2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

serpilcim sağol bende  :opucuk: :opucuk:

yaa evt gülferim çok değil dediğin gibi benim pinpikliğim yine  :-\ çok panikim ben yaa  :BangHead:

tweety0555

bende d3 kullanmıyorum cunkı bıngıldak erken kapanacak gıbıymıs...zaten onumuz yaz gunesı alacak verme dedı dr...bılmıyorum nekdar dogru

ilkcemre

kızlar diş kaşıyıcı alıcam sanırım artık kaşınıyo bizimkinin damakları...
bakındım şöle bi bebedorunkiler hoşuma gitti, ama aklımda soru işareti var. içinde su dolu, sıktım yumuşak aslında ii gibi göründü görselliği de çok hoş ama acaba kullanımı nasıl... tahrip olup delinirse o su bebişin ağzına kaçar mı acaba... kullanan var mı bebedorun diş kaşıyıcısını bi aydınlatın beni:D

AککORTįє

ben de düşünüyorum bu aralar almayı doktora sordum alabilirsin dedi.

şu hani buzlukta dondurulanlar var ya hani onlardan almayı düşünüyorum ben

daha sağlıklı

AککORTįє

korkulacak birşey olduğunu düşünmüğyorum ezom ateştendir

ilkcemre

ilknur yazı getirmişsin valla... şortlar falan  :sunny: :sunny:

acaba benim o su var dediğim şey donuyomu buzlukta ne cahil kalmışım bu konudaben bi araştırayım bariii :ehi: :ehi:

ferda2

ben de kullanıyorum su yok benimkinde wee ninkisi halkalı olanlardan dişine sürtüyoruz  çekince çığlı kopuyor evde sanmıyorum bebeklerin suyu patlatacağını

AککORTįє

Alıntı yapılan: <<<<GÜL>>>> - 02 Haziran , 2010, 13:44:36
ilknur yazı getirmişsin valla... şortlar falan  :sunny: :sunny:

acaba benim o su var dediğim şey donuyomu buzlukta ne cahil kalmışım bu konudaben bi araştırayım bariii :ehi: :ehi:

;D bura yanıyor yanıyor anacuğumm bak o halinde üstünde kısa kollu zıbın birde ince askılı şortlu tulum vardı. eve geçerken üstündekini de çıkardım  :D

ben baktım eczanede tam yuvarlak değilde alttan üstten basık bi tane gördüm her yerde de o var siz de zannediyorum onu diyorsunuz

baktım arkasına kesinlikle dondurucuya koymayın yazıyor.

kıza sordum dedim ben bunlardan değil buzluğa konanlardan istiyoyrum dedim bunlarda konuluyor dedi

e dedim böyle böyle yazıyor ; yok yok konuluyor dedi.

iyi dedim almadım tabi.

öyle şey olur mu canım boşuna mı yazıyorlar onu

Alıntı yapılan: ferda2 - 02 Haziran , 2010, 14:24:14
ben de kullanıyorum su yok benimkinde wee ninkisi halkalı olanlardan dişine sürtüyoruz  çekince çığlı kopuyor evde sanmıyorum bebeklerin suyu patlatacağını

bende zannetmem patlatacaklarını  ;D bakalımalıcam bende ne tepki verecek çok merak ediyorum

< ESLAL >

evt ilknurum ateşinden oldu sanırım

bizdede var diş kaşıyıcının 2 türündende içi su dolu olanlar konuyor dolaba kızlar vi nisa onu daha çok seviyor soğuk olduğu için daha çok rahatlatıyor sanırım  ::)

AککORTįє

evt canım su olanlar konuyorda benim sorduğumda da su vardı ve arkasında kesinlikle koymayın yazıyordu. araştırıp almak lazım bin türlü şey var  :laughing7:

kızlar oğlum sırt üstü yatarken artıkkurtları itibariyle bi dakka durmuyor

ve tamamen dönüyort altta kalan kolunu bazen ben çıkarıyorum bazen kendi  :D

o yüzden asla yalnız bırakmıyorum

ırmak184

< ESLAL >

hmm ben emzikleride koyuyorum buzluğa onları çok güzel ısırıyor  :laughing7:

mşlh benim paşama uff sendede iş başladı desene ben atıyorum yere 2 battaniye hep yerde yuvarlanıp duruyor  :D

tweety0555

bızım dıslıkte hem lastık gıbı olan var hemde dondurulan ıcı sulu olan ..delınmıyor ama ben henuz mert ıcın dondurucuya koymadım hem daha tam olarak tutup agzında dolandırmıyor...bıraz daha buyumesı lazım...
bu arada cıcıbebe kullanıyormusunuz ben ıkı gundur meyve sularına veya yogurduna ıkı tane kırıp yedırıyorum cooook hosuna gıdıyor...

< ESLAL >

ben veriyorum cicibebe hilalde seviyor hero babyninkini seviyor sabahları ıhlamur kaynatıyorum onunla eziyorum çok seviyor meyve suyunada atıyorum gün içinde bikaç tane tok tutsun die yine iştahsızız buara  :honk:

hero babybib mavi paketini almış eşim iyi geceler yazıyor üzerinde oda daha güzel gibi geldi bana  ::)

AککORTįє

Alıntı yapılan: ırmak184 - 02 Haziran , 2010, 15:23:32
maşallah oglusuna ilknurcum  :nazar:

sağol hayatım  :opucuk:

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 02 Haziran , 2010, 15:30:18
hmm ben emzikleride koyuyorum buzluğa onları çok güzel ısırıyor  :laughing7:

mşlh benim paşama uff sendede iş başladı desene ben atıyorum yere 2 battaniye hep yerde yuvarlanıp duruyor  :D

sağol dezesi  :-* yok ya ben daha öyle bırakamıyorum .  yüsüstü duruyorken  kolları yorulurda ağzı kapanır nefesi kesilir diye bırakamıyorum

tuvalete falan giderken yatıyorum her iki yanına da yastık koyuyorum ki dönmesi diye

senle benim aramada 20 gün var demekki 20 gün sonra bizde öyle olucaz

dönsün dursun sonra istediği kadar  :k06: