2009 Aralık - 2010 Ocak-Şubat Anneleri Buraya

Başlatan Zeynep_Sena, 04 Mart , 2010, 16:01:45

« önceki - sonraki »

AککORTįє

22 Mayıs , 2010, 22:52:07 #2190 Son düzenlenme: 22 Mayıs , 2010, 22:54:02 __İSO 2010__
aynen normlade 9 kalkar ve 2 saatte bir uyurdu gündüzleri. ilk defa bugün 12 de kalktı ve gündüz hiç uyumadı. 5 e doğru bi 5dk daldı sonra hemen geri uyandı. daha sonra 8 de geri uyudu. gayet keyfide yerinde aynen oyun istiyor. büyüyorlar artık uyku değil oyun istiyorlar. ama benimki sanırım çok uyuduğundan bugün uyumadı ama iflahım kesildi artık sallamaktan hadi oğlum uyu demekten

KUZEY

Alıntı yapılan: __İSO 2010__ - 22 Mayıs , 2010, 22:52:07
aynen normlade 9 kalkar ve 2 saatte bir uyurdu gündüzleri. ilk defa bugün 12 de kalktı ve gündüz hiç uyumadı. 5 e doğru bi 5dk daldı sonra hemen geri uyandı. daha sonra 8 de geri uyudu. gayet keyfide yerinde aynen oyun istiyor. büyüyorlar artık uyku değil oyun istiyorlar. ama benimki sanırım çok uyuduğundan bugün uyumadı ama iflahım kesildi artık sallamaktan hadi oğlum uyu demekten
hayatım biz her gün böyleyiz sabah 9 10a kadar uyurdu artık 6daaaaa ayaktayyısss we akşama kadar toplasan 2 saat uyku 15dk yarım saat bugün kucağımda uyuklamışım elimde yüzük wardı yere düşünce sesinden uyandım :suclu:

AککORTįє

bi sıkıntısı mı var yoksa keyiftenmi yapıyor

KUZEY

hiç bir sıkıntısı yok kaç tane doktora götürdük ama huyyy doğdu doğalı uykuyla alakası yok :caca:

мiŁenα.

eymeninde totişi acımasa çocuk uykudan kalkmicak ama totişi ağrı yapıyor aniden kalkıyor ağlıyor :-[

koca adam oldu sizinkiler oyun isterler.. :occasion5:

:love9: :love7: :love9:

unicornn

aynen ilknurcum benimki sabah 8 de uyanmıştı ama ...
gun içinde normal uykularını uyudu 2  kere öğlen 3buçukta uyandı en son ondan sonra uyumadı taaa 9  a kadar zar zor uyudu benim de pestilim çıktı  yani!
ben de soruyorum benmle alp veremediğin ne var uyusan nolur sanki diyorum  :ehi:    :ehi:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: KUZEY - 22 Mayıs , 2010, 22:44:48
kızlar Kuzey yine bugün iflas ettirdi sabahtan beri kucağımda bir saat bile uyumadı  :cildir: daha şimdi yatırdım Allahım oğluma uyku bana sabır ver :amin:kızlar bildiğiniz bir dua bir şay warsa yardımlarınızı bekliyorum sürekli konuşmak istiyor oyun istiyor ağzım kuruyor artık dil dökmekten :binkybaby:

ahh serpilcim günlerdir bizde öyleyiz beslenmesi sorun zaten birde buna uyku problemi eklendi dağılmış durumdayım  :y25: hilalin uykusu geliyor sallıyorum yada memede uyuyor ama 5 dk 6.dk açıyo gözleri evin ortasına hamak kurduk sallandıkça uyur die nerdeee salladıkça gülüyo hoşuna gitti hanımın  :D
dün çok işim vardı aynı çamşırlar günlerdir makinada hergün yıkanıyor  :sad1: onları serdim hilalinkileri yıkadım filan hilal durmadan bızıklıyor dışarı çıkardım hava alınca uyur die yok en son iice sıkıldı artık bende yemek yapmaya uğraşıyorum sadece pilavın suyu kaldı onu yürütece koydum tencereye 1 kaşık su koymamla hilalde bir çığlık nasıl alıp dışarı fırladığımı bilemedim tencereden çıkan cos sesinden korktu  :crybaby2: çokk ağladı yavrum çokkk zor sakinleştirdim  :crybaby2: :crybaby2:
emzirim diorum itiyor,sallıyorum ağlıyor sonra yarım fitil verdim o bari rahatlatır uyur dinlenir die ve çok şükür akşam güzel uyudu  :amin:
ama çokk üzüldüm içim yandı yavrum nasıl korkmuş aklıma gelmedi bukadar korkacağı uyurken hep rüya gördü dudağını büktü başı çok terlemiş yastığı ıslanmış ağladığı için olabilirmi bu kızlar tedirgin oldum yastığını öyle görünce  :'(

salı günü doktora götürücem bakalım bi sıkıntısımı var ama keyfide iyi uff bilmiyorum  :honk:

мiŁenα.

helal olsun bu miniklere insanı dört döndürüyorlar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

< ESLAL >

hemide nasıl koşuştırmaktan iflahım kesildi  :y25:

мiŁenα.

< ESLAL >

:opucuk: :opucuk: :opucuk:[/b]oğlumda çok hoş süper olmuş albüm  :love9: :opucuk: :love9: [/b]

unicornn

hilal dişini de çıkardı bu ne skıntısı kimbilir
Allah şifa versin dinginlik  versin bu bebişlere uslu olsunlar artık

AککORTįє

Alıntı yapılan: unicornn - 23 Mayıs , 2010, 08:26:46
aynen ilknurcum benimki sabah 8 de uyanmıştı ama ...
gun içinde normal uykularını uyudu 2  kere öğlen 3buçukta uyandı en son ondan sonra uyumadı taaa 9  a kadar zar zor uyudu benim de pestilim çıktı  yani!
ben de soruyorum benmle alp veremediğin ne var uyusan nolur sanki diyorum  :ehi:    :ehi:

;D '' öyle uslu akıllı büyümek varmııııı '' diyolar onlarda bize :k06:

AککORTįє

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 23 Mayıs , 2010, 09:51:36
Alıntı yapılan: KUZEY - 22 Mayıs , 2010, 22:44:48
kızlar Kuzey yine bugün iflas ettirdi sabahtan beri kucağımda bir saat bile uyumadı  :cildir: daha şimdi yatırdım Allahım oğluma uyku bana sabır ver :amin:kızlar bildiğiniz bir dua bir şay warsa yardımlarınızı bekliyorum sürekli konuşmak istiyor oyun istiyor ağzım kuruyor artık dil dökmekten :binkybaby:

ahh serpilcim günlerdir bizde öyleyiz beslenmesi sorun zaten birde buna uyku problemi eklendi dağılmış durumdayım  :y25: hilalin uykusu geliyor sallıyorum yada memede uyuyor ama 5 dk 6.dk açıyo gözleri evin ortasına hamak kurduk sallandıkça uyur die nerdeee salladıkça gülüyo hoşuna gitti hanımın  :D
dün çok işim vardı aynı çamşırlar günlerdir makinada hergün yıkanıyor  :sad1: onları serdim hilalinkileri yıkadım filan hilal durmadan bızıklıyor dışarı çıkardım hava alınca uyur die yok en son iice sıkıldı artık bende yemek yapmaya uğraşıyorum sadece pilavın suyu kaldı onu yürütece koydum tencereye 1 kaşık su koymamla hilalde bir çığlık nasıl alıp dışarı fırladığımı bilemedim tencereden çıkan cos sesinden korktu  :crybaby2: çokk ağladı yavrum çokkk zor sakinleştirdim  :crybaby2: :crybaby2:
emzirim diorum itiyor,sallıyorum ağlıyor sonra yarım fitil verdim o bari rahatlatır uyur dinlenir die ve çok şükür akşam güzel uyudu  :amin:
ama çokk üzüldüm içim yandı yavrum nasıl korkmuş aklıma gelmedi bukadar korkacağı uyurken hep rüya gördü dudağını büktü başı çok terlemiş yastığı ıslanmış ağladığı için olabilirmi bu kızlar tedirgin oldum yastığını öyle görünce  :'(

salı günü doktora götürücem bakalım bi sıkıntısımı var ama keyfide iyi uff bilmiyorum  :honk:

ayy yavrum benim nasıl korktu kimbilir, bi keresinde bende elimi olanca gücümle kapatmama rağmen  hapşurmuştum. nasıl korktu canım oğlum iki saat bende senin gibi sakinleştiremedim gözlerinden yaşlar aktı  :y25:

canım o yastık ıslatma meselesi de ben bi kere yazmıştım bilmem hatırlarmısın bu gece de bak eğer yine yastığı ıstacak kadar terliyorsa götürrsün. doktorum bana o şekilde söylemişti.

< ESLAL >

Alıntı yapılan: unicornn - 23 Mayıs , 2010, 10:54:07
hilal dişini de çıkardı bu ne skıntısı kimbilir
Allah şifa versin dinginlik  versin bu bebişlere uslu olsunlar artık

canım 3. dişimiz geliyor yandan sanırım ondan bukadar huysuz buara  :sad1:

AMİNNNN  :amin: :amin: :amin: HEPSİNE GELSİN O USLULUK ONLAR USLU OLSUNKİ BİZDE ONLARA DAHA SAĞLIKLI BAKABİLELİM  :amin: :amin: