldu.

başta anlasaydı salak doktor :violent1:

:love9: :love7: :love9:

DİLVİN

Alıntı yapılan: DER!N - 04 Haziran , 2010, 12:15:19
Vuu ivedi şekilde fotoğraf istiyoruz Selcan çok merak ettim gelecek kışa bende düşünüyorum bakayım nasıl oluyormuş  :)

KART OKUYUCUM YANIMDA YOK KIZLAR
BULURSAM YÜKLERİM BİRAZDANN

TEMİZLİK KONUSUNA HİÇ GİRMEYIN   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

ilknur ve iso rahatsızdı nasıl oldular haberi olan varmı??

ben arim şarz olsun telim.merak ettim :director:

мiŁenα.

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 04 Haziran , 2010, 12:14:06
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 04 Haziran , 2010, 11:55:31
hahaaa benimkilerde öylee akşam eşime dedim yarın şu camları silecem c.tesi yağmur yağcak dedi ooo süper gerek kalmadı diyorum oda baktı tuhaf tuhaf  :ehi: :ehi:

hee az kaldı uğurlarız canım ayıpsın  :laughing7: hemen arkandan geliyoruz  ;)

ben o tarz cümleler kurmuyorum adamcağız alıştı pisliğe sesi de çıkmıyor mutlu bir aileyiz kızım eşim ve kirimiz  :k06: geçenlerde espri yaptı televizyonda çöp evleri görüyorduk şaşırıyorduk halbuki insanlık hali  :k06:

arada bir lafını etmek beni mutlu ediyor yapmış gibi hissediyorum kendimi  :ehi: :ehi:

hmm bak bu süpermişş 'insanlık hali '  :toothy10: :toothy10:

< ESLAL >

ayşem ilknur azönce facedeydi sanırım,yoktur bişey girer gün içinde  ;)

мiŁenα.

telide kapalı :caca:

neyse iyilerdir ozaman.video bitti dolmasını bekliyorm  :muzz: :muzz:

DİLVİN

hadin bulun bakalım iki resim arasındakı fark neee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

ah yavrum nasıl kıydınız kız o saçlara :caca: :caca: :caca:

böylede yüzü ortaya çıkmış kız koca adam gibi oplmuş :nazar: :nazar:

< ESLAL >

yavrumm benim güzel olmuş ben biğendim  ;)

selma bu hali sana çkk benzemiş  :D

DİLVİN

ayşecimm çok terliyordu

rahat etsın die kesti amcası

bıde sıklaşırmış kel yaparsakkk

annesine çekrse 2-3 ayda yıne uzar öle  ;D

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 04 Haziran , 2010, 14:06:26
yavrumm benim güzel olmuş ben biğendim  ;)

selma bu hali sana çkk benzemiş  :D

sağoll tatlımmm benımmmmm

bizde nisanın hayranıyız  :opucuk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bugün kızımı saglık ocagına götürdüm yüzündekı sıvılceler sıcakdan ve cok sakallı bırı öperse olur dedı ....kılosuda masallah ıyı 3500 kılo olmus pamugum haftaya pazartesı tekrar gtcey topugundan kan alcaklar ...hersey gayet yolunda yanı cok sükür  :nazar: :nazar: