2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

< ESLAL >

evt ilknurum çok korktu çok ağladı yavrum içlerim eridi defalarca özür diledim kızımdan  :y25: sonra güldü ama uykusundada hep içini çekti  :crybaby2:

hıhıı hatırlıyorum sabah yoktu bişey ağladığı için sıkıntıdan oldu herhalde  :-\ salı gidicez dr. midesi için dr. değiştiricem inş. bu bi çare olur  :amin: :amin:

DER!N

Bugün itibariyle ilk yere çakılmasını yaşadı Ecrin, saniyelik bir ayrılma emeklediği için direkt uçtu tabii çok korktum çok ağladı minik bir şişliğimiz oldu alnımızın solunda şimdi yerden korkuyor  :( inş. geriletmez bu korku onu.

< ESLAL >

çokk geçmiş olsun bebeğime inşallah birdaha yaşamaz böyle birşey  :amin: :amin: bende çok korkuyorum düşmesinden ya yerde ya beşiğinde bırakıyorum ama olcak oldumu oluyor  :-\

мiŁenα.

günaydın kızlar...

bugün 2 ay aşılarımız var 3 tane :-[ onalrı vurulcaz bakalım eymen paşam ağlicakmı?? 3 taneymiş offf zaten çocugumun alt taraftan sıkıntısı var birde onların acısına katlancak :y25:
eymen 3 gündür kakasını yapamadı.bugün 4.gün muhakkak yapması lazm .ama cerrah hiçbir ilacını kullanma dedi. onun için dr  gitcem bugün sorucaam ne ypalım diye?? fitil at derse atıcam oğlumun karnı taş gibi oldu :y25:

eşimin bugün izni bitti.orduya yada osmancıga gidebilir .giderse şayet ben hem doktora hem sağlık ocagına nasıl götürcem eymeni hiç tek gitmedim :-\ :-\

:love9: :love7: :love9:

unicornn

Alıntı yapılan: DER!N - 23 Mayıs , 2010, 20:05:55
Bugün itibariyle ilk yere çakılmasını yaşadı Ecrin, saniyelik bir ayrılma emeklediği için direkt uçtu tabii çok korktum çok ağladı minik bir şişliğimiz oldu alnımızın solunda şimdi yerden korkuyor  :( inş. geriletmez bu korku onu.
geçmiş olsun canım her çocuk mtlaka bi düşer
bunlan geçmiştir inşallah ...

< ESLAL >

ayşem hayırlısıyla atlatırsınız inş. canım hastaneye telefon edip doktoruyla konuşsan gitmek yerine sağlık ocağı içinde bi taksi çağır kapıdan biner gidersin ;)
eşimin iş saati uzayınca ben böyle yapmaya başladım mecburen  :'( bende yarın doktora götüreceğim bakalım uff hastanelerden gelemez olduk  :-\

мiŁenα.

gerek kalmadı ..

eşim yarın gitcek orduya resmi servis aracı bugü çıkmamış gidemediler :muzz: :muzz: :muzz:

gittik çocuk cerrahına baktı yine totosuna parmakla yaptı kakasına sıvı yapmış 1 hafta yapmaması normal fitil falan atmayın dedi.buarada doktorun üstüne işedi eymen :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aşılarımızı olduk 3 tane ağladı oğlum çok bu sefer yandı canı  :y25:ateşi 36.7 şuan çıkarsa şurup vericem :sad1: şuan ayağımda sallıyorum uyuyaca inş :k06:

< ESLAL >

iyi hadi isabet olmuş  :)

oy kıyamam kuzuma 37 olursa calpol ver ayşecim 37 olunca devamı geliyor hatta olmasada versen iyi olur ağrısını alır yavrumun

bizim dr. 4. günde müdale et demişti fitil değil dereceyle yap dedi öyle yapmıştım ben  ::)

neyseki atlattınız sizde en feci aşı bu zaten diğerinde biraz daha büyüyolar hem 2 tane oyalaması kolay oluyor hilal hiç ağlamamıştı 4 ay aşısında ama ateşlendik  :'(

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

hosbulduk kizlarr  :opucuk: hepinize tskler güzel dilekleriniz icin.. :flowers:

DİLVİN

AYY ÇOK GEÇMİŞ OLSUN GÜLFERCIMMM

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

EZGİCİM ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIMM
ÇAĞLARA HER KAŞIKLA BİŞEY VERDIĞIMDE SEN GELIYORSUN AKLIMA
ÇOKK ZOR KAŞIKLA BESLEMEK
NİSA BÜYÜYÜNCE TEK TEKK ANNATIRSIN ARTIK NE ZOR Bİ BEBİŞ OLDUĞUNU   :laughing7:

HAPŞURMAKTAN YADA ÖKSRMEKTEN BİZİMKIDE ÇOK KORKUYOR  :icon_scratch:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 24 Mayıs , 2010, 14:29:18

AYY ÇOK GEÇMİŞ OLSUN GÜLFERCIMMM

GEÇMİŞ OLSUN GÜLOM İNŞ KORKUSUNU ATLATIR HEMDE KALICI BİR KORKU YARATMAZ :amin:

--elif--

ben geldim kızlar 5 gündür annemlerdeydim kızımla tatil yaptık  :muzz:  :muzz:
sonunda 4. ay aşımızı olduk yavrum nasıl ağladı gözyaşları nasıl aktı  :'(
ama hemen sustu akıllı kızım benim  :aferin:
geldikten sonra fitil verdim sıkıntı olmasını beklemeden inş. ateşlenme olmaz  :amin:
boyu:63 cm
kilosu:7,600 gram herşey yolunda çok şükür  :)

мiŁenα.

ben unutmuşum yazmayı 5 300 olmuş oğlum 57 cm boyu :nazar:

maşallah kzıına canımm :nazar: