2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

zelis

kizlar bingiladigin atmasi veya hafif iceri basik olmasi bi sorun degil , zamanla duzelir ..

Ilknurcugum iste canim oyle yaratiklarda var, onlar ne insan nede hayvan, hayvan bile yapmaz onun yaptigini ,..
elimizden geldigince cocuklarimiza kendimiz bakalim veya birinci derecede yakinimaz birakmaya calisalim hadi hic olmadi bakici olayini cok ciddi dusunelim kizlar , insanlara nasil guvenecegimizi sasirdik ... Rabbim sasirtmasin .. :amin:

мiŁenα.

adi yaratık :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

anam ben hala dokunamıyorum hemşire muayine ederken eliyle kontrol ediyor benim tüylerim ürperiyor :icon_pale: :icon_pale:

:love9: :love7: :love9:

zelis

oyle Aysecigim , biz sacinin teline kiyamiyoruz . adi serefsilerin yaptiklarina bak  :cildir: :caca: :caca: onlarda aynisinin 10 katini yapmak gerekir  :caca: :caca:

мiŁenα.

aynen :cussing: :cussing: :cussing:

ya birşey sorcam eymenin damagında beyazlık kabarıklık var ellerini emiyor agzı köpürüyor.acaba diş mi çıkarıyor.yaada ben abartıyorum :-\

doktora götürcem ama eşimin gelmesi lazım :sad1:

) SaMiRa (

arada benim oğluşumda öksürüyor hırltısıda vardoktora götürdüm önemli bişey değil dedi havalardanmış  ???  balgamı da atamadık bi türlü bende mi ıhlamur versem acaba kızlar :dontknow:
ben bıngıldağı kontrol ediyorum sürekli gayet normal duruyor bi problemide olmaz inşallah sert bi darbe almadığı sürece birşey olmazmış korumak gerekiyor tabi biryerde okumuştum..
kızlar yaaa akşam oğlumun altını değiştircem bi baktım pipisi şişmiş dip kısmı yani damla damlada çiş geliyodu bekledim biraz resmen şişti indi 1-2 kere  korktum üzüldüm çok acaba çiş yaparken şişiyormu öyle araştırdım pek bişey bulamadım..  :dontknow:bugün baktım inmişti normaldi zaten çocuğun pipisi yok gibi yarısı içerde hidroseli yüünden ne zaman geçecek şu şişlik yaa biran önce geçsede rahatlasak yoksa pipisini de saracak diye korkuyorum (ALLAH IM SEN KORU) :amin: :amin: :amin:

DER!N

Hayatta neler yaşanıyor tahmin bile edemezsiniz,
Bakıcıya mecbur olan arkadaşlarım umarım kızmazlar yakinen yaşanılan bir durum olduğu için yazayım.
Avukat bir arkadaşım var eşi de hakim,
bebekleri 3 aylık ve erkek.
Bir bakıcı ayarlandı genç bir kadın bu işin eğitimini almış ve aracı kurum ile buldular.
Çocuk bir süre gayet iyi herzamanki hallerindeyken,
bir süre sonra sürekli kusar oldu.
Ne verirlerse kusuyordu doktora gittiler orada da kusmuş,
balgam benzeri bir istifra tahlil yapıldı ve sperm olduğu anlaşıldı.
:igrenc:
Kadının sevgilisi varmış  :cildir: ayh yazamayacağım dahasını.

Rabbim esirgesin yavrularımızı çok korkuyorum.  :amin:

мiŁenα.

şerefsizzzz yaratıkkk allah belanı versin senin  :cussing: :cussing:

yavrum benim ay içime oturdu :violent1: :violent1: :violent1:

adi yaratık :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

< ESLAL >

ilknurcum bıngıldağın atması normal bizimki hep atıyor ve şurda 2 gündür içine basık gibi geçen hafta doktor muayne sırasında baktı ama ozaman yoktu böyle bişey Allahım korusun en hassas yerleri  :amin: :amin:

ayy evt o konuyu burda okumuştum bende pislik,insan olamaz bunu yapan yaaa  :cussing: :cussing: :cussing:

offf gülferim içim cızz etti ne pislikler var yaaa  :igrenc: :igrenc: :igrenc: yaa pislik,şerefsiz sevgilinle o haltı ediyosunda o minnacık yavrudan ne istiyorsun Allahım sen koru yarrabbim cezasız bırakma böylelerini  :amin: :amin: :amin:

aynen ayşem yaaa içim burkuldu offff şerefsiz yaaaaa  :crybaby2: :crybaby2:

мiŁenα.

içimden birşeyler koptu cız etti kalbim sıkıştı :crybaby2: :crybaby2:

nesrin_beyza&berrin

Gülfercim inanılacak gibi değil. Nasıl kıyarlar minnacık bebeciğe. ALah cezalarını versin. Çok iyi araştırmak lazım. Benim çalışığım okulda bir teyze bakıyordu bebişlere ama ben yinede çalışmak istemedim çünkü bebişime ben bakmak istedim. Mecbur kalmadıkçada en azından bir yıl çalışmamak lazım.

KUZEY

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 02 Haziran , 2010, 13:35:57
ben de düşünüyorum bu aralar almayı doktora sordum alabilirsin dedi.

şu hani buzlukta dondurulanlar var ya hani onlardan almayı düşünüyorum ben

daha sağlıklı

İlknurcum ben de aldım bebedorun o donudurulanlardan doktor werebilirsin damakları kaşınır artık dedi ama yawrum nasıl tutucak onu buz gibi :y25:
bugün 4. ay aşılarımızı olduk yawrum uykusu wardı zaten içini çeke çeke ağladı 1 saat kıyamam kuzuma :crybaby2:

AککORTįє

allah bin türlü belalarını versin Yarabbim şerefsiz haysiyetsiz yaratıklar

Alıntı yapılan: KUZEY - 02 Haziran , 2010, 23:51:51
Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 02 Haziran , 2010, 13:35:57
ben de düşünüyorum bu aralar almayı doktora sordum alabilirsin dedi.

şu hani buzlukta dondurulanlar var ya hani onlardan almayı düşünüyorum ben

daha sağlıklı

İlknurcum ben de aldım bebedorun o donudurulanlardan doktor werebilirsin damakları kaşınır artık dedi ama yawrum nasıl tutucak onu buz gibi :y25:
bugün 4. ay aşılarımızı olduk yawrum uykusu wardı zaten içini çeke çeke ağladı 1 saat kıyamam kuzuma :crybaby2:

ay yavrum benim geçmiş olsun canım neyse ki sizde atlattınız inş gecede sorunsuz geçer

canım onların buz olması lazım ki iyi gelsin minnoşların dişlerine  :D

< ESLAL >

ilknurum bizimkinin kutusunda difrize koymasın dolapta soğutun yazıyodu ben koyuyorum gerçide birde nette okudum buz tutmuş dişliği bebeğinize vermeyn diline ve dudaklarına yapışarak tahrişe sebep olur yazıyordu ben koyuyorum unuturda buz tutturmuş olursam azcık suya tutup öyle veriyorum  ;)

мiŁenα.

ya birşey sorcam eymenin damagında beyazlık kabarıklık var ellerini emiyor agzı köpürüyor.acaba diş mi çıkarıyor.yaada ben abartıyorum

doktora götürcem ama eşimin gelmesi lazım  :-\

sizce bu ayda olurmu diş çıkmaası paranoyak oldum .sürekli eli agzında ısırmak ıstıyor ve gögüz uçlarım acıyor emzirdikten sonra :dontknow:

< ESLAL >

olabilir ayşecim biliyosun biz 4. ayda 2 tane birden patlattık endişe etme bence bunun için doktora gitmene gerek yok sertleşme başladıysa 1-2 aya çıkar inciler  :laughing7: