2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

DİLVİN

TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN EZGİCİMM

HANDECIM SEN NE ÇORBASI YAPIYORSUN
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

nasıl becerdin yakmayı :k06:

okumak lazım bol bol ben fenayım iyice bugün o taş gibi şeye baktım büzüşmüştü ve küçülmüş :icon_pale: :icon_pale:

:love9: :love7: :love9:

unicornn

bebeklerinizi nasıl uyutuyorsunuz hanımlar
biz emzik alıyor yanyana yatıyorz popomuzu pıtpıtlıyoruz konuşuyorz öyle
bu benim sevdiğim yöntem  :k06:
kuzum kucakta gezip pişpişlenerek uyumayı tercih ediyor ve seviyor
:suclu:

bazen de oto koltuğuna sallıyorm bazen de sokakta uyumak istiyo pes edipp çıkarıyorum bende   :laughing7:

мiŁenα.

ben gündüzleri gögsümde sonra oto koltuguna koyuyorum devamı orda ;D

gündüz bazen çok gazı olunca ayagımdada sallıyorum.

gece sadece gögüste emiyor uyuyor .eger dalmadıysa babamız alıyor göğsünde uyutuyor 8)

:love9: :love7: :love9:

unicornn

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 31 Mayıs , 2010, 14:14:42
TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN EZGİCİMM

HANDECIM SEN NE ÇORBASI YAPIYORSUN
canım ben ptates havuç abak pirinç bulgur koydum pişti bu sefer erken kapattım altını  :ehi:
ben de acktım  :hungry:
ben hep bu çorbayı yapıyorum bazen mlzemelerden birini çkarıyorum yada ikisini  :suclu:

unicornn

Alıntı yapılan: ♥.BaL OqLuM.♥ - 31 Mayıs , 2010, 14:15:07
nasıl becerdin yakmayı :k06:

okumak lazım bol bol ben fenayım iyice bugün o taş gibi şeye baktım büzüşmüştü ve küçülmüş :icon_pale: :icon_pale:

internete ve kzıma daldım oynarken unutmuşuz hatta dedik komşu bişi yaktı heralde  :toothy10:    :toothy10:

DİLVİN

AKŞAMA BENDE YAPSAM
YARIN YESE BİŞEY OLURMU ACABA ????????
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

unicornn

canım ben bu sayfada okudum kızlardan biri yazmış eğer maydanoz falan ibi bişi koymazsan 2 gun yedirebilyormuşsun aynı çorbayı ben yediriyorum

DİLVİN

unicornn

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 31 Mayıs , 2010, 14:32:24
PEKİ BLENDIRDANMI GEÇİRİYORSUN
süzgecten geciriyorum ama bugun blendırdan geçirdim  ;)

DER!N

Elhamdülillah.
Tekrar geçmiş olsun Ezom, o kadar kötü hissettimki kendimi sen de çünkü yalnızsın kızamık vs. olsa ben ne yaparım diye düşündüm.
Olmuşla ölmüşe çare yok derler, Rabbim dermansız dert vermesin.  :amin:
Kuzularımızın gülücükleri eksik olmasın ki anne-babaları onlara daha iyi baksın, büyütsün.
Kısmet olur mürüvvetlerini de görürüz inş. hayırla ve sağlıkla :amin: :amin: :amin:
Bunları hemen her bebek yaşıyor Rabbim bizlere sabır versin merhamet etsin.  :amin: :amin: :amin:

unicornn

Alıntı yapılan: DER!N - 31 Mayıs , 2010, 16:56:43
Elhamdülillah.
Tekrar geçmiş olsun Ezom, o kadar kötü hissettimki kendimi sen de çünkü yalnızsın kızamık vs. olsa ben ne yaparım diye düşündüm.
Olmuşla ölmüşe çare yok derler, Rabbim dermansız dert vermesin.  :amin:
Kuzularımızın gülücükleri eksik olmasın ki anne-babaları onlara daha iyi baksın, büyütsün.
Kısmet olur mürüvvetlerini de görürüz inş. hayırla ve sağlıkla :amin: :amin: :amin:
Bunları hemen her bebek yaşıyor Rabbim bizlere sabır versin merhamet etsin.  :amin: :amin: :amin:

:amin:   :amin:    :amin:
yalnız bebek buyutmek gercekten çok zormuş
:amin:   :amin:
hayatımda çok şeyi yalnız yaptım ama anne olmak yalnız bi anne olmak hakketen çok zormuş
Alan Allah veren Allah diyorum inşallah Rabbim karşıma guvenebileceğim birini çkarırda işe başladığımda gözüm arkada kalmaz 
:amin:

--elif--

slm güzel anneler  :flowers:
çok geçmiş olsun ezgi RABBİM hepimizin yavrularını nazarlardan korusun kötü niyetli insanlarla karşılaştırmasın  :amin:
kızımın pişiği hiç geçmiyordu dra götürdük prima kullan,sabunlu suyla yıka ıslak mendil kullanma dedi,travakort krem verdi çok güzel bir krem pişik olursa bebekleriniz aklınızda bulunsun anında etkisini gösterdi çok şükür.bide ferrum verdi günde 3 defa 3er damla sanırım siz kullanıyomusunuz çok acı olduğunu söyledi kullananlar daha başlamadım cesaret edemiyorum  :y25: aç karna yazıyor üstünde ama fark edermiki siz nasıl kullanıyorsunuz ben aç karna vermeyi unutuyorum hep  :-\

< ESLAL >

sağolun kızlar  :opucuk: :opucuk:

AMİN gülferim gerçekten çokk zorr yanlız bebek büyütmek birde ben biraz evhamlı geliyorum ömrümden ömür gitti 3 gün ateşte dediğin gibi Rabbim dermansız dert vermesin  :amin: :amin: :amin: ateşimizin nedenide diş değil bu hastalıkmış netten araştırdım 6. hastalık die 3 gün ateş ateşin kesildiği gün döküntü başlar yazıyor ateş 39-40 lara varır dio uff Allahım birdaha yaşatmasın  :amin: :amin: bize ve hiçbirimize  :amin: :amin: :amin:

bebeklerin %80 ninde görülürmüş genellikle mevsim değişimi ve diş çıkarma esnasında olduğundan birçok anne isilikle karıştırırmış  ;) bilginiz olsun inş. olmazda gerek kalmaz bu bilgilere  :amin:

AککORTįє

öf  :k06: neler olmuş ya bi gün girmedim anam  ;D

ayşe ve ezo bacım çok geçmiş olsun  :opucuk: valla sizin başınıza da gelmeyen kalmadı Allah hayırlısını versin Rabbim kem gözelrden korusun   :amin:

bende inanrım nazara; kırkımız çıkarken yatak odasından çıkarmadım bi en son dua okunurken hocanın eline verdim orda da üstünde tülbent vardı

Ama dendiği gibi annnin babanında nazarı değermiş. neyse atlatmışsınız çok şükür bitmiş geçmiş

bu arada serpilcim gözünaydın canım  :flowers:

he birde bende gündüzleri ayağımda sallıyorum artık pusette uyumuyor paşa. geceleri zaten uyanıyor bir kere emziriyorum yatırıyorum zaten uyumuş oluyor.

uyanmış olsa bile yine sallamıyorum emziği veriyorum ağzına kendi dalıyor.