2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

zelis

gunaydin kizlar ....
bizde bu gun erken uyandik , sutumuzu ictik biraz oynadik ve kizim geri uyudu , simdi abimizi uyandirip okula gonderecez ,
sonrada kizimin kontrolu ve asisi var saat 11 de oraya gidecez....
insallah asimiz iyi gecer , dunde oglum 9 yas asisini oldu ....bizden bu gunluk bu kadar ....
ha  bu arada 34 gun sonra Turkiyedeyiz insallah...oglumla safak sayiyoruz..... ;D

Hepniniz opuyoruz :opucuk: :opucuk:

мiŁenα.

canım inş iyi geçer aşınız.inş ateş vs olmaz fazla ağlamaz :amin:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ♥.BaL OqLuM.♥ - 27 Mayıs , 2010, 08:07:07
geçmiş olsun canım.ah yavrum benim diş çıkarma işi çok zormuş biz ne yapcaz bakalım.

Rabbim kolaylık versin.eymenin beini gece bir kez aldım saabah ezanında baktım ki üstünğ komple sulamış ;D ;D

Sıpayla uğraştım sabahtan beri totişinin banyosnu yap değiş .

Birde uyumadı sabah ezanından beri ancak uyudu :-\

sağol ayşem amin uff hemde çok zor günlerdir doğru düzgün uyumuyor bugecede uykusuz kalmak çok yordu onu kıyamam kuzumm  :opucuk:

hala var ateşimiz 37,5-38 gidip geliyor calpol verdim  :honk:

tweety0555

ayyy ben bu dıs olayından cok korkuyorum kuzularımız neler cekıyor oyyy yavrularım benım...allah onlarada tabııkı bızede sabır versın....
zelıs hayırlısı ıle gelırsınız ınsallah..
bızde su bır kac gundur 10 30 da uyuyoruz gece 1 de kalkıyoruz 3 te ve 5 te kalkıp 7 dede tamamen uyuyoruz..umarım duzene gırer..
ben sıze ben her gece pırınc unu pısırıyorum bır cay bardagı suya ...o tok tutuyor herhalde..ama hergece pırınc unu yerıne degıstırerek kasık mamasıda yedırssemmı..
bu gece abımızın mezunıyetı var ve 6 dan 12 ye kadar surecekmıs umarım mert problem cıkartmaz termosa sıcak su koyalım kasık maması yaparız dıyoum anneme...ama cok tuhaf bı duygu sankı unıverıteden mezun oluyor kalbım agzımda atıyor sankı...rabbım hepımıze unıversıten mezun oldugu gunlerıde gosterır ınsaallh..

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 27 Mayıs , 2010, 05:21:16
canım polivit vitamin şurubu devit3 yerine kullanılmıyor iştahsız,kilo alamayan bebek,çocuklarda kullanılıyor bizimbeslenme sorunumuz var malum biçok kaynaklı 1 ay önce eczacımız önermişti iştahı açar açmasa bile günlük alması gereken vitaminini alır bir yan etki yok demişti aldım ogün verdim ve nisa yutmak dahi istemedi bidaha vermemiştim bugün başladım ben supravit veriyorum aynı şeyler zaten  ;)

buarada kızlar saat 5 ben hala ayaktayım  :-\ nisa ateşli 3 gibi emmeye kalktı ağzı çok sıcak geldi ışığı açtım yüzüde pespembe hemen soydum ateşine baktım 38,5 yarım fitil verdim azcık mama yedirdim 1 saat oynadık 37,5 düştü ateşi çok ince pijama giydirdim ayaklarımda uyuyor şimdi  :'(
dişimiz geliyor bugün çok huzursuzdu zaten eller ve ne bulursa ağızda ve sürtüyo diliylede üst damağını kaşımaya başladı bugün hadi hayırlısı Allah yardımcımız olsun  :amin: :amin:

çok geçmişş olsun ezgicimmmm
ahh bu yawluuu çok yayamazzzzzz
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

Alıntı yapılan: zelis - 27 Mayıs , 2010, 08:47:50
gunaydin kizlar ....
bizde bu gun erken uyandik , sutumuzu ictik biraz oynadik ve kizim geri uyudu , simdi abimizi uyandirip okula gonderecez ,
sonrada kizimin kontrolu ve asisi var saat 11 de oraya gidecez....
insallah asimiz iyi gecer , dunde oglum 9 yas asisini oldu ....bizden bu gunluk bu kadar ....
ha  bu arada 34 gun sonra Turkiyedeyiz insallah...oglumla safak sayiyoruz..... ;D

Hepniniz opuyoruz :opucuk: :opucuk:

ınş iyi geçer aşınızz zelişciğmmm  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tweety0555

< ESLAL >

sağolun kızlar uff çok huzursuz yavrum uyuyamıyor birtürlü çok yoruldu  :y25:

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 27 Mayıs , 2010, 10:13:08
sağolun kızlar uff çok huzursuz yavrum uyuyamıyor birtürlü çok yoruldu  :y25:

anoson çayı içirsene canımm

yada içiyormu

ne kadar sağlıklı bılmıyorumda kuzenıme verirdik biz

hemen uyurdu

ben denemedım ama :dontknow:

мiŁenα.

samsun merkezdeyim canım..

inş geçer ezgicim huysuzluğu yavumun ne canı acıyordur .en kötü şeyde söleyemiyorlar :y25:kaşınır dişleri elinle kaşı damaklarını :-\

< ESLAL >

selmacım anason verdim bikaç kaşık ama uykuya dalamıyor memede durmak istiyor  :honk:

kaşıyorum ayşecim dentinox sürüyorum ama rahatlamadı bi türlü yavrum  :y25: biraz sonra ılık suyla bi duş aldırcam o rahatlatr belki  :amin:

DİLVİN

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 27 Mayıs , 2010, 10:33:38
selmacım anason verdim bikaç kaşık ama uykuya dalamıyor memede durmak istiyor  :honk:

kaşıyorum ayşecim dentinox sürüyorum ama rahatlamadı bi türlü yavrum  :y25: biraz sonra ılık suyla bi duş aldırcam o rahatlatr belki  :amin:

ınş. gecerç canımmm

мiŁenα.

ılık suyla duş güzel fikir yaptır banyo rahatlar inş fıstıgım :amin:

ferda2

ezgi sana geçmiş olsun kızlar çok mutluyum kızım 5 aylık olacak baş barmağını emiyordu bende damaksız emzik aldım o iteeledi ben ittim sonucunu ben kazandım emiyor artık çok korkuyordum eli incelirse diye :muzz: :muzz: :muzz:

tweety0555

ayse ccım bende samsun unkapanında buyudum annemler suan atakumda oturuyorlar ben cok sık gelıyorum oraya belkıde bıryerde karsılasırız demı ;)