2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

olabilir tatlım benim annemlerde atakumda oturuyor.yazın inş buluşuruz. :basardim:

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Geçmiş olsun Ezomm kızım şimdi nasıl?

AککORTįє

27 Mayıs , 2010, 15:44:25 #2312 Son düzenlenme: 27 Mayıs , 2010, 16:05:40 __İSO 2010__
ezgicim çok geçmiş olsun canım umarım şimdi daha iyidir

hepimiz geçicez aynı dönemlerden tek fark seninki biraz erken oldu  :(

olsun hasta olmasınlarda  :amin:

bizde az önce doktordan geldik

1 haftada 300gr almış oğlum ; 7.100gr olmuş kilo alımı süper dedi doktorumuz anne sütüne devam

önmüzdeki ay tekrar gidicez

anne sütü hala yetiyorsa, tattırmalık  birşey ler vericem dedi

burası felaket sıcak herkes denzie giriyor evler okadar sıcak değil

bnede gidrken uzun kollu zıbın üsütüne bi uzun kollu daha giydirdim

tabi arabada soya soya gittik doktora.

emziğinide evde unutmuşuz mızırdan dı durdu hemen eve geldik.

bizden bu kadar

< ESLAL >

gülom ateşimiz hala devam 2 gibi yine 38 oldu yarım fitil verdim 37-37,5 gidip geliyor çok huzursuz ıh ıhhh uyuyamıyor  :y25:

doktorunu aradım 6 saatte bir ilaç ver takip et yine düşmezse getir dedi  :-\ inş. geceye bişey kalmaz inşşş.  :amin: :amin: :amin:

ilknurum evt çok erken oldu bizimki hayırlısıyla atlatsak bi  :honk:

maşallah yakışıklı oğluma nisa ablasıyla aynı kiloda  :D bizde 20 günde 300gr almışız  :'( napim o iyi olsunda zayıf olsun  :dontknow:

burasıda çok sıcak canım Allahtan ev serin markete gideyim die dışarı çıktım bahçeden geri döndüm zaten ateşli nisa daha kötü olur bide sıcakta sadece muhallebi yiyoruz bugün başka bişey sokmuyo ağzına pirinç unumuz bitti  :'( komşuyu göndericem şimdi  ::)

AککORTįє

ay canım benim ya hayırlısyla atlatsaydınız bi   :'(

мiŁenα.

MAŞALLAH POYRAZ PAŞAMA :nazar: :nazar:

Ezgicim seninki erkenden çıkarcak rahat etcen inş :amin:

< ESLAL >

kızlar azönce hilale cicibebe yaptım güzel yiyor die sevinirken hepsini geri kustu 10-15 dk sonra 1 ölçek mama yaptım 2 kaşık verdim onuda geri kustu başka derdimi var acaba yaaa çok keyifsiz yavrum baygın baygın bakıyor  :crybaby2: :crybaby2:

мiŁenα.

Ezgi acile götür canım.Dr bakar en azından için rahat olur :y25:

unicornn

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 27 Mayıs , 2010, 18:45:48
kızlar azönce hilale cicibebe yaptım güzel yiyor die sevinirken hepsini geri kustu 10-15 dk sonra 1 ölçek mama yaptım 2 kaşık verdim onuda geri kustu başka derdimi var acaba yaaa çok keyifsiz yavrum baygın baygın bakıyor  :crybaby2: :crybaby2:

geçmiş olsun canım Allah şifa versin dualarım sizinle

cemre58

unicornn

ben rezene çayı veriyorum
varmıdır zaraı milupanıın rezenesi

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 27 Mayıs , 2010, 18:45:48

yavrum benim  :y25:

yok canım diş çıkarıyor ondandır diye düşünüyorum;çocukta hal mı kaldı yemek yesin

zelis

tekrar merhaba hanimlar ,
ezgicim gecmi olsun canim , hayirlisiyla bi tamamlansaydi su disler sende kizinda rahatlayacak canimm...
ilknurcugum masallah canim tosununa , annne sutu alan bebekler daha iyi kilo aliyor , bizim cadilarda emseydi ya  :caca: :caca:.

bizimde konrolumuz iyi gecti , asimizi olduk , aksam ustu atrsi 38.6 almus kizimin hemen fitil verdim , simdi 38 falan ama uyuyor ben nobetteyim gece cikarsa falan diye ,
bizde 20 gunde 300 gr almisiz kizim 6 kilo 340 gr olmus , boyumuzda 61 cm ... doktor gayet iyi dedi saglikli olsunda kilo cok oolmasada olur..

Tr de havalar isinmaya baslamis , burda iki gun cok guzeldi yaz gunu gibi , ama simdi yine soguk bende haalarin yuzunden grip olmusum , insallah kizima gecmez..
bizden bu kadar kizlar

AککORTįє

Alıntı yapılan: unicornn - 28 Mayıs , 2010, 00:13:02
ben rezene çayı veriyorum
varmıdır zaraı milupanıın rezenesi

zararı olmaz bence. bende kullandım gazlı zamanlarımızda.

bana 2/5 aylıkken doktor gece çayı da verebilirsin artık demişti . ama ben gerek görmedim almadım

AککORTįє

Alıntı yapılan: zelis - 28 Mayıs , 2010, 00:41:54
tekrar merhaba hanimlar ,
ezgicim gecmi olsun canim , hayirlisiyla bi tamamlansaydi su disler sende kizinda rahatlayacak canimm...
ilknurcugum masallah canim tosununa , annne sutu alan bebekler daha iyi kilo aliyor , bizim cadilarda emseydi ya  :caca: :caca:.

bizimde konrolumuz iyi gecti , asimizi olduk , aksam ustu atrsi 38.6 almus kizimin hemen fitil verdim , simdi 38 falan ama uyuyor ben nobetteyim gece cikarsa falan diye ,
bizde 20 gunde 300 gr almisiz kizim 6 kilo 340 gr olmus , boyumuzda 61 cm ... doktor gayet iyi dedi saglikli olsunda kilo cok oolmasada olur..

Tr de havalar isinmaya baslamis , burda iki gun cok guzeldi yaz gunu gibi , ama simdi yine soguk bende haalarin yuzunden grip olmusum , insallah kizima gecmez..
bizden bu kadar kizlar

maşallah tatlıma benim  :opucuk: :binkybaby: inş yükselmez yavrumun ateşi

aynen öyle sağlıklı olsun lar hasta olmasınlar kiloları sorun değil

sorma bura yanıyor yani dedim keşke kısa kollu giydirseydim düşün o kadar yani