2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

DER!N

Hayırlı akşamlar hatunlar,
Rabbim hastalara şifa, dertlilere deva versin.  :amin: :amin: :amin:

Ben dua istemeye geldim yine  ::)

Final sınavlarım var  :cildir: birer minik dua etseniz benim için.
Gerçi yüzüm yok çalışmadım ama  :-[

< ESLAL >

ilknurum çokk geçmiş olsun canımm inş. hemen geçer Rabbim şifa versin ikinizede sabahları azda olsa ılık ıhlamur ver canım faydası oluyor

bende diorum gülom nerelerde tabiki ederiz canım bugece itibariyle dualarıma eklendin Allah kabul etsin  :amin: hayırlısıyla bunlarıda atlatta rahat  bi nefes al artık  ::)

мiŁenα.

gülom;Canım benim inş hayırlısıyla atlatırsın sınav dönemini .herkez harıl harıl finallere çalışıyor.nasipse seneye bende gircem sınavlara 3 yıl yalandan yere heba oldu :sad1: eminim sen sınavlarını vercen :amin:
ezom;nasılsın canım minik prensesim nasıl???

dün akşam eymen tam bşr faciaydı.ne zman biri bize misafirliğe gelse ertesi akşam sıkıntılarımız başlıyor.çarşamba günü misfir vardı akşam gittiler neyse o akşam iyidik dün hiç uyumadı mızır mızır.akşam biraz uyudu kuzenleri geldi uyandı eymen :sad1:daha uyut uyutabilirsen .eşimde aradı o sıra hafta sonu çalışma var gelemeye bilirim diye;sinirler bende tavan yaptı eymene kızıyorum sen bari sus diye :honk: :honk: dedim ayşe iyice şaşırttın sen :honk: neyse sabaha kadar ayaktaydık.tam düzenimiz oturuyor pat herşey altüst.

eşimde taa haftaya cuma günü gelcek ben ne yapıcam ya :y25: :y25: bunaldım evde çıkamıyorum dışarıya. :y25: sıyırmama ramak kaldı :y25:

eymen uyudu şimdi.totiş banyosu rahatlattı biraz. :binkybaby:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Eşin sürpriz yapar ve hayırlısıyla gelir inşaALLAH!
Rabbim yar ve yardımcın olsun,
oğluşuma da acil şifalar inş.
Nazar değiyor annesi zaten totosu da acıyor naapsın oğluş,

Öpüyorum ikinizi de dualardasınız, makbul olsun inş. :amin: :amin: :amin:

DİLVİN

GÜLFERCIMM HAYIRLISIYA VERİRSİN İNŞ. SINAVINI

AYŞECİM SENINKINEDE ÇOK NAZAR DEĞİYOR GALIBA

GÖSTERME DİCEMDE BU SEFERDE MILLET YANNIŞ ANNARR

YÜZÜNE SİYAH BİŞİ SÜR ÇİRKİN YAP  ;D

BENIMKI KEL OLDUYA

DÜN EVE GÖTÜRÜRKEN ÖĞRENCILER OKULDAN ÇIKMIŞLARDI

ÇAĞLARI GÖRÜNCEE AYY ÇOKK TATLIII DEDILERRRR

KIÇINI KAŞIDIM HEMEN

KEL BEBEK DAHAMI DİKKAT ÇEKİYYYYY NEEEE  :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

nazardan ziyade totişi acıyor sanırsam.bezini değişirken basıyor çığlığı.

bakalım babamız gelmezse yarın doktora götürcem.oğlum acı çektikce içim parçalanıyor.kalbim sıkışıyor.

evhamlıyım zaten onla beraber bende ağlıyorum. :y25:

canım oğlumun totosu düzelsin çabucak ALLAHIM :amin:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

amin canım tez vakitte inş.  :amin:

Teşekkür ederim hanımlar inş. veririm dersleri pek ümidim yok ama yaz okulu var  :suclu:

< ESLAL >

iiz ayşem çok şükür bizim hudutta herşey normal  :D  :nazar:

azönce banyo yaptık şimdi uyuduk misler gibi  :sleepy1:

ahh kıyamam kuzuma inş. geçer artık yavrumun canına yetti şu toto yahuu  :caca: :caca:

nazar değiyor kuzucuklara bizde öyleyiz bi misafir gelip gitsin yamuluyoruz hemen  :'( hem insanın düzeni bozuluyor uyku aksıyor mamaya direniyor amann zor yani çocukla misafir ağırlamak  :-\

canımcım al paşamı koy arabasına dolaş azcık hem o hava alır hem sen inş. babişinizde bi süpriz yapar gelir erkencikten  :amin:

uyyy benim çağlar paşamdamı keltuşş oldu yirimmm onu bennn foto istiyorumm eminim çok yakışmıştır kuzusuuu  :opucuk: :opucuk:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 04 Haziran , 2010, 11:24:11
amin canım tez vakitte inş.  :amin:

Teşekkür ederim hanımlar inş. veririm dersleri pek ümidim yok ama yaz okulu var  :suclu:

abovv birde yaz okulumu var hiç rahat yok sana canım yaa  :-\

DER!N

Kuzum yaz okulu olsun da bitsin okulum  :k06:
ben razıyım yoksa bitesi yok :)
Eğitim hayatımda ilk kez alttan ders alıyorum ağırıma gitmiyor değil.
Çok yaydım yumurta folluğa gelince de toparlanamadı.  :k06:

< ESLAL >

:k06: :k06: aman olsun canımcım sen üstesinden gelirsin  ;) bitiyormuş ya eciş,ev birde bunlara sınav stresi off felaket Allah yardımcın olsun  :amin:

DER!N

ev mi o ne ki  :k06:

yağmur yağsada camların çamuru aksa diye bekliyorum :)))  :k06:

DER!N

vuuu bu sayfadan gitmeme az kalmış  ::)

uğurlama isterim  :k06:

< ESLAL >

hahaaa benimkilerde öylee akşam eşime dedim yarın şu camları silecem c.tesi yağmur yağcak dedi ooo süper gerek kalmadı diyorum oda baktı tuhaf tuhaf  :ehi: :ehi:

hee az kaldı uğurlarız canım ayıpsın  :laughing7: hemen arkandan geliyoruz  ;)

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 04 Haziran , 2010, 11:26:25
iiz ayşem çok şükür bizim hudutta herşey normal  :D  :nazar:

azönce banyo yaptık şimdi uyuduk misler gibi  :sleepy1:

ahh kıyamam kuzuma inş. geçer artık yavrumun canına yetti şu toto yahuu  :caca: :caca:

nazar değiyor kuzucuklara bizde öyleyiz bi misafir gelip gitsin yamuluyoruz hemen  :'( hem insanın düzeni bozuluyor uyku aksıyor mamaya direniyor amann zor yani çocukla misafir ağırlamak  :-\

canımcım al paşamı koy arabasına dolaş azcık hem o hava alır hem sen inş. babişinizde bi süpriz yapar gelir erkencikten  :amin:

uyyy benim çağlar paşamdamı keltuşş oldu yirimmm onu bennn foto istiyorumm eminim çok yakışmıştır kuzusuuu  :opucuk: :opucuk:

ASKER KACAĞI GİBİ OLDU EZOCUMM

ÇİYKİNNNNNNN   :toothy10: :toothy10: :toothy10:

SAÇLI HALINE ALIŞTIK YAA TUAF GELIYOR  :k06: :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik