2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

inş. canım sağol biranönce düzelsin yavrum çok yorgun görünüyor  :y25:

yok canım ilk dişlerimizde böyle sorun yaşamadık salya ve kaşıma vardı bu defa fena sarstı ama tek diş gelmiyor 1 kaç tane birden ondan böyle oldu sanırım  :'(

ayy insan çok etkileniyor ilknurcum Rabbim şifalar versin yavrucuklar hasta olmasın  :amin: :amin:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 28 Mayıs , 2010, 19:52:59
Alıntı yapılan: fudayl - 28 Mayıs , 2010, 19:33:37
selam canım, koltukaltı pişiğimiz  dışında çok şükür iyiyiz siz nasılsınız?

ay canım benimmm inş en kısa zamanda iyileşir aman dikkat et annesi havalar iyice sıcakladı azmasın iyice

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 28 Mayıs , 2010, 18:46:16
benim evim çok serin şuan bile uzun kollu giydirmem gerek evde ama 2 gündür bezle duruyoruz ateşide olduğu için çok üşüyo yavrum ama böyle durunca 37-37,5 gece çok ince pijama giydirdim hemen yükseldi  :y25: :y25: etrafında ne olsa üstüne çekiyo kuzum  :crybaby2: :crybaby2:

off kızlar hiçç iyi değilim yaşadıklarımız normal biliyorum ama hem uykusuzluk birde yavrumun bukadar acı çekmesi beni çok kötü yaptı  :crybaby2:

ah ezgicim çok üzülüyorum ama yapacak birşey yok keşke olsa

en azından yanında biri olsa bu kadar yıpranmazsın

keşke canımm keşke bi çaresi olsa yavrum çokk yorgun düştü  :y25:

evt hayatım yanlız olmam beni dahada geriyor eşimde 12 saat çalışıyor hepten yanlız kaldık kızımla annemi arıycam artık bi kaç günlüğüne bari gelsin hiç dermanım kalmadı  :'(

@ssemra@

geçmiş olsun canım nesi var meleğinin??

DER!N

Allah c.c. kolaylık versin Ezom, gelmeselerde sen gitsen hem değişiklik iyi gelir. ;)

< ESLAL >

Alıntı yapılan: @ssemra@ - 29 Mayıs , 2010, 05:18:50
geçmiş olsun canım nesi var meleğinin??

bebeğim diş çıkartıyor canım çok sarstı yavrumu  :'(

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 29 Mayıs , 2010, 09:06:37
Allah c.c. kolaylık versin Ezom, gelmeselerde sen gitsen hem değişiklik iyi gelir. ;)

AMİNN  :amin: :amin: :amin: canımm bende gitmeyi çok istiyorum ama şu 3 gündür ilacın etkisi geçtiği gibi 39 oluyor ateşi ve çok mızmız bişeyde yemiyor yolumuz çok uzun yolculuk daha kötü eder die düşündüm annemi aradım sabah işlerini ayarlayıp gelicek o burdayken atlatırsak şu durumu onunla gideriz die düşünüyorum  ::)

мiŁenα.

atlatsa canım çabucak yavrum.

ya eymen dün öğleyin bir başladı sabaha kadar mızmızlandı.akşam acile götürdük gaz dedi doktor :sad1: :sad1:

tam iyi oldu diyorum yine başlıyor :sad1: :sad1:

şimdi uyuttum uykusunda ağlıyor :crybaby2:

ben perşembe günü fasulye yedim normalde yemiyorum canım istedi az yedim o sanırsam geçti benden :-\

daha yemicem ;tam iyi düzene girmişti oğlum :crybaby2:

:love9: :love7: :love9:

ayşenurum

slam hanımlar  RABBİM bebişlerinize şifa versin     benimde bi kızımvar  gzlerinde çapaklanma var henüz gemedi bitürlü doktora götürdüm ama bilmem nedense geçmiyor  sizinde öyle  oldumu hiç

DER!N

Allah c.c. şifalar versin.  :amin:

Haklısın Ezom o yönde düşünmemiştim inş. annen  yanınızdayken iyi olur kızım da birlikte gidersiniz rahatlıkla.

Ayşecim size de geçmiş olsun bir keresinde ben de götürmüştüm :) elim ayağıma karışmıştı sadece gazmış  :k06:
Rabbim iyi etsin. Durumlar komik.

Ayşenur'un annişi size de geçmiş olsun, yaşamadım henüz çapaklanma sizinki de hemen geçer inş.

:amin:

ayşenurum

ayşenurum

Alıntı yapılan: DER!N - 29 Mayıs , 2010, 12:40:27
Allah c.c. şifalar versin.  :amin:

Haklısın Ezom o yönde düşünmemiştim inş. annen  yanınızdayken iyi olur kızım da birlikte gidersiniz rahatlıkla.

Ayşecim size de geçmiş olsun bir keresinde ben de götürmüştüm :) elim ayağıma karışmıştı sadece gazmış  :k06:
Rabbim iyi etsin. Durumlar komik.

Ayşenur'un annişi size de geçmiş olsun, yaşamadım henüz çapaklanma sizinki de hemen geçer inş.

:amin:

MAŞŞALLAH   RABBİM esirgesin tatli kızınız varmış    maşşallah   barekeallah

< ESLAL >

AMİNN KIZLAR AMİNN BEN BU KADAR AĞIR OLACAĞINI HİÇ DÜŞÜNMEMİŞTİM BU DİŞ OLAYININ UFF AZ ÖNCE YİNE Bİ AĞLAMA KRİZİ GEÇİRDİK  :crybaby2:

SİZLEREDE GEÇMİŞ OLSUN KIZLAR RABBİM HEPSİNE ACİL ŞİFALAR VERSİN  :amin: :amin:

) SaMiRa (

canım iyileşmidimi bebiş daha yavrum yaa inşallah düzelir hemencecik :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

Ayşenur hanım aynısı benim oğlumdada oldu çapaklanma göz losyonu verdi dr.ne kadar uğraştım korktum saniyler içinde gözleri çapaklanıyordu bir anda .kayınvalidem ince tülbente çaya batırdı sildi.anne sütüyle sildim.geçti allaha şükür :amin:

:love9: :love7: :love9:

AککORTįє

ayşenur sana da geçmiş olsun canım ama ayşenin dediğini bende duydum uygula fayda ettiğini göreceksin 

ezgim artık kurtulsada çıksada şu diş yavrumda kurtulsa sen de

perişan oldu çocuk